Nowy zapach AVON ALPHA

30 czerwca 2016, dodał: pinkmause
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

AVON ALPHA_1

Karolina Malinowska i Olivier Janiak

twarzami zapachu AVON ALPHA

 

W ostatnich dniach odbyła się prezentacja nowego zapachu marki AVON – ALPHA. Jego ambasadorami zostało najbardziej charyzmatyczne małżeństwo polskiego show biznesu – Karolina Malinowska i Olivier Janiak. „Razem możemy wszystko” – to myśl którą się kierują –  są nowoczesną, idealnie uzupełniająca się parą silnych osobowości. Osobno odnieśli w świecie już wiele sukcesów, jednak gdy pracują razem, zwracają ogromną uwagę publiczności. Teraz zostali ambasadorami nowych zapachów AVON ALPHA. Perfumy podkreślają silną osobowość
i inspirują, żeby żyć pełnią życia.

   

Modelka i dziennikarka Karolina Malinowska jest przez wielu uważana za wzór współczesnej kobiety – ambitna, a przy tym pełna wyjątkowego wdzięku, jej mąż – Olivier Janiak, dziennikarz i prezenter to również człowiek sukcesu, czarujący, a przy tym wyrafinowany. W kampanii nowych perfum AVON ALPHA Karolina i Olivier prezentują się jako para magnetyzujących osobowości, która doskonale odnajduje się w wielkomiejskim życiu. Właśnie dla takich osób powstały nowe zapachy od AVON. Są to kompozycje dla Niej i dla Niego, akcentujące silne oblicza dwóch połówek fascynującego związku.

 AVON ALPHA_2

„Nowoczesna i seksowna kobieta to osoba, która potrafi z subtelną równowagą manifestować swoją ultra kobiecość, naturalny urok i siłę charakteru, tak jak Karolina” – stwierdził Oliver Janiak.

„Jego pasja do życia pełną piersią zafascynowała mnie już w momencie, w którym się poznaliśmy. Spontaniczny, a przy tym wyrafinowany, z silną, magnetyzującą osobowością i wyjątkowo czuły – taki jest mój mężczyzna Alfa” – dodała Karolina Malinowska.

AVON ALPHA – nowe zapachy

dla charyzmatycznej pary indywidualistów,
którzy razem chcą podbijać świat

 

Ona jest uosobieniem współczesnej kobiety – silna, niezależna i ambitna, a przy tym pełna wyjątkowego wdzięku. On – człowiek sukcesu, czarujący i ceniony, który umie żyć pełną piersią. Osobno osiągają sukcesy, jednak gdy są razem – mogą podbić świat. W realizacji marzeń towarzyszyć im będą nowe zapachy AVON ALPHA – dla niej i dla niego. Podkreślające silną osobowość perfumy, inspirują, żeby żyć pełnią życia.

 AVON_Alpha Dla Niej1

AVON ALPHA dla Niej to orientalno – owocowa kompozycja, eliksir podkreślający wyjątkową osobowość i kobiecość. Otwiera go nuta głowy, która zachwyca soczystymi i świeżymi malinami, jakby były dopiero co zerwane z owocowego krzewu. Nuta serca – to zmysłowość ultrakobiecego zapachu lilii wodnej. Nutę bazową wyraża niesamowita głębia piżma. Zapach dedykowany jest pełnej wdzięku  i fascynującej kobiecie, niezależnej i pewnej siebie, odnoszącej sukcesy zawodowe, cieszącej się życiem.

Pojemność: 50ml, cena regularna 90 zł.

Zapach dostępny jest od18.06.2016 r.

AVON_Alpha Dla Niego1

Zapach, który stanowi idealnie uzupełnie AVON ALPHA dla Niej, to AVON ALPHA dla Niego. Wyrazista kompozycja drzewno – orientalna podkreśla siłę i charyzmę noszącego zapach mężczyzny. Świeża bergamotka z niepowtarzalnym akcentem lawendy łączy się w mocnym uścisku z trwałymi nutami drewna cedrowego, utrzymując się długo na skórze. AVON ALPHA to zapach dla ambitnego  i zdecydowanego mężczyzny, który nie boi się wyzwań i żyje pełnią życia.

Pojemność 75ml, cena regularna 89 zł.

Zapach dostępny jest od od 18.06.2016 r.

 

„W zapachu AVON ALPHA dla Niej udało sie nam zamknąć w harmonii dwie kompozycje, reprezentujące żywioły Słodkiej Kobiecości i Kobiecej Siły. Razem tworzą prawdziwy eliksir, a każda kropla zapachu podkreśla osobowość kobiety, która go nosi. AVON ALPHA to zapachy nowoczesnych indywidualistów, którzy tworzą parę doskonałą” – powiedział Frank Voelkl z Firmenich Perfum, twórca zapachu.

Zapachy AVON ALPHA zostały zamknięte w pięknych flakonach o wyraźnej, nowoczesnej linii, podkreślającej zdecydowany styl noszącej je osoby. W designie dominują barwa złota i w zależności od wariantu – intesywna czerwień (dla Niej) lub czerń (dla Niego), podkreślające eksluzywność zapachów.

 

Uzupełnieniem zapachów AVON ALPHA dla Niej są perfumowany balsam i dezodorant do ciała, a dla Niego perfumowany żel do mycia ciała oraz dezodorant do ciała. Kolekcję AVON ALPHA można zamówić u Konsultantek AVON, kupić  poprzez stronę www.avon.pl oraz w sklepie AVON Studio w warszawskich Złotych Tarasach.

 

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Stany lękowe
Stany lękowe to może być objaw początku depresji, moim zdaniem warto iść...
Zdrowe połączenia produktów
Miejmy nadzieję, że jeśli np. pół godz. po sałatce zjemy obiad z tłuszczem...
Jak ludzie dobierają się w pary?
Sporo osób dziś jednak patrzy na status i majątek partnera, jeśli chodzi o poważne...
Metylowane witaminy
Już była "lewoskrętna" witamina C, po czym okazało się, że witamina C jest właśnie...