URODA I ZDROWIE

Oczyść swój organizm z toksyn przy pomocy suplementów

11 maja 2018, dodał: EKSPERTKA

Obecnie rośnie popularność rozmaitych rodzajów suplementów diety, które mają rzekomo zdziałać cuda, jeżeli chodzi o kondycję naszego organizmu i stan zdrowotny. I rzeczywiście, jeśli dobrze trafisz i nabędziesz nieprzypadkowe, ale idealnie dostosowane do siebie specyfiki, jak najbardziej możesz poprawić swe samopoczucie. W szczególności skuteczne w działaniu okazują się naturalne, ekologiczne składniki pochodzące prosto z natury jakie umożliwiają kompleksowe oczyszczenie. Więcej o nich poniżej.

Spirulina – sinica odkryta przez Azteków

W ostatnim czasie zwiększyło się zainteresowanie zapomnianymi przez lata roślinami, które matka ziemia dała ludzkości. Ich świetnym przykładem jest właśnie spirulina jaka znana była już w okresie Azteków. To oni rozpowszechnili ten produkt, uznając go za „superfood”. Dlaczego? Ponieważ na krótko od momentu spożywania spiruliny dostrzegli jej szerokie właściwości zdrowotne. Już samo zielone zabarwienie wskazuje, że spirulina posiada mnóstwo antyoksydantów, a tym samym odpowiada za detoksykację wątroby. Alkalizuje organizm,  zatem go efektywnie odkwasza, a przez to zwiększa tempo pracy układu trawiennego. Pytanie tylko- gdzie zdobyć ten cenny jak się okazuje suplement codziennego jadłospisu? Najlepiej postawić na wysokiej jakości spirulinę w postaci sproszkowanej, która dostępna jest w sklepach typu SklepSwanson.pl, trudniących się dystrybucją ekologicznych suplementów.

Chlorella – zabójca metali ciężkich

Nie ma możliwości zlikwidowania w naszym organizmie wszelkich metali ciężkich. Jest jednakże sposobność usunięcia większości z nich, a na pewno tych, których obecność jest dla nas szczególnie szkodliwa. Z zadaniem detoksykacji znakomicie radzi sobie między innymi chlorella. To ona umożliwia kompleksowe oczyszczenie z wszelkich toksyn, co w praktyce polega na zatrzymywaniu efektów przemiany materii i zatruwających nasz organizm produktów we wnętrzu algi. Tym samym, zaleca się włączenie omawianego składnika do dotychczasowej, codziennej diety, jako stałego jej elementu. Wyżej wspomniany sklep online sklepswanson.pl proponuje swym klientom chlorellę w wygodnych kapsułkach bądź w wersji sproszkowanej. Obie postaci owej rośliny są równie popularne, bowiem ich działanie w każdym przypadkach jest identycznie skuteczne.

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Witaminki dla chłopczyka i dziewczy…
Dzieciom daję tylko dwie witaminy, mianowicie D3 w ilości 1000 oraz Ascolip czyli...
Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie …
Przy takiej cerze trzeba suplementować dobrej jakości witaminę C - polecam w formie liposomalnej...
darmowe dzwonki na telefon
https://dzwonkinatelefon.pl/ to serwis specjalizujący się w udostępnianiu bezpłatnych dzwonków na telefony, kompatybilnych ze wszystkimi...
Czyraki
Mam podobny problem już kilka lat, tylko zaczyna się jesień, zima zaraz mi...