URODA I ZDROWIE

Solarium przeciw zmarszczkom!

23 sierpnia 2010, dodał: Redakcja
Dotychczas solaria kojarzyły się przede wszystkim ze zdobywaniem opalenizny. Nadmierna ekspozycja na promienie UV i zbyt częste opalanie może przesuszać skórę i przyspieszać jej starzenie. Wielu więc zdziwi fakt, że teraz solarium nie tylko może nie powodować zmarszczek, ale jeszcze skutecznie im przeciwdziałać. Solarium przeciwzmarszczkowe to nowość w Polsce, która ma szansę mieć duży wpływ na nasz rynek usług kosmetycznych i solaryjnych. Pojawienie się takiego urządzenia ucieszy zwłaszcza te klientki, które lubią słoneczne sesje i czują, że dzięki nim ich nastrój jest lepszy, ale ze względów na unikanie promieni UV musiały zrezygnować z seansów na solarium. Taki sprzęt jest w stanie zjednać nam zupełnie nową grupę klienteli, zorientowaną na chromorewitalizację i relaksowanie się pod kolagenowymi lampami. Nie mówiąc już o tych osobach, które ustawią się w kolejce do naszego salonu, by skutecznie niwelować zmarszczki. Ta innowacyjna i niezbyt spopularyzowana jak dotąd usługa może skutecznie uatrakcyjnić nasz gabinet, zwiększyć jego dochody, pozyskać nam nowych, zadowolonych klientów i wpłynąć pozytywnie na wizerunek salonu.
Solarium przeciwzmarszczkowe Alisun to nowość na polskim rynku. Alisun 200 Collagen – bo tak brzmi nazwa urządzenia – nie emituje promieni UV, jest natomiast wyposażone w lampy kolagenowe. Urządzenie emituje widoczne światło o długości fali 550-700 nm i stymuluje komórki skóry do produkcji kolagenu oraz elastyny. To właśnie białka kolagenowe są odpowiedzialne za właściwy poziom nawilżenia skóry, jej jędrność i elastyczność.
Ta nowoczesna technologia sprawia więc, że seans w solarium z lampami kolagenowymi umożliwia efektywne redukowanie zmarszczek, spowalnia proces starzenia się, a także wpływa na wzmocnienie jędrności i sprężystości skóry, dając efekt liftingu.
Naświetlenia powinny być stosowane przez ok. 6-8 tygodni, po 3 sesje w tygodniu. Początkowo zaleca się 10 minutowy czas naświetlania, który następnie można wydłużyć do 20 minut.

Łagodne fale czerwonego światła w zakresie 550-700 nm emitowane przez Alisun 200 Collagen zmusza komórki skóry do produkcji kolagenu, elastyny i specjalnych enzymów, które są niezbędne dla poprawy struktury skóry.  Ten proces, który odbywa się w ścianach małych naczyń krwionośnych, skutkuje stymulacją wchłaniania tlenu i detoksyfikacji skóry.  Poprawia jednocześnie zdolność skóry do wchłaniania wody i naturalnego nawilżenia.  Ponadto, zwiększa naturalną regenerację i odnowę zdrowej skóry. Miękkie czerwone światło terapii z Alisun 200 Colagen zatrzymuje proces starzenia się skóry i utrzymanie jej jędrności.  Bio stymulacja ma widoczny efekt wygładzania zmarszczek i aktywacji metabolizmu skóry.
Dane techniczne Alisun 200 Collagen
Baldachim Lampy: 14 x 100W (190 cm)
Ława Lampy: 12 x 100W (190 cm)
Typ lampy: Alisun Intense Collagen 100W
Waga w kg: 164
Moc w kW: 2,47

Przeczytaj tez Mity i Fakty na temat solarium TUTAJ
Za: http://www1.alisun.nl
Dodała: Marta


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Solarium przeciw zmarszczkom!

  1. avatar Barbie1290 pisze:

    uwielbiam solarium, szczególnie zimą

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Moodo.pl kupowałyście tam?
Muszę się przyznać, że sama też swego czasu próbowałam znaleźć jakieś moodo opinie,...
Przyjęcie weselne w Poznaniu
Koleżanka chwaliła sobie dom weselny pod Poznaniem, też dobry dojazd, a jednak poza...
Wakacje, a co z psem?
Ja zawsze zostawiam moje psiaki u babci, ona ma swojego psa i...
kąpiel noworodka
Z naturalnych metod czytałam o łagodzącej kąpieli z dodatkiem siemienia lnianego. Łagodzi np. AZS.