Odchudzamy Polki na wiosnę! – Akcja z nagrodami – wyniki!

8 kwietnia 2015, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Zgromadziłaś zimowy tłuszczyk? Mamy na to radę! Prezentujemy ranking ciekawych produktów oraz zabiegów, które uwolnią Cię od nadmiaru wagi. Jest to wspaniała okazja do przyjrzenia się bestsellerom na rynku, które wspomagają odchudzanie.

odchudzamysie

 

Dziękujemy za udział w konkursie i Wasze sprawdzone metody na odchudzanie w komentarzach pod artykułem. Tradycyjnie mamy dla Was nagrody w postaci rewolucyjnych preparatów odchudzających ForeverSlim, które gwarantują skuteczne odchudzanie!  Nagradzamy nimi następujące wypowiedzi:

ciriness

Odchudzanie zaczyna się w głowie. Jeżeli nie będzie motywacji i przestawienia swojej woli na odpowiednią przekładkę, odchudzanie się nie uda. Więc najpierw obieramy cel i nastawiamy się na jego osiągnięcie. Najłatwiej jest czas odchudzania przyrównać do całości życia, będzie łatwiej jak sobie pomyślimy – co to jest rok bez słodyczy i na diecie na całe moje życie? A jak schudnę będę już piękna, będę się tylko kontrolować, ale raz na jakiś czas pozwolę sobie na lenistwo i coś słodkiego, a nadal w lustrze będę wyglądać doskonale! A może już mi się odechce słodkiego?
Potem tylko dobra dieta – może dietetyk i rygor pomoże? Trochę ruchu – wybierz to co lubisz – joga, zumba, spinning czy bieganie? I uśmiech, bo idzie słońce, jest wiosna a latem będziesz już co najmniej 10kg lżejsza i będzie Ci łatwiej żyć!

ricco

Najbardziej na świecie uwielbiam beztroskie lenistwo, więc mój sposób na odchudzanie to wylegiwanie się w kapsule Power Slim, dostępny już w dobrych salonach w większych miastach. Aby spalić 2000 kalorii bez kiwnięcia palcem, mogę nawet poświęcić się i wstać o 4.00 rano, by dotrzeć do upatrzonego miasta naszym starym, dobrym, choć nie zawsze niezawodnym, składem PKP… Po drodze zapewne spalę kolejne kalorie przechadzając się bez celu po peronie dla zabicia czasu, gdyż pociąg na bank spóźni się „planowo”, a miła pani z informacji podniesie mi ciśnienie, bezradnie rozkładając ręce… Gdy już po wielu trudach dotrę do celu, to zafunduję sobie od razu ze 3 takie seanse, aby mój podróżniczy wysiłek nie poszedł na marne i zaowocował wymarzoną szczupłą sylwetką!

Gratulujemy!

Sponsorem nagród jest firma IQLAB, dystrybutor preparatu ForeverSlim w Polsce.

4023515172ForeverSlim to aktualnie najbardziej polecany produkt wspomagający odchudzanie na świecie. Teraz dostępny jest również w Polsce!
To preparat łączący najnowsze odkrycia specjalistów farmakologii, biotechnologii i żywienia, w rozwiązaniu problemu nadwagi. To kunszt mikrobiologii i inżynierii biotechnologicznej, a także zupełnie nowa jakość na rynku produktów wspomagających odchudzanie.
ForeverSlim to niekwestionowany lider wielu rankingów i porównań suplementów diety i preparatów na odchudzanie. Cena produktu: 159 zł

 

Oto polecane produkty wspomagające odchudzanie:

 

ULTRACONTOUR – Szczupła, zgrabna sylwetka na lato 2015

Blond beauty with perfect body
To możliwe dzięki połączeniu unikalnej technologii nieinwazyjnego wyszczuplania urządzeniem ULTRACONTOUR z metodą stymulacji komórkowej stosowanej w urządzeniu Endermologia Cellu M6®.
Połączenie tych dwóch metod pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej, cellulitu przy jednoczesnym ujędrnieniu skóry.
Zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny, tkanka tłuszczowa usuwana jest bez naruszania otaczających narządów. Urządzenie ULTRACONTOUR wykorzystuje działanie ultradźwięków do niszczenia komórek tłuszczowych. Selektywna destrukcja komórek tłuszczowych polega na uszkadzaniu ich błon komórkowych, a usuwanie produktów rozpadu następuje w przebiegu procesów metabolicznych.
Przyspieszenie procesów metabolicznych możliwe jest przez wykorzystanie urządzenia Endermologia Cellu M6® do wykonania drenażu limfatycznego.

ULTRACONTOUR + Endermologia Cellu M6® to niezawodny sposób na zgrabną sylwetkę i jędrne ciało.

Więcej informacji: www.revision.com.pl

 

Cavifast 2 HD – Innowacja w wyszczuplaniu sylwetki

Cavifast 2HD

Cavifast 2HD zabieg określany inaczej jako lipoliza kawitacyjna. Urządzenie emituje fale ultradźwiękowe o niskiej częstotliwości i wysokiej mocy, a całość opiera się na zjawisku kawitacji.
Wytworzona energia za pomocą fali zmienia polaryzację błony komórkowej, powodując uszkodzenie komórki tłuszczowej i jej pękanie. Uwolniony w ten sposób tłuszcz jest transportowany przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulega rozkładowi i wydaleniu. W ten sposób można skutecznie usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów takich jak brzuch, uda, pośladki, ramiona, talia, biodra czy okolice kolan.
urządzenie ma funkcję automatycznej kalibracji, dzięki czemu daje tak wysoką skuteczność. W czasie zabiegu wysyła fale ultradźwiękowe o niskiej częstotliwości, przy czym stale kontroluje i utrzymuje stały poziom mocy. Dzięki temu gwarantuje głębokie przenikanie do tkanek,powodując spektakularne efekty. Po jednym zabiegu można spodziewać się rezultatów w postaci utraty od 2 do 8 cm.

Cena: Uda 1 zabieg 600 zł
brzuch + boki – 600 zł
pośladki 450 zł
www.lados.com.pl

 

 

Coccon CoolTech skuteczne modelowanie sylwetki przez zamrażanie

CoolTech
To bezinwazyjna metoda, która polega na zamrażaniu komórek tłuszczowych tzw. KRIOLIPOLIZIE 
w temperaturze -8 stopni C w czasie 70 min. Chłodzenie tkanki tłuszczowej odbywa się pod pełną kontrolą zaawansowanych systemów urządzenia CoolTech. Celem jest uszkodzenie komórek tłuszczowych, które kolejno eliminowane są z organizmu poprzez naturalne procesy metaboliczne. Podczas zabiegu wykorzystywane są dwie niezależne głowice, z których każda posiada wydajny generator zimna. Takie działanie zapewnia osiągnięcie najlepszych wyników w krótszym czasie. CoolTech jest zabiegiem skutecznym i bezpiecznym, który bazuje na naturalnych procesach fizjologicznych. Rezultaty uzyskane po zabiegu porównywalne są do liposukcji chirurgicznej.
Cena: jedno przyłożenie głowicy 800 zł (podczas jednej wizyty można wykonać max. 2 przyłożenia). Po zabiegu można spodziewać się trwałej redukcji tkanki tłuszczowej, której rezultaty obserwuje się po ok. dwóch tygodniach, pogłębiając się do 3 miesięcy.
www.lados.com.pl

 

Suplement XShape – Supershape.pl

 

xshape1-300x300

XShape to wieloskładnikowy suplement diety wspomagający spalanie tkanki tłuszczowej. XShape pomaga poskromić nadmierny apetyt. Jego składniki wspomagają regenerację organizmu po długotrwałym wysiłku fizycznym, wpływają korzystnie na samopoczucie, odmładzają.

Więcej informacji: Supershape.pl

 

Suplement wspomagający odchudzanie Acetomale

Acetomale_wizualizacja_jedno_pudelko_CMYK

Jedna kapsułka Acetomale – siedem korzyści:

1. Hamuje łaknienie na słodycze i jedzenie typu fast food
2. Rozkłada tłuszcz zalegający w komórkach oraz pomaga udrożnić zatory żylne spowodowane zalegającym tłuszczem
3. Likwiduje komórki tłuszczowe na zawsze, dzięki czemu niweluje ryzyko efektu jo-jo
4. Ma silne właściwości odchudzające
5. Oczyszcza organizm – po trzech miesiącach następuje całkowita detoksykacja organizmu i powrót do jego prawidłowego funkcjonowania.
6. Pozytywnie wpływa na trawienie. Obecny w Acetomale aktywny błonnik oczyszcza jelita i stymuluje je do prawidłowego trawienia.
7. Pomaga pozbyć się toksyn spowalniających przemianę materii i powodujących odkładanie się tkanki tłuszczowej.

 Suplement dostępny na: www.acetomale.pl

 

3 fazowy produkt BE SLIM wspierający odchudzanie – E-zikodermo.pl

BE SLIM

 

Preparat Be Slim 3 to trójfazowy specjalistyczny suplement diety, którego składniki wspierają proces odchudzania. Faza I rano usprawnia przebieg procesów trawiennych, w południe wspomaga metabolizm oraz kontrolę masy ciała, a wieczorem wspiera wydalanie wody przez nerki i pomaga zmniejszyć apetyt.

Do kupienia: e-zikodermo.pl

 

Nopalinia max – efektywne odchudzanie – Naturalna-medycyna.com.pl

nopalina-odchudzanie-nopalina-oczyszczanie-nopalina-suplement-diety

Nopalinia MAX. Nopalina to naturalne odchudzanie. Nopalina daje efekty widoczne już po dwóch tygodniach. Nopalina to regularna przemiana materii. Nopalina to czysty organizm i wspaniałe samopoczucie. Nopalina reguluje masę ciała, hamuje apetyt. Ułatwia trawienie i wspomaga regularne wypróżnianie. Przyspiesza metabolizm tłuszczów i węglowodanów. Nopalina powoduje uczucie sytości.

Do kupienia:  Sklep-naturalna-medycyna.com.pl

AYUR SLIM-HIMALAYA – spalanie tłuszczu i otyłość  – Provitalsklep.pl

 

himalaya
AyurSlim reguluje produkcję tłuszczów. Eliminuje także pragnienie słodyczy i nadmierny apetyt. Spożywając AyurSlim zachowasz dobry wygląd i zdrowie.

Działanie:

AyurSlim ma dobroczynne działanie na redukcję wagi ciała i poziom lipidów. Jest przebadanym produktem ziołowym, który może być bezpiecznie, używany bez skutków ubocznych.

AyurSlim w kapsułkach działa na trzy sposoby względem wagi ciała:

– Redukuje apetyt, redukując spożywanie tłuszczów i węglowodanów.

– Prowadzi do optymalnego zużycia składników odżywczych.

– Powstrzymuje syntezę kwasów tłuszczowych, tym samym redukując gromadzenie tłuszczu w ciele.

 

Do kupienia na: Provitalsklep.pl

 

Elevation Plus Piękne piersi bez operacji – Sklep-naturalna-medycyna.com.pl

piekne-piersi-elevation-plus-piekne-piersi-bez-operacjihttp://www.sklep-naturalna-medycyna.com.pl/img/ujedrnianie-biustu.jpg

 

Elevation Plus Suplement diety Elevation Plus to ziołowe powiększanie biustu. Elevation Plus zawiera naturalne składniki roślinne stanowiące źródło istotnych dla ładnego wyglądu skóry substancji odżywczych. Efekty odczuwalne są już po pierwszych trzech, czterech tygodniach stosowania. Jednak aby w pełni doświadczyć korzyści płynących z działania Elevation Plus, kurację należy stosować przez okres około 3 do 6 miesięcy. Okres ten jednak może być różny i zależeć od wielu czynników m.in. od ogólnego stanu zdrowia albo diety.

 

Do kupienia:  Sklep-naturalna-medycyna.com.pl

 

Zabieg Universal Contour Wrap

 

grafika

Universal Contour Wrap zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, oferuje bezpieczną i efektywną metodę utraty centymetrów w niespełna 2 godziny. Wszystko to możliwe jest, dzięki detoksykacji organizmu.

Dla tych wszystkich, którzy pragną wyszczuplić swoje ciało, zredukować rozstępy i cellulit. Idealny dla ujędrnienia skóry po ciąży. Zabieg ten jest także świetnym rozwiązaniem dla przyszłych panien młodych czy po prostu osób, które na ważnym wydarzeniu, pragną prezentować się szczuplej i piękniej! Universal Contour Wrap może być stosowany w całej serii zabiegów lub jako zabieg bankietowy, gdyż już po pierwszym zabiegu są widoczne efekty. Również polecany jest wszystkim, którzy nie mają czasy na ćwiczenia fizyczne, a marzą by w bikini wyglądać perfekcyjnie. Będzie również świetnym uzupełnieniem w stosowaniu diety, zapewniając detoksykację organizmu. Wbrew pozorom nie jest on skierowany wyłącznie dla kobiet. Również dla mężczyzn okaże się on strzałem w dziesiątkę!

więcej informacji na: Vitaco.pl

 

Enzymy Trawienne Digest-Ase – Helfy.pl

 

vci-005

Suplement diety. Połączenie wyselekcjonowanych enzymów trawiennych mających zdolność rozkładania złożonych substancji odżywczych na proste, łatwiej przyswajalne przez organizm. Enzymy trawienne wspomagają układ trawienia i przyswajalność cennych substancji pokarmowych z pożywienia. Niwelują wzdęcia i nieprzyjemne uczucie ciężkości w żołądku.

Ponadto stymulują układ immunologiczny oraz podnoszą poziom energii osobistej (niestrawione resztki pokarmu są źródłem toksyn, które osłabiają układ immunologiczny).

Do kupienia:  Helfy.pl

 

Thalgo Slim LC Kuracja wyszczuplająco-antycellulitowa Denique.com.pl

lc-photos_image_154

 

Thalgo Slim LC 30kp. Thalgo Slim LC Kuracja wyszczuplająco-antycellulitowa 30 kapsułek. SLIM LC to wyjątkowe połączenie ekstraktów z alg i roślin, które działają synergicznie na rzecz utraty wagi i ujędrniania sylwetki. Kapsułki ograniczają przyswajanie tłuszczów, redukują zasoby tłuszczowe, spalają kalorie.

Do kupienia: denique.com.pl

Zabiegi w VIP Studio – antygrawitacyjne na biust po odchudzaniu

zabiegi-na-biust

Jesteś już po odchudzaniu i znacząco zredukowałaś wagę ciała?
A może jesteś po ciąży i zakończyłaś karmienie piersią?

Po prostu schudłaś i dostrzegasz, że twój biust stracił jędrność, ponętny kształt i poddał się sile grawitacji. A ty, jak każda kobieta, marzysz o jędrnym, kształtnym biuście, który jest atrybutem kobiecości.

Jak bardzo niepokoją cię oznaki opadania, zwiotczenia i braku jędrności twojego biustu po utracie zbędnych kilogramów?

Wybierz wówczas skuteczne zabiegi odmładzające i regenerujące dedykowane specjalnie na poprawę kondycji biustu. Wyłącznie takie zabiegi, które nie będą od ciebie wymagać rekonwalescencji.

Idealnie w tej roli sprawdzą się najnowsze antygrawitacyjne włoskie zabiegi AROSHA Lifting Up w krakowskim VIP Studio, w specjalnym programie odmładzania, ujędrniania oraz modelowania biustu.

Zabiegi AROSHA na biust z efektem Push Up w VIP Studio szybko wymodelują kształt twojego biustu, widocznie poprawią jego wygląd i mogą go również powiększyć nawet o jeden rozmiar.

Dowiedz się więcej odwiedzając teraz stronę www.vip-antycellulit.com

 

Cavi-Lipo – szczuplejsza na wiosnę!

przedipo

Chciałabyś pozbyć się nadmiaru tłuszczyku i cieszyć się szczuplejszym ciałem? Cavi-Lipo (kawitacja ultradźwiękowa) to numer jeden w redukcji tkanki tłuszczowej bez użycia skalpela!

Cavi-Lipo to świetna bezinwazyjna alternatywa dla liposukcji. Dzięki falom ultradźwiękowym emitowanym pod unikalnym kątem, część tkanki tłuszczowej zostaje całkowicie zniszczona, a następnie wydalona z organizmu dzięki naturalnym procesom metabolicznym i detoksykacyjnym. W porównaniu do konkurencyjnych zabiegów Cavi-Lipo gwarantuje lepsze rezultaty dzięki znacznie silniejszemu zjawisku kawitacji.

Zabiegowi Cavi-Lipo można poddać uda, brzuch, ramiona, podbródek lub inne partie ciała, na których obserwujemy nadmierną warstwę tkanki tłuszczowej. Rezultaty terapii widoczne są już po pierwszym zabiegu i wynoszą ok. 1 do 2 cm spadku obwodu. Ryzyko ewentualnych powikłań jest całkowicie zminimalizowane, więc nie musisz obawiać się o swoje zdrowie. Skuteczność oraz bezpieczeństwo Cavi-Lipo jest potwierdzone nie tylko tysiącami zadowolonych klientów na całym świecie, lecz także badaniami klinicznymi wykonanymi w Szwecji i licznymi certyfikatami – m. in. amerykańskiej federacji FDA.

Wszystkie Panie zainteresowane zabiegami Cavi-Lipo zapraszamy do Centrum Medycyny Estetycznej „ProEstetica”, która mieści się w Poznaniu przy ulicy Sianowskiej 151, a także do kontaktu telefonicznego pod numerem 515 152 363.

2

Więcej informacji na www.proestetica.com.pl

 

New Midas – czas na piękną sylwetkę

midas

Marzysz o pięknej figurze bez nadmiaru tłuszczu, ale predyspozycje genetyczne i tryb życia uniemożliwiają Ci osiągnięcie celu? Mamy idealne rozwiązanie – New Midas ICE RF to najnowocześniejsza bezinwazyjna metoda redukcji tkanki tłuszczowej!

New Midas ICE RF to innowacyjny system radiofrekwencji monopolarnej, który dociera do głębokich warstw tkanki tłuszczowej i powoduje jej silne podgrzanie. Doprowadza to do zniszczenia ścian komórkowych i uwolnienia tłuszczu w formie emulsji, która w dalszym etapie jest metabolizowana, a następnie wydalana z organizmu.

Ponieważ metoda New Midas ICE RF ma właściwości biostymulujące znika także problem zwiotczałej skóry. Zabieg większa ilość i grubość włókien elastynowych, co prowadzi do zwiększenia sprężystości skóry i efektu liftingu – ciało jest wyszczuplone, a skóra napięta. Liczba zabiegów koniecznych do osiągnięcia optymalnego rezultatu zależy od grubości tkanki tłuszczowej i z reguły waha się od 3 do 10 (zabiegi wykonuje się 1 do 2 razy w tygodniu).

Jakie są najważniejsze zalety metody New Midas ICE RF?
– efekty widoczne już po pierwszym zabiegu,
– szybka terapia i natychmiastowe napięcie zwiotczałej skóry,
– bez bólu, bez środków znieczulających,
– pacjent może powrócić do swoich zajęć bezpośrednio po zabiegu.

Centrum Medycyny Estetycznej ProEstetica to jedyny ośrodek w Wielkopolsce, w którym możesz skorzystać z nowoczesnej technologii New Midas! Jeśli chciałabyś zlikwidować nadmiar tłuszczu, zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Sianowskiej 151 w Poznaniu oraz do kontaktu telefonicznego pod numerem 515 152 363.

Więcej informacji na www.proestetica.com.pl

 

Dieta z ChudnijCudnie.pl

chudnij_logo

Nie istnieje dieta odpowiednia dla wszystkich osób, dlatego właśnie moje porady dietetyczne cechuje przede wszystkim indywidualne podejście do klienta. Układam indywidualne diety, dopasowane do Państwa preferencji żywieniowych, stanu zdrowia i trybu życia. Diety komponowane są z produktów ogólnodostępnych, stosowanych w naszej kuchni. W ułożenie planu dietetycznego, wkładam maksimum zaangażowania, tak aby przyniósł jak najlepsze efekty dla każdego pacjenta w optymalnym czasie. W mojej pracy przestrzegam zaleceń Instytutu Żywności i Żywienia oraz zasad zdrowego odchudzania. Celem mojej pracy jest pomoc w nauce prawidłowych nawyków żywieniowych i zdrowotnych, aby po zakończeniu diety utrzymać prawidłową masę ciała, cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem. W swoich działaniach propaguję zdrowy tryb życia, bez suplementów i cudownych preparatów.
W ramach konsultacji z dietetykiem możesz liczyć na szczegółowy wywiad, który posłuży do ułożenia zdrowego planu dietetycznego, omówienie błędów żywieniowych, zalecenia oraz analizę składu ciała przy użyciu nowoczesnego, specjalistycznego sprzętu diagnostycznego. W gabinecie wykonasz również TESTY na nietolerancje pokarmowe.
Jeśli zastanawiają się Państwo jak dobrać dietę odchudzającą, aby schudnąć skutecznie i bez efektu jojo, zapraszam na wizytę w Poradni w Gdańsku, ul. Startowa 30 lub na indywidualną e-poradę (na odległość) – tel. 601534468, e-mail: [email protected]
Więcej informacji: www.chudnijcudnie.pl

 

Accent UltraV Shape – ZAAKCENTUJ SWOJE KSZTAŁTY

Accent UltraV Shape
Accent VShape oferuje bezpieczne i bezbolesne zabiegi redukujące tkankę tłuszczową i cellulit, modulujące twarz oraz ujędrniające skórę. Wykorzystuje technologię ultradźwięków, która selektywnie niszczy komórki tłuszczowe i opróżnia ich zawartość nie naruszając przy tym sąsiadujących tkanek. Jest to więc bardzo bezpieczna procedura. Następnie działanie unipolarnej fali radiowej przyspiesza metabolizm, usprawniając działanie układu limfatycznego oraz usunięcie z organizmu uwolnionego tłuszczu. Dodatkowo ujędrnia skórę i poprawia jej teksturę.
Accent VShape jest alternatywą dla procedur chirurgicznych. Zabiegi mogą być stosowane na dowolnym obszarze twarzy i ciała z uwzględnieniem szyi, brzucha, ud czy pośladków.
Efekt poprawy kondycji skóry widoczny jest już po pierwszej wizycie, ale aby go utrwalić, należy wykonać serię zabiegów, czyli przynajmniej cztery do ośmiu, w dwu do czterotygodniowych odstępach.
Zabieg jest bardzo komfortowy. W jego trakcie odczuwalne jest ciepło i zauważalne zaczerwienienie skóry.

www.itpsa.pl

 

LPG® Endermologie® – ODCHUDZANIE PRZEZ ROLOWANIE I ZASYSANIE

Endermologie ciało Uroda i Zdrowie
Lipomassage LPG® to unikalna, w 100% naturalna technika modelowania sylwetki przy pomocy stymulacji komórkowej – Endermologie®. Pomaga wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę. Badania dowiodły, że jest to jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej.
Opatentowane rolki LPG wyposażone w niezależne silniczki, z możliwością dostosowania prędkości obrotów oraz kierunku, z funkcją ciągłego lub sekwencyjnego zassania, delikatnie ugniata skórę i nagromadzony pod nią zapas tłuszczu. Skutkiem działania Endermologie® na komórki tłuszczowe jest reaktywacja naturalnego procesu lipolizy, rozpoczynającej eliminację ich zawartości. Ponieważ skóra ma skłonności do wiotczenia (w wyniku starzenia się, ciąży, szybkiej utraty wagi itd.), zabieg Lipomassage stymulujący produkcję elastyny i kolagenu jest również skuteczny w ujędrnianiu skóry.

Badania kliniczne potwierdziły, że po 8 tygodniach terapii Endermologie® z techniką Mecano-Stimulation zawartość kolagenu w skórze wzrasta o 240%, elastyny o 180%, a proces lipolizy zwiększony jest o 70%.

www.lpg-systems.pl

 

Spirulina Chlorella Plus – Supershape.pl

 

spirulina1-300x300

 

Spirulina Chlorella Plus to naturalny wieloskładnikowy, naturalny suplement diety o właściwościach oczyszczających, odżywczych i regenerujących. Spirulina, Chlorella, Lucerna siewna, Trawa pszeniczna i opatrentowana mieszanka wartościowych odżywczo roślin wspomagają proces odchudzania poprzez:

uzupełnianie składników odżywczych w czasie diety odchudzającej,
wspomaganie spalania tłuszczu i budowy mięśni w trakcie wysiłku fizycznego,
hamowanie nadmiernego apetytu

Więcej informacji: Supershape.pl

 

Maximus TriLipo – pomoże Ci zwalczyć cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej

Maximus uroda i zdrowie

Maximus jest jedynym na rynku urządzeniem estetycznym, które stymuluje jednocześnie skórę właściwą, tkankę podskórną oraz mięśnie. Skutecznie redukuje cellulit, tkankę tłuszczową i ujędrnia skórę.
Łączy technologię TriLipo RF (tri polarna fala radiowa) oraz TriLipo DMA (dynamiczna aktywacja mięśni). Energia TriLipo RF podgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, powodując uwolnienie płynnego tłuszczu z komórek. Efekt termiczny przyspiesza naturalny metabolizm tłuszczu.
Wewnątrz TriLipo DMA powoduje skurcze mięśni, wypychając komórki tłuszczowe do góry. Zewnętrznie komórki tłuszczowe są uciskane ku dolnym partią poprzez ciśnienie jakie emituje głowica przyłożona do powierzchni skóry. Wywołany efekt „ściskania” powoduje drenaż tłuszczu.
Dodatkowo skupiona energia TriLipo RF powoduje skurcz włókien kolagenowych i elastylowych oraz jednoczesną stymulację fibroblastów do produkcji nowych włókien.
Zaleca się wykonanie serii od 4 zabiegów przypadku TriLipo RF i Trilipo DMA 4 do 6 zabiegów w odstępach tygodniowych.
www.maximus.info.pl

 

Zielony jęczmień –  Sklep.znaturyzdrowie.pl

 

jęczmień
Młody jęczmień to prawdziwa kopalnia mikroelementów i witamin. Znajdziemy w nim witaminę C, E, B1, B2, B6, beta-karoten, kwas foliowy, potas, wapń, żelazo, magnez, mangan, cynk i krzem, a także dobroczynny selen. To, co jednak w młodym jęczmieniu szczególnie warte jest zauważenia, to nadzwyczaj wysoka zawartość chlorofilu. To właśnie on decyduje o poziomie zakwaszenia naszego organizmu – działając alkalicznie wspiera równowagę kwasowo-zasadową. Natomiast błonnikowa bomba, ukryta w sproszkowanym młodym jęczmieniu, wydatnie przyczynia się do odczuwania przez nas podwyższonego uczucia sytości. Wszechstronnie działające zboże to prawdziwy cud natury!

Do kupienia:  Znaturyzdrowie.pl

 

INNOWACJA W ODCHUDZANIU! SCHUDNIJ W GODZINĘ !

Logo nasze jpg2 (2)

KRIOLIPOLIZA – WYGRAJ WOJNĘ Z KOMÓRKAMI TŁUSZCZOWYMI!

Zabieg kriolipolizy poleca ambasadorka naszego salonu Jolanta Fraszyńska

Kriolipoliza to nieinwazyjne i selektywne niszczenie komórek tłuszczowych i rewelacyjna metoda redukcji tkanki tłuszczowej. Udowodniono, że miejscowe, kontrolowane schładzanie tkanek, a właściwie to odbieranie im ciepła powoduje ubytek komórek tłuszczowych, a w konsekwencji utratę podskórnego tłuszczu. Niezbędnym elementem kriolipolizy jest wykonanie drenażu, który stymuluje proces wydalania.

Na czym polega zabieg?
Zabieg rozpoczyna się od konsultacji i wyboru dwóch lub czterech najbardziej newralgicznych miejsc, gdzie chcemy zredukować tkankę tłuszczową. Głowicę krio przykłada się miejscowo do ciała po uprzednim nałożeniu specjalnej maski, która chroni przed nadmiernym schłodzeniem tkanek. Głowica utrzymuje się na ciele dzięki działaniu ciśnienia ujemnego. Zabieg na jedną partię ciała trwa pół godziny, po upływie tego czasu można wykonać zabieg symetrycznie na drugą partię. Całkowity czas trwania kriolipolizy wynosi 1 lub 2 godziny. Klient w czasie kriolipolizy może czytać książkę lub oglądać filmy i zdjęcia na ekranie urządzenia.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?
Kriolipoliza jest polecana dla osób, które miejscowo akumulują tkankę tłuszczową na brzuchu, udach, plecach, a w szczególności dla osób, które nie mogą pozbyć się fałdów tłuszczu przez tradycyjne zabiegi i ćwiczenia.

Zastosowanie:
Redukcja tkanki tłuszczowej

Redukcja cellulitu

Modelowanie sylwetki

Efekty:
Już bezpośrednio po zabiegu tkanka tłuszczowa jest rozluźniona. Miejsce poddane kriolipolizie jest cieplejsze i zaczerwienione co jest reakcją normalną, która ustępuje po czasie. Pierwsze efekty widoczne są 3-4 dnia kiedy to tkanka tłuszczowa jest jeszcze bardziej rozluźniona. Obserwujemy także, że fałd skóry inaczej się układa. Pomiar fałdomierzem ( wykonany przed i na 4 dzień) pokazuje wyraźną różnicę około 2 cm u podstawy fałdu. Wraz z upływem czasu, po około 30 dniach efekty są jeszcze bardziej spektakularne. Cały proces trwa około 3 miesiące i dopiero po upływie tego czasu można wykonać kolejną kriolipolizę na te same lub inne partie ciała. Ze względu na zniszczenie komórek tłuszczowych efekty są długotrwałe. Nawet w przypadku ponownego przybrania na wadze, miejsca uprzednio poddane kriolipolizie będą bardziej oporne na zwiększenie obwodu, gdyż adipocyty po okresie dojrzewania nie namnażają się.

Kriolipoliza_1351590996_587Kriolipoliza_1351591029_298

Zapraszamy:

Siluetta Akademia Urody
ul. Sady Żoliborskie 13 A
Warszawa
tel. 601 95 11 59

www.siluetta.pl

 

Intensywne serum antycellulit Slim Line LIPO detox FLOSLEK

Lipodetox
Redukuje cellulit, wyszczupla i modeluje ciało. Stymuluje proces spalania tkanki tłuszczowej, usprawnia mikrokrążenie. Poprawia jędrność, gładkość i elastyczność skóry. Zawiera algę Jania Rubens (Actiporine 8G), ujędrniający i regenerujący Silanol, wyciąg z Cucurbita pepo oraz ekstrakty z aceroli i arniki. Nie zawiera kofeiny.

efekty:
REDUKCJA CELLULITU o 43%*
REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ o 24%**
WZROST NAWILŻENIA o 12%*
POPRAWA ELASTYCZNOŚCI o 9%*

Pojemność: 200 ml
Cena sugerowana: 45,99 zł

Silky Body Peeling Arkana – Jedwabisty peeling do ciała

Silky_Body_Peeling

Jedwabisty żelowy peeling do ciała. Pobudza krążenie, usuwa martwy naskórek i wygładza skórę. Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze, dzięki czemu idealnie przygotowuje ją do aplikacji preparatów ujędrniających i antycellulitowych. Zawiera jedwab o właściwościach nawilżających i liftingujących, ekstrakt z perły bogaty w aminokwasy oraz zmielone pestki żurawiny, które usuwają martwy naskórek. Piękny zapach kosmetyku potęguje komfort stosowania oraz długo utrzymuje się na skórze. Regularne stosowanie kosmetyku wyrównuje koloryt skóry, utrzymuje świeżą i ładną opaleniznę oraz wspomaga działanie preparatów wyszczuplających.

Arkana poleca: Nanieść peeling na suchą lub wilgotną skórę, masować okrężnymi ruchami, zmyć ciepłą wodą. Stosować przed profesjonalnymi zabiegami na ciało w gabinecie, a w pielęgnacji domowej 1-2 x w tygodniu.
Pojemność: 350 g
Cena: 64 zł

Dostępność:
salony kosmetyczne, sklep internetowy: www.sklep.arkana.pl
Lista salonów Arkana – www.arkana.pl

 

Fala akustyczna – pogromca tłuszczu!

 

fbi

Szwajcarska doskonałość – STORZ

Rezultaty poparte badaniami – ośrodki medyczne w Szwajcarii i Włoszech

2,5 – 7 cm mniej w obwodzie uda (po serii 6 zabiegów)
110% wzrost jędrności skóry (po 6 miesiącach)
zmniejszenie obwodów u 72% Pacjentów
redukcja cellulitu 0 95%

Więcej informacji: www.medyczne-fbi.pl

Bioaktywny krem remodelujący i ujędrniający biust – Arkana.pl
Short Jean

 

Bioaktywny krem remodelujący i ujędrniający biust, szyję i dekolt. Dzięki zawartości Voluformu – naturalnej alternatywy lipofillera daje efekt liftingu i wypełnienia zwiotczeń. Systematycznie stosowanie kremu daje efekt PUSH UP, w wyniku czego w widoczny sposób powiększa i podnosi biust. Biomimetyczny peptyd Syn®-Coll pobudza naturalny mechanizm stymulujący produkcję kolagenu. Dzięki czemu skóra staje się jędrna, gładka i aksamitna w dotyku. Szczególnie polecany kobietom w okresie ciąży, karmienia, do codziennej pielęgnacji, a także podczas kuracji odmładzających. Krem świetnie sprawdzi się również do odmłodzenia dłoni i ramion. Biomimetyczny peptyd wygładzi strukturę skóry, poprawi jej wygląd, długotrwale i silnie nawilży.
Arkana poleca: Biust masujemy obiema rękami okrężnymi ruchami na zewnątrz, dekolt i szyję ruchami liftującymi w kierunku brody.

Pojemność: 200 ml
Cena: 110 zł

Dostępność:
salony kosmetyczne, sklep internetowy: www.sklep.arkana.pl
Lista salonów Arkana – www.arkana.pl

 

Wyszczuplenie Karin Herzog nad Zalewem Wiślanym

5_2

Hotel Spa Srebrny Dzwon w Kadynach nad Zalewem Wiślanym poleca zabieg antycellulitowy z 4% tlenem i kwasami AHA na bazie kosmetyków marki Karin Herzog.

Zabieg SILHOUETTE rozpoczyna się obmyciem ciała ciepłymi kompresami według azjatyckiej metody. Następnie rozprowadza się peeling kwasowy o pH 2,5 na wybranych partiach ciała objętych cellulitem. Kolejnym etapem zabiegu jest rozprowadzenie kremu Silhouette z 4% tlenem oraz antycellulitowy masaż drenujący na bazie kremu Tonus B12.

Tak przeprowadzony zabieg sprawia, że skóra staje jędrna, gładka, a aktywne substancje wzmacniają efekt. Dzięki temu pierwszy efekt wyszczuplenia widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Do osiągnięcia pełnego efektu zabieg należy powtórzyć kilka – kilkanaście razy.

Więcej informacji: www.SpaKadyny.pl

 

Testy genetyczne z Akademią Zdrowego Żywienia

stopka_info

Akademia Zdrowego Żywienia oferuje nowoczesną diagnostykę, np. testy genetyczne, mające na celu badanie wybranych obszarów organizmu.

Specjalnie dla użytkowników portalu Urodaizdrowie.pl 10% zniżki na testy genetyczne, należy wysłać maila na [email protected] z hasłem”urodaizdrowie”, a w odpowiedzi wyślemy kod zniżkowy, obowiązujący w całej Polsce.
Badanie genetyczne pozwoli określić szybkość i jakość metabolizmu, predyspozycje do wielu chorób i mnóstwo innych informacji, dzięki którym wiemy jak jeść, jak ćwiczyć, aby zachować zdrowie i smukłą sylwetkę całe życie!

Dostępne testy: PAKIET CIĄŻA (metabolizm kwasu foliowego i witaminy D), URODA (metabolizm witaminy A, C, B6 – wpływające na procesy starzenia się skóry, produkcję kolagenu, włosy, skórę, trądzik, elastynę), METABOLIZM KOFEINY (informacja dotycząca szybkości metabolizowania kofeiny), PAKIET NADWAGA I OTYŁOŚĆ (predyspozycje do nadwagi i otyłości, ryzyko zespołu metabolicznego, do chronicznego stanu zapalnego, zaburzenia odczuwania sytości, nieprawidłowych zachowań żywieniowych, wpływ aktywności fizycznej, wpływ nasyconych kwasów tłuszczowych na organizm), PAKIET NADWAGA I OTYŁOŚĆ PLUS (bada dodatkowe markery, które oprócz ww czynników badają także predyspozycje do rozwoju cukrzycy typu 2, cukrzycy ciężarnych, PCOS, retinopatii i nefropatii cukrzycowej), NIETOLERANCJE POKARMOWE (nietolerancja laktozy i fruktozy), SPORT – RODZAJ MIĘŚNI (wyjaśni jaki rodzaj mięśni występuje w organizmie w przewadze, jaki stosować trening, w jakich dyscyplinach organizm lepiej się sprawdzi, w jaki sposób osiągać postępy w sporcie, jak intensywny trening stosować, jaki jest poziom testosteronu, jak szybko będą przyrastać mięśnie, jak szybko zużywany jest glikogen), SPORT (bada to, co w pakiecie SPORT – rodzaj mięśni i dodatkowo jaką wydajność energetyczną ma organizm, pojemność tlenową, czy łatwo będzie utrzymać plan treningowy, jak szybko zakwaszają się mięśnie, moc i siła mięśni).

 Więcej informacji: www.akademiazz.com.pl

CoaxMed KrioLipo Ice – zamroź swój tłuszcz

 

coaxmed

Zabieg, który polega na zamrażaniu komórek tłuszczowych, w zlokalizowanym miejscu typu boczki, brzuch, bryczesy, w wyniku czego następuje ich trwała likwidacja. Ma działanie wyszczuplające i modelujące. Pozwala zwalczyć miejscową otyłość oraz cellulit, długotrwale poprawiając funkcjonowanie metabolizmu komórkowego.
Jest nieinwazyjny, nie wymaga interwencji anestezjologicznej i rekonwalescencji. Polega na zastosowaniu emisji intensywnego zimna (efektywnie do -7 ˚C), powodującego reakcję zapalną organizmu w postaci lipolizy.
Stosowana podczas zabiegu radiofrekwencja kawitacyjna łączy w sobie działanie ultradźwięków o niskiej częstotliwości, których zadaniem jest zwalczanie komórek tłuszczowych z działaniem fali radiowej. Jej energia doprowadza do równomiernego nagrzania głębokich tkanek skóry, powodując produkcję nowych fibroblastów i poprawę struktury kolagenu. Wykorzystanie w dalszej części zabiegu krioterapii pozwala na „zamrożenie tłuszczu”. Za sprawą ostatniego etapu zabiegu, jakim jest masaż próżniowy, uszkodzone komórki tłuszczowe zostają usunięte z organizmu.

Więcej informacji: www.skinclinic.pl

 

Body jet – liposukcja bez skalpela

baner_body_jet

Liposukcja Body Jet to najbardziej innowacyjna metoda likwidowania tkanki tłuszczowej i modelowania ciała. Zabieg przeprowadza się przy zastosowaniu technologii WAL (water-jet assisted liposuction), która pozwala bezpiecznie i selektywnie usunąć tłuszcz oraz przywrócić szczupłą sylwetkę przy pomocy specjalnego strumienia roztworu wodnego. Efekty zabiegu znacząco przewyższają rezultaty możliwe do osiągnięcia przy zastosowaniu innych metod, takich jak klasyczna liposukcja czy chirurgia plastyczna. To najlepsza alternatywa dla dotychczasowych sposobów walki z nadmiarem kilogramów – jest niezwykle precyzyjna i o wiele mniej inwazyjna niż tradycyjne metody chirurgiczne.
Liposukcja Body Jet wyróżnia się największą efektywnością w odsysaniu tłuszczu w stosunku do innych metod. Podczas jednego zabiegu można odessać do pięciu litrów tłuszczu.

Więcej informacji: www.skinclinic.pl

Karboksyterapia

fenix1
Zabiegi karboksyterapii są najbardziej skuteczną metodą leczenia cellulitu, a także bardzo poprawiają napięcie i elastyczność zwiotczałej i opadającej skóry (po porodach, po liposukcji lub w procesie starzenia się skóry)

Terapia polega na podskórnym podaniu dwutlenku węgla na obszary wymagające leczenia i odbudowy. W organizmie CO2 silnie rozszerza naczynia krwionośne zwiększając przepływ krwi do tego obszaru. Dwutlenek węgla pobudza krążenie, co oznacza więcej tlenu i substancji odżywczych dla skóry. W ten sposób pobudza produkcję kolagenu i elastyny, które odpowiadają za jędrność skóry.
Karboksyterapia wymaga wykonania serii około 10 zabiegów aby uzyskać jak najlepsze efekty. Zaleca się zabiegi podtrzymujące raz na kilka miesięcy.

EFEKTY TERAPII:
wzrost dopływu tlenu do leczonego obszaru 40%
zwiększenie syntezy kolagenu i elastyny 36%
redukcja rozstępów do 70 %
redukcja tkanki tłuszczowej do 29%
-zmniejszenie wypadania włosów  43%

Więcej informacji: www.skinclinic.pl

 

LIPO CRYO

lipocryo

To nowatorska technika służąca do nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej przez działanie niskiej temperatury. Maszyna na której pracujemy to LipoCryo, która wywołuje znaczny, trwały ubytek podskórnej tkanki tłuszczowej.
Miejscowe chłodzenie tkanek powoduje ubytek komórek tłuszczowych, w związku z czym także utratę podskórnego tłuszczu. Mówiąc wprost – zimno zabija komórkę tłuszczową na zawsze.
Na skutek mrożenia lipidy z komórek tłuszczowych są uwalniane i transportowane przez układ limfatyczny. Lipidy w komórkach tłuszczowych krystalizują się w wyższej temperaturze niż inne komórki zawierające wodę. Dzięki temu Kriolipoliza niszczy tylko komórki tłuszczowe, a oszczędza inne tkanki, takie jak skóra, mięśnie i nerwy.
Zabiegi wykonywane są w obrębie brzucha, ud, grzbietu, oraz ramion. Podwójna kontrola temperatury zapewnia bezpieczeństwo naczyń krwionośnych, nerwów, melanocytów itp. Skutkiem zabiegu jest utrata 25-45% grubości warstwy tłuszczu.

Więcej informacji: www.mazowiecka13.com

 

Cosmosoft – Stracić do 2 rozmiarów po 12 zabiegach!

cosmosoft
COSMOSOFT – TECHNOLOGIA I WYNIKI
Jest to pierwsze i jedyne urządzenie likwidujące zarówno podskórną tkankę tłuszczową jak i tłuszcz trzewny otaczający nasze organy wewnętrzne oddziałuje na warstwę tłuszczu osadzoną na narządach wewnętrznych jak żołądek czy wątroba.
„Nowy kształt ciała, jędrniejsza skóra bez cellulitu i chwila relaksu dla Ciebie”

Więcej informacji: www.mazowiecka13.com

 

Dieta dopasowana do Ciebie!

dietetyka
Przytłaczają Cię Twoje zbędne kilogramy? Bezskutecznie próbujesz wielu diet?
Proponujemy Ci dietę dopasowaną do Twoich potrzeb!
Każdy plan żywieniowy jest indywidualnie dopasowywany przez dietetyka. Nasza współpraca zawsze rozpoczyna się od przeprowadzenia dokładnego wywiadu dietetycznego, analizy składu ciała oraz wyznaczenia celu diety, który osiągamy wspólnie.
Dzięki nam nie jesteś sam w dążeniu do zgrabnej sylwetki i zdrowego trybu życia, cały czas jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Zwracamy uwagę na trwałą zmianę nawyków oraz edukację żywieniową, co pozwala Ci na świadomy wybór produktów włączanych do codziennej diety oraz uniknięcia efektu „yo-yo”.
Zastanawiasz się nad naszą ofertą? Zapraszamy Cię na bezpłatną konsultację z dietetykiem, który wyjaśni Ci jak wykonać pierwszy krok w dążeniu do utraty zbędnych kilogramów.

Więcej informacji: www.revision.com.pl

Suplement diety DicoPlus

b2033177_large

Dicoplus jest preparatem w postaci kapsułek zawierającym błonnik roślinny glukomannan (konjac mannan). Glukomannan (GNN) jest błonnikiem rozpuszczalnym w wodzie. Produkt Dicoplus jest źródłem błonnika pokarmowego. Glukomannan zawarty w suplemencie diety DicoPlus wspiera walkę ze zbędnymi kilogramami, a także pomaga utrzymać prawidłowe stężenie cholesterolu we krwi !

Zalecana dzienna porcja do spożycia: 6 kapsułek na dobę w trzech dawkach podzielonych po 2 kapsułki w celu utraty nadmiernej masy ciała.
8 kapsułek na dobę w celu utrzymania prawidłowego stężenia cholesterolu we krwi. Każdą porcję preparatu należy popić jedną lub dwiema szklankami
wody, przed posiłkiem. Produkt przeznaczony do stosowania u dzieci w wieku powyżej 3 lat i u dorosłych.

więcej informacji i dostępność: www.vitispharma.pl

 

 

Suplement XShape – Supershape.pl

 

xshape1-300x300

XShape to wieloskładnikowy suplement diety wspomagający spalanie tkanki tłuszczowej. XShape pomaga poskromić nadmierny apetyt. Jego składniki wspomagają regenerację organizmu po długotrwałym wysiłku fizycznym, wpływają korzystnie na samopoczucie, odmładzają.

Więcej informacji: Supershape.pl

 

Psyllium Husk (Babka Płesznik) – Helfy.pl

 

hlf-102

Psylium Husk (Babka Płesznik) jest to bezpieczny dla zdrowia, naturalny środek oczyszczający organizm. Występuje w rejonie Morza Śródziemnego i częściowo w Północnych Indiach. Łodygi psyllium zawierają drobne nasiona, które również nazywają się psyllium. Zawierają one glikozydy i klej roślinny. To również środek moczopędny, środek zmiękczający skórę i środek chłodzący. Stosowany w stanach zapalnych błony śluzowej żołądka i jelit oraz dróg moczowo-płciowych. Stosowany jest jako środek przeczyszczający. Polecany podczas diety, odchudzania i oczyszczania organizmu.

Więcej informacji: Helfy.pl

 

Liquid Chlorophyll – Supershape.pl

 

chlorophyl

 

Liquid Chlorophyll – naturalny suplement diety. Wspomaga oczyszczanie komórek z toksycznych substancji. Efektem stosowania Liquid Chlorophyll jest regeneracja, odmłodzenie, spadek wagi, likwidacja obrzęków i cellulitu. Liquid Chlorophyll działa jak naturalny dezodorant. Poprawia również stan skóry, dziąseł i włosów. Systematyczne stosowanie Liquid Chlorophyll poprawia kondycję fizyczną i psychiczną oraz ogólne samopoczucie.

Więcej informacji i dostępność: Supershape.pl

 

Biomimetyczny balsam wyszczuplający – Arkana.pl

Beautiful young woman. Isolated on white background

Bioaktywny balsam do ciała skutecznie zmniejsza objawy cellulitu, stymuluje  procesy spalania oraz zapobiega odkładaniu tkanki tłuszczowej, przez co widocznie poprawia napięcie oraz wygląd skóry na udach, brzuchu i pośladkach. W składzie kosmetyku znajdziemy opatentowany UC Peptyd V™, który redukuje ilość komórek tłuszczowych, jak i ich rozmiary. Dodatek kofeiny poprawia mikrokrążenie oraz ma właściwości drenujące. Zawiera 12 aminokwasów, które odbudowują NMF, długotrwale nawilżają i stymulują produkcję kolagenu oraz elastyny. Rekomendowany do profesjonalnej pielęgnacji gabinetowej i domowej.

Arkana poleca: Stosować rano i wieczorem na całe ciało.

Pojemność: 200 ml
Cena: 96 zł

Dostępność:
salony kosmetyczne, sklep internetowy: www.sklep.arkana.pl
Lista salonów Arkana – www.arkana.pl

 

Krem antycellulit do ciała Slim Line CELLU off FLOSLEK

Celluoff
Przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej i redukuje cellulit. Pobudza mikrokrążenie, stymuluje proces przemiany materii. Wyszczupla i modeluje ciało. Silnie ujędrnia, uelastycznia i wygładza skórę. Zawiera substancje aktywne naturalnego pochodzenia: algę Jania Rubens (Actiporine 8G), ujędrniający i regenerujący Silanol oraz wyciąg z Cucurbita pepo. Nie zawiera kofeiny.

efekty:
REDUKCJA CELLULITU o 32%*
REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ o 19%**
WZROST NAWILŻENIA o 12%*
POPRAWA ELASTYCZNOŚCI o 8%*

Pojemność :200 ml
Cena sugerowana: 39,99 zł

 

 

GUAM Uomo Męski krem wspomagający rzeźbę brzucha – Menspace.pl

 

bc36bc6abd5798a531a4972bd582b0f0

Krem Guam Duo został stworzony dla ujędrniania i wyszczuplania męskich brzuchów. Zawiera najlepszej jakości składniki przyspieszające spalanie tłuszczu m.in. algi (Euglena Gracilis) i życiodajną wodę z podmorskiego źródła w Noirmoutier. To idealna metoda na redukcję nadmiaru tłuszczu z okolic brzucha i pośladków! Dodatkową zaletą kremu są jego właściwości wygładzające i napinające.

Więcej informacji i dostępność: Menspace.pl

 

Beauty Formula – Supershape.pl

beautyformula

 

Beauty Formula to naturalny wielopokoleniowy (korzystny dla osób w każdym wieku) suplement diety przeznaczony do pielęgnacji urody.

Beauty Formula:

poprawia wygląd skóry, włosów i paznokci,
opóźnia proces starzenia (zmarszczki, siwienie, wypadanie włosów),
poprawia kondycję fizyczną i psychiczną, wzmacnia energię witalną,
dba o prawidłową pracę narządów wewnętrznych,
ułatwia procesy oczyszczania i regeneracji komórek.

Więcej informacji i dostępność: Supershape.pl

 

GUAM KLASYCZNY Zestaw wyszczuplający – Ciao.pl

 

76e3bc3e595d56dea4594e1eda9d9bfb

Guam to pierwsza na świecie opatentowana metoda do walki ze zbędną tkanką tłuszczową i cellulitem. Łączy ona w sobie cztery naturalne metody wyszczuplające: aromaterapię, algoterapię, peloidoterapię oraz tzw. body wrap. Guam należy do najskuteczniejszych na świecie metod błyskawicznego modelowania i wyszczuplania sylwetki:

zmniejsza obwód bioder, talii, ud i pośladków,
polepsza jędrność i elastyczność skóry,
redukuje rozstępy i cellulit,
odtruwa organizm ze szkodliwych toksyn,
odmładza i odbudowuje organizm.

 Więcej informacji i dostępność: Ciao.pl

 

Citrimax & Chromium – Supershape.pl

 

citimax

Cirtimax & Cchromium to naturalny, dwuskładnikowy suplement diety aktywnie wspomagający walkę z otyłością i nadwagą.

likwiduje napady głodu, osłabia apetyt
hamuje lipogenezę, ogranicza „odkładanie” tkanki tłuszczowej
zwiększa termogenezę, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej
zwiększa siły witalne, wspomaga aktywność ruchową

Więcej informacji i dostępność: Supershape.pl

 

Antycellulitowy olejek z 10 ajurwedyjskich ziół – Helfy.pl

kha-092

Połączenie ziół zawarte w olejku przyczyni się do wygenerowania ciepła sprzyjającego dla prawidłowego obiegu krwi w dotkniętych przez cellulit obszarach naszego ciała. Regularne masaże przy użyciu tego olejku uaktywnią nasz system limfatyczny, aby tłuszcz i toksyny mogły zostać usunięte na zewnątrz. Olej musztardowy pomaga w detoksykacji, podczas gdy olej sezamowy ułatwia przeniknięcie ziół do komórek. Nagarmotha uaktywnia metabolizm komórek i rozpuszczanie tłuszczu. Vacha pobudzi system wchłaniania, Trikatu spowoduje nadmierne pocenie się i otwieranie się porów na skórze przez które wydobywać się będą na zewnątrz toksyny i tłuszcz. Manjistha pomogą pobudzić uśpiony system limfatyczny. Niektóre zioła takie jak kurkuma i Ajwain mają potężne działanie oczyszczające. Cynamon ułatwia wchłanianie ziół, natomiast goździk poprawia obieg oleju. Szafran pomaga przywrócić sprężystość i jędrność naszej skórze.

Zawiera również olejki eteryczne, które pomagają zwalczyć cellulit: olejek cytrynowy, pomarańczowy, rozmarynowy oraz paczula.

więcej informacji i dostępność: Helfy.pl

Plan Diety 3D Chili

img_2D_0006 2

3D Chili to nowoczesny, kompleksowy system odchudzania. Jego innowacyjność polega na połączeniu planu żywieniowego zawierającego 28 jadłospisów z trzema rodzajami kapsułek odchudzających i olejem lnianym z dodatkiem kapsaicyny. Podstawą Planu Diety 3D Chili jest wykorzystanie naturalnych właściwości przypraw wspomagających odchudzanie. Dietetycy opracowali unikalny dobór tych przypraw – pod względem ilości oraz połączenia – pozwalający na maksymalne wykorzystanie ich odchudzających właściwości. Dzięki temu Dieta 3D Chili pozwala na optymalną utratę masy ciała bez wyrzeczeń i uczucia głodu. Menu nie jest monotonne, posiłki są smaczne, a porcje wystarczające, by nie odczuwać głodu.

3d chilli

Dieta wzbogacona jest o naturalne suplementy. Po pierwsze to kapsułki z 10 naturalnych składników. Wśród nich znajdziemy:

kapsułki żółte (na rano zawierające imbir, białą fasolę, garcinia cambogia i kurkumę): stymulujące metabolizm, hamujące odkładnie się tkanki tłuszczowej i wspomagające przemianę materii,

kapsułki czerwone (popołudniowe zawierające chili, guaranę i pektynę z grejpfruta): mają za zadanie spalać tkankę tłuszczową,

kapsułki koloru zielonego (na wieczór zawierające zieloną herbatę, jagody Acai i chlorellę) oczyszczają organizm z toksyn, zawierają antyoksydanty i poprawiają kondycję skóry, włosów i paznokci.

3d-chili-kapsaicyny-omega-3Drugim niezwykłym odkryciem 3D Chili jest olej lniany zawierający dużą dawkę kapsaicyny (organiczny związek chemiczny, pochodzący z papryczki chili), która przyspiesza metabolizm i wspomaga spalanie tłuszczu. Olej z wyciągiem z papryczek chili to doskonały dodatek do sałatek, kanapek, mięs i ryb. Można go mieć zawsze pod ręką – zapakowany jest w jednorazowe saszetki, których nie trzeba trzymać w lodówce.

więcej informacji i dostępność: 3dchili.pl

 

 

GUAM Azione Rapida Intensywny koncentrat wyszczuplający i antycellulitowy 300kg

rapida1

GUAM Azione Rapida 300g Intensywny koncentrat wyszczuplający i antycellulitowy. Wysoka koncentracja alg Guam gwarantują spektakularne rezultaty w walce z cellulitem. Doskonale przygotowują do kuracji wyszczuplającej jak również utrzymują osiągnięte dzięki niej efekty.

 

więcej informacji i dostępność: Denique.com.pl

 

Thalgo Stomach & Waist Sculptor Krem modelujący brzuch i talię

 

brzuch

Thalgo Stomach & Waist Sculptor Krem modelujący brzuch i talię 150ml. Innowacyjny krem, który rzeźbi, modeluje i ujędrnia skórę. Produkt pomaga zwiększyć napięcie głębokich warstw skóry na brzuchu i talii.

więcej informacji i dostępność: Denique.com.pl

 

GUAM Freddo Chłodzący koncentrat wyszczuplający i antycellulitowy 1kg

freddo
GUAM Freddo 1kg Chłodzący koncentrat wyszczuplający i antycellulitowy. Preparat intensywnie modelujący i eliminujący cellulit, przeznaczony specjalnie dla osób mających problem z kruchymi naczynkami i żylakami. Algi „na zimno” to niepowtarzalna maseczka.

więcej informacji i dostępność: Denique.com.pl

 Koncentrat cynamonowo – kofeinowy 250 g BingoSpa

a7ef14466b777d4a0426be445d9a2c45Koncentrat cynamonowo – kofeinowy BingoSpa jest preparatem przeznaczonym do profesjonalnych zabiegów w warunkach domowych. Zawiera maksymalną ilość olejków: cynamonowego, pomarańczowego, goździkowego i kofeiny, które są najskuteczniejszymi, aktywnymi substancjami redukującymi podskórną tkankę tłuszczową, która jest odpowiedzialna za cellulit. Seria zabiegów z udziałem preparatu wyraźnie wyrównuje koloryt skóry, poprawa jej ogólny wygląd. Skóra jest zdecydowanie lepiej nawilżona, wyraźnie wygładzona, odpowiednio napięta. Poprawa napięcia i elastyczności skóry uda powodują, iż wydają się one smuklejsze. Potwierdzone badaniami, widoczne efekty działania już po 2-3 zabiegach. Cztery parametry jakości skóry – zmierzone przed/po – wykazały widoczną poprawę:

Jędrność +25%
Nawilżenie +10%
Elastyczność całkowita +7%
Elastyczność własna +5%

Bardzo ważne jest, aby antycellulitową kurację rozpoczynać od nakładania małych ilości koncentratu BingoSpa stopniowo zwiększając je w kolejnych zabiegach.
Prawdziwy koncentrat o bardzo mocnym działaniu. Nie stosować po kąpieli. Może wystąpić silne uczucie grzania i pieczenia. Preparat nakładać na skórę cienką warstwą ew. wymieszać z kremem/balsamem do ciała.

L-karnityna w żelu BingoSpa z zieloną herbatą

8f737eb4d3ec304ac03336c6038e128eL-karnityna jest związkiem niezbędnym w energetycznych przemianach kwasów tłuszczowych. L-karnityna jest również skutecznym antyoksydantem. Ma więc zdolność stabilizowania błon biologicznych. Wykazano również jej ochronny wpływ na naczynia krwionośne. Ponadto jest związkiem, który bierze czynny udział w usuwaniu toksyn z organizmu. L-karnityna wykazuje również zdolność do obniżania poziomu cholesterolu i trójglicerydów. Wskutek wysiłku fizycznego poziom l-karnityny w organizmie ulega obniżeniu, a tylko jej odpowiednia ilość pozwala na utrzymanie skóry w dobrej kondycji. Wskazane jest zatem, aby osoby uprawiające sport, korzystające z siłowni, fitness stosowały L-karnitynę w żelu BingoSpa po każdym treningu, aby znacznie przyśpieszyć ich efekty. Zielona herbata jest bardzo bogatym źródłem substancji przeciwrodnikowych – katechin, flawonoli i flawonów. Jej ekstrakt działa ochronnie, przeciwstarzeniowo, zwiększa przepuszczalność naczyń krwionośnych, zmniejsza ryzyko podrażnień. L-karnityna w żelu BingoSpa wnika bezpośrednio w skórę, redukując nagromadzoną, podskórną tkankę tłuszczową.

więcej informacji i dostępność: www.bingospa.eu

Suplement diety ARONSLIM 

kartonik_wizualizacja3

Aronslim to naturalna i wygodna metoda odchudzania, która jest bezpieczna i skuteczna. Wystarczy mieć zawsze przy sobie buteleczkę Aronslim i wypić całą zawartość, bezpośrednio po posiłku. Intensywna kuracja z Aronslim to lepsze samopoczucie, zmiana nawyków żywieniowych oraz spadek masy ciała. Aronslim pomoże pozbyć się tłuszczu przyjmowanego z pożywieniem, a im mniej go wchłoniemy, tym więcej nagromadzonego już tłuszczu organizm spali i sylwetka poprawi się. Okazjonalne używanie Aronslim przy podjadaniu, późnej kolacji, złamaniu restrykcyjnej diety to gwarancja nieprzytycia.

Aronslim powstał z myślą o tych, którzy chcą uniknąć niekontrolowanego przybierania na wadze, wynikającego z okazjonalnego przejadania się. Polecany jest osobom z nadwagą, które mają problemy z utrzymaniem restrykcyjnej diety. Aronslim to jedyny na świecie preparat wykorzystujący silnie odchudzające działanie wyciągu z kasztanów – escyny.

• escyna, izolowana z nasion kasztanowca, blokuje aktywność lipaz trzustkowych, enzymów, których główną funkcją jest trawienie tłuszczu zawartego w spożytym pokarmie (niestrawione tłuszcze nie mogą zostać wchłonięte i w naturalny sposób są wydalane z organizmu),

• aronia, źródło związków polifenolowych, przyczynia się do ograniczenia wchłaniania cukrów zawartych w pokarmie,

• zastosowane razem zmniejszają apetyt, a mniejszy apetyt to łatwiejsze i skuteczniejsze odchudzanie

W przypadku stosowania diety odchudzającej optymalny czas trwania kuracji z Aronslim wynosi 3 miesiące.

więcej informacji i dostępność: www.aronslim.pl

 

Na dobry początek

Zabiegi antycellulitowe oraz ujędrniające będą intensywniejsze i skuteczniejsze, jeżeli przed zastosowaniem odpowiedniego preparatu, wykonamy masaż całego ciała. Nie tylko pobudzi on krążenie, sprzyjając tym samym lepszemu dotlenieniu komórek, ale również wspomoże wchłanianie się substancji odżywczych zawartych w produktach. Przy tym zabiegu dobrze sprawdzi się bambusowa rękawica do masażu For Your Beauty. Ma dwie powierzchnie: do masażu, z naturalnymi włóknami, oraz drugą delikatniejszą do mycia. Rękawica For Your Beauty jest bardzo wygodna w użyciu – pozwala w łatwy sposób kontrolować intensywność zabiegu. Po tak wykonanym masażu twoja skóra będzie miękka i sprężysta, a po uczuciu zmęczenia czy napięcia nie pozostanie żaden ślad.

Cena: 9,99 zł / szt.

Drogerie Rossmann

Antycellulitowy olejek do ciała Alterra – Drogerie Rossmann

Alterra przeciwcellulitowy olejek do ciała brzoza i pomarańcza

Antycellulitowy olejek do ciała Alterra (posiada certyfikat kosmetyku naturalnego) z brzozą i pomarańczą to prawdziwy zastrzyk witalności. Dodatek ekologicznej oliwy z oliwek i olejku z Jojoby zapewnia skórze gładkość i sprężystość. Skuteczna formuła pielęgnacyjna z naturalnymi witalizującymi olejkami z limonki oraz ekstraktem z liści brzozy BIO sprawia, że skóra zyskuje przyjemny, owocowy zapach i piękny wygląd. W połączeniu z masażem, olejek wspomaga usuwanie toksyn i widocznie zmniejsza efekt skórki pomarańczowej. Dodatkowo olej z miąższu z owoców rokitnika zwyczajnego BIO zaopatruje skórę w witaminy i wartościowe nienasycone kwasy tłuszczowe. Dla uzyskania jak najlepszych efektów stosuj olejek Alterra dwa razy dziennie, najlepiej na jeszcze wilgotną skórę. Buteleczka z olejkiem zaopatrzona została w praktyczny dozownik, co znacznie ułatwia jego aplikację.

Cena: 23,29 zł/100 ml

 

enerBiO – chipsy jabłkowe – Drogerie Rossmann

enerBiO – chipsy jabłkowe

enerBiO – chipsy jabłkowe: zdrowa przekąska do torebki na każdą okazję. Aromatyczne jabłka suszone w plasterkach, produkowane z wysokiej jakości jabłek. Chrupiące, zdrowe, lekkie i po prostu pyszne!

Cena: 8,99 zł / 70g

Drogerie Rossmann

 

LIMP Therm Line Forte – e-zikodermo.pl

thermlineforte

 

Olimp Therm Line Forte to suplement diety wspomagający odchudzanie, który w swoim składzie zawiera Sinetrol XPur (opatentowany ekstrakt owoców pomarańczy, grapefruitów i cytrusów, którego działanie odchudzające zostało potwierdzone badaniem klinicznym). Ma za zadanie przyspieszać przemianę materii oraz ograniczać łaknienie.

 

Do kupienia : e-zikodermo.pl

 

zobacz również:

 1. Konkurs z firmą Wola – do wygrania bony na zakupy!
 2. Konkurs z Impresje24.pl – do wygrania stylowe lustro!
 3. Wiosenny konkurs z Noble Medica – wygraj zestaw Pure Collagen!
 4. Konkurs z marką Acerin – do wygrania 10 zestawów!
 5. Porady ODCHUDZANIE

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

24 komentarzy do Odchudzamy Polki na wiosnę! – Akcja z nagrodami – wyniki!

 1. avatar Jagoda pisze:

  Ja również biorę Acetomale i schudłam 10 kg w miesiąc co jest niewyobrażalnym sukcesem jeśli chodzi o mnie:) Oczywiście chodzę też na basen i ćwiczę na siłowni zewnętrznej, która jest koło mojego domu. Czuje się teraz jak królowa.

 2. avatar mycha pisze:

  Stosowałam acetomale przez miesiąc, efekty rzeczywiście takie jak zapewnia producent, na moje potrzeby to wystarczy, ale w przyszłości wiem już po jaki suplement sięgnąć. :) Polecam każdemu.

 3. avatar Aleksandra pisze:

  70% diety i 30% ćwiczeń :) Przy czym jedno bez drugiego i tak nic nie da. Poza tym podkręcanie metabolizmu przy pomocy ostrych przypraw (nawet papryczka chilli), jadania w równych odstępach małych posiłków nawet 6 razy dziennie a przede wszystkim energia w działaniu – nie pozwólmy sobie siedzieć bezczynnie przed telewizorem jeżeli jest ładna pogoda i można pójść na spacer czy pobiegać.

  Poza tym, zdrowa i szczupła sylwetka kształtuje się całe życie i jest w dużej mierze kwestią nastawienia psychicznego, więc trzeba znaleźć radość a nie cierpienie w wysiłku fizycznym czy diecie. Fajnie jest znaleźć swoje ulubione zajęcie, np. taniec lub jogę, czy ulubione zdrowe dania, które nie muszą być przykrym obowiązkiem a nagrodą.Przy odpowiednim nastawieniu dbanie o zdrową sylwetkę stanie się dla nas tak naturalne jak robienie zakupów czy spotykanie się ze znajomymi :)

 4. avatar liska pisze:

  Liczyć kalorie! 32lata druga ciąża i zmiana mojego metabolizmu o 180stopni.W sklepie wybieram produkty z jak najmniejsza liczbą kalori.Nie zmienilam swojej diety drastycznie.Poprostu ograniczylam kalorie.Nie kupuje na oslep a z głową.Do tego silownia chociaz z dwa razy w tygodniu bo czas tak pozwala albo szybki spacer z wózeczkiem.I takim oto sposobem kilogramy powolutku uciekają

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Wypełnianie zmarszczek - Restylane
Głębokie zmarszczki powstają głęboko w skórze, a tam żaden krem nie dotrze...
mleczko do demakijażu
Dla mnie mleczka są za tłuste i za ciężkie, wolę płyny micelarne
Sklep CCC
Kiedyś to był tani skklep, ale teraz tylko w promocji coś jest tam...
Masaż ultradźwiękowy
Zawsze te urządzenia do użytku domowego mają mniejsze działanie, bo wiadomo że klienta...