Powiększanie ust kwasem hialuronowym – (opis zabiegu)

12 września 2016, dodał: Ola Przegorzalska

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

file1473703993

Która kobieta nie chciałaby mieć pięknych, ponętnych i kuszących ust? Dlatego w dzisiejszych czasach coraz więcej pacjentek decyduje się na ich powiększenie. Do wyboru są różne metody, ale najskuteczniejsza – moim zdaniem – jest ta z użyciem kwasu hialuronowego. Sprawia, że usta są pełniejsze, ale nie przerysowane. Wyglądają piękniej, ale na pewno nie sztucznie. Dziś opisuję Wam ten zabieg. Na czym polega i dlaczego jest tak dobry?

 

Jak nazywa się metoda?

Powiększanie ust kwasem hialuronowym.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg polega na wstrzyknięciu w usta kwasu hialuronowego. Dzięki temu stają się one większe, pełniejsze, bardziej czerwone i jędrne. Często wystarcza mała ampułka kwasu, aby osiągnąć wspaniały, a jednocześnie naturalny efekt. Ale uwaga – jeśli kwasu hialuronowego poda się za dużo lub użyje się niewłaściwy preparat, usta stają się twarde i wyglądają sztucznie. Wiele zależy tutaj od wyczucia i wprawy lekarza.

Dla kogo jest przeznaczona ta metoda?

Oczywiście dla osób z małymi ustami lub dla tych, którzy pragną skorygować ich kształt w sposób naturalny, bez zbędnych przerysowań.

Jakie odczucia towarzyszą zabiegowi? Czy boli?

Niestety, trzeba przyznać szczerze, że wszystkie zabiegi wykonywane w okolicach ust są nieco bolesne. Usta i skóra wokół nich są okolicami najbardziej wrażliwymi na dotyk. Jeżeli pacjentka ma wysoki próg bólu i nie potrzebuje znieczulenia iniekcyjnego, stosujemy kremy znieczulające. W Klinice używamy do tego celu bardzo dobry żel znieczulający.

Ile trwa zabieg?

Zabieg trwa około 30-40 minut.

Czy należy wykonywać go w serii?

Nie, wystarczy tylko raz.

Po jakim czasie widać efekty?

Efekty widoczne są od razu.

Jak długo utrzymują się rezultaty?

Najczęściej do około ośmiu miesięcy. Po tym czasie powinno się zabieg powtórzyć. Czasem pacjentki po dwóch, trzech zabiegach nie chcą więcej wypełniania, ponieważ są zadowolone z efektu, który się utrzymuje.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania?

Tak: ciąża, karmienie piersią, poważne choroby immunologiczne skóry, poważne choroby ogólnoustrojowe, choroby nowotworowe.

Czy dochodzi do powikłań po zabiegu?

Niekiedy na ustach zostają niewchłonięte grudki preparatu. Wtedy można kwas hialuronowy rozpuścić, ale robi się to bardzo rzadko. Mogą też wystąpić nierówności w rozłożeniu kwasu, co niweluje się ponownym wypełnieniem. Jednak powikłania zdarzają się naprawdę rzadko. Zazwyczaj nie występują po wypełnianiu kwasem hialuronowym, tylko po zabiegach z użyciem np. silikonu.

Ile kosztuje zabieg z użyciem kwasu hialuronowego?

800-1300 PLN.

————————————

Informacje o ekspercie:

Dr Urszula Brumer –  lekarz medycyny estetycznej, autorka bloga www.urszulabrumer.pl oraz wielu artykułów prasowych dot. medycyny estetycznej. Właścicielka kliniki specjalizującej się w zakresie zabiegów preparatami autologicznymi „Dr Urszula Brumer Medycyna Młodości” – www.drbrumer.pl. To pierwsza w Polsce klinika stosująca własne komórki regenerujące i macierzyste pacjenta w odmładzaniu. Szkoleniowiec w Aesthetic Medicine Educational Center Youvena www.youvena.com.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Powiększanie ust kwasem hialuronowym – (opis zabiegu)

  1. avatar firlejka pisze:

    Ważne jest żeby lekarz dobrze dobrał dawkę do naszych oczekiwań, ja jestem bardzo zadowolona z efektów, usta wyglądają naturalnie, bez grudek, nierówności. Kształt jest idealny i nie ma efektu glonojada. lekarka użyła kwasu Princess Volume.

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Pomoc przyszłym mamom
Kobiety w ciąży w dużych miastach powinny mieć zapewnione darmowe przejazdy komunikacją miejską,...
Za co kochacie swoje miasto?
Za unikalną atmosferę, za szacunek do tradycji i lokalnej historii...
Odciski na palcach stóp
Dobre są wkładki na takie problemy, warto poczytać i coś sobie dobrać...
Co daje jacuzzi?
Relaks ogólnie wpływa pozytywnie na zdrowie, więc jacuzzi powinno być popularne, ale wiadomo,...