Płynny chlorofil – Twoja naturalna dawka energii na każdy dzień

27 marca 2018, dodał: Katarzyna Lewandowska
Artykuł zewnętrzny

 

Chlorofil kojarzysz jedynie z lekcji biologii, gdzie szczegółowo omawiano schemat fotosyntezy? Najwyższy czas to zmienić! Ten niepozorny składnik ma nam naprawdę wiele do zaoferowania. Jest niezbędny do życia nie tylko kwiatów, warzyw czy owoców, ale również ludzi. Pij chlorofil na zdrowie i ciesz się jego niezwykłymi właściwościami!

Zielona moc

Chlorofil nazywany jest płynną energią. Hamuje stany zapalne, oczyszcza organizm z metali ciężkich i toksyn. Usprawnia pracę tarczycy, poprawia działanie wątroby oraz wzmacnia układ krwionośny. Przyczynia się do ograniczenia ryzyka wystąpienia wielu poważnych chorób, a nawet wspomaga ich leczenie. Porównywany jest do witaminy D, dlatego zaleca się jego przyjmowanie wszystkim, którzy nie mogą zbyt często korzystać ze słońca.

Chlorofil bogaty jest w witaminy A, B, D i E, a także zawiera duże ilości żelaza, które stymuluje wytwarzanie czerwonych krwinek. Co więcej, przywraca równowagę kwasowo – zasadową, dzięki czemu hamuje rozwój bakterii, wirusów i grzybów. Zbawiennie działa na nasz układ pokarmowy, poprawiając jego wydajność i stymulując rozwój korzystnych bakterii jelitowych. Ponadto ma zdolność wiązania się z tlenem, co sprawia, że organizm jest bardziej dotleniony oraz reguluje poziom cukru we krwi.

Znajdź chlorofil

Skąd pozyskać chlorofil? Oczywiście z zielonych warzyw i owoców! Warto jednak pamiętać, że jego zawartość jest w nich zróżnicowana, dlatego najlepiej sięgnąć po te, które są jego bogatym źródłem. Do tej grupy należą: pokrzywa, szpinak, liście selera, nać pietruszki, jarmuż i lucerna.

Najwięcej chlorofilu znajduje się w produktach surowych, ponieważ nie tracą one swoich wartości odżywczych w przeciwieństwie do tych, które są poddawane obróbce termicznej. Obecnie jednak bardzo trudno kupić warzywa czy owoce, które są nie tylko w pełni ekologiczne, ale też bogate w chlorofil. Z tego też powodu najprostszym oraz najrozsądniejszym rozwiązaniem jest odpowiednia suplementacja. DuoLife Chlorofil to odpowiedź dla tych, którzy chcą możliwie najdłużej utrzymać swój organizm w optymalnym stanie. Dzięki wyjątkowej kompozycji w pełni naturalnych składników pozwala oczyścić organizm z zalegających w nim toksyn. Obniża kwasowość środowiska wewnętrznego organizmu. Zapobiega mnożeniu się drobnoustrojów i grzybów, wzmacnia system immunologiczny, wiąże i eliminuje metale ciężkie, a także poprzez oddziaływanie zbliżone do probiotyku wspomaga regenerację i rekonwalescencję organizmu narażonego na długotrwały stres lub inne obciążenia.

Chlorofilina posiada silne właściwości alkalizujące, pobudza eliminacje potencjalnie szkodliwych toksyn i karcinogenów z organizmu, opóźnia procesy utleniania komórkowego, zapobiega przedwczesnemu starzeniu i eliminuje wolne rodniki. Wzmacnia system immunologiczny organizmu, optymalizując i utrzymując dobry stan zdrowia. Dzięki zawartości magnezu, który podobnie żelazo transportuje tlen, cząsteczki chlorofiliny są w stanie przemieszczać się po całym organizmie, a dzięki swojej budowie zbliżonej  do cząsteczki hemu w naszej krwi nazywana jest nawet „zieloną krwią”. 

Jęczmień uznawany jest za doskonałe źródło rozpuszczalnego błonnika pokarmowego. Dodatkowo ma silne właściwości przeciwutleniające, a dzięki bogactwu witamin i składników mineralnych pomaga utrzymać równowagę kwasowo – zasadową w organizmie.

Lucerna zawiera aż trzykrotnie więcej białka niż słynąca z tego soja. Dzięki temu doskonale wzmacnia organizm i przyspiesza jego regenerację, a także w naturalny sposób oczyszcza go z toksyn. Jest niezastąpiona dla osób pragnących przyspieszyć proces regeneracji.

Chlorella jest najbogatszym znanym obecnie źródłem chlorofilu. Dzięki temu, że jest wyjątkowo bogata w aminokwasy, witaminy i minerały, których koncentracja jest znacznie wyższa niż u roślin lądowych, należy do grupy „superfoods”. Pomaga pozbyć się z organizmu toksyn, metali ciężkich oraz chemikaliów.

W dzisiejszych czasach żyjemy pod wpływem ogromnego stresu i w ciągłym pośpiechu. Czynniki te mają ogromny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Co robić, aby tego uniknąć? Zasada jest prosta – im więcej chlorofilu w naszym ciele, tym lepiej. Pij my go więc na zdrowie!

Cena: 97 zł

www.duolife.euMożesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz