URODA I ZDROWIE

Solarium przeciw zmarszczkom!

23 sierpnia 2010, dodał: Redakcja
Dotychczas solaria kojarzyły się przede wszystkim ze zdobywaniem opalenizny. Nadmierna ekspozycja na promienie UV i zbyt częste opalanie może przesuszać skórę i przyspieszać jej starzenie. Wielu więc zdziwi fakt, że teraz solarium nie tylko może nie powodować zmarszczek, ale jeszcze skutecznie im przeciwdziałać. Solarium przeciwzmarszczkowe to nowość w Polsce, która ma szansę mieć duży wpływ na nasz rynek usług kosmetycznych i solaryjnych. Pojawienie się takiego urządzenia ucieszy zwłaszcza te klientki, które lubią słoneczne sesje i czują, że dzięki nim ich nastrój jest lepszy, ale ze względów na unikanie promieni UV musiały zrezygnować z seansów na solarium. Taki sprzęt jest w stanie zjednać nam zupełnie nową grupę klienteli, zorientowaną na chromorewitalizację i relaksowanie się pod kolagenowymi lampami. Nie mówiąc już o tych osobach, które ustawią się w kolejce do naszego salonu, by skutecznie niwelować zmarszczki. Ta innowacyjna i niezbyt spopularyzowana jak dotąd usługa może skutecznie uatrakcyjnić nasz gabinet, zwiększyć jego dochody, pozyskać nam nowych, zadowolonych klientów i wpłynąć pozytywnie na wizerunek salonu.
Solarium przeciwzmarszczkowe Alisun to nowość na polskim rynku. Alisun 200 Collagen – bo tak brzmi nazwa urządzenia – nie emituje promieni UV, jest natomiast wyposażone w lampy kolagenowe. Urządzenie emituje widoczne światło o długości fali 550-700 nm i stymuluje komórki skóry do produkcji kolagenu oraz elastyny. To właśnie białka kolagenowe są odpowiedzialne za właściwy poziom nawilżenia skóry, jej jędrność i elastyczność.
Ta nowoczesna technologia sprawia więc, że seans w solarium z lampami kolagenowymi umożliwia efektywne redukowanie zmarszczek, spowalnia proces starzenia się, a także wpływa na wzmocnienie jędrności i sprężystości skóry, dając efekt liftingu.
Naświetlenia powinny być stosowane przez ok. 6-8 tygodni, po 3 sesje w tygodniu. Początkowo zaleca się 10 minutowy czas naświetlania, który następnie można wydłużyć do 20 minut.

Łagodne fale czerwonego światła w zakresie 550-700 nm emitowane przez Alisun 200 Collagen zmusza komórki skóry do produkcji kolagenu, elastyny i specjalnych enzymów, które są niezbędne dla poprawy struktury skóry.  Ten proces, który odbywa się w ścianach małych naczyń krwionośnych, skutkuje stymulacją wchłaniania tlenu i detoksyfikacji skóry.  Poprawia jednocześnie zdolność skóry do wchłaniania wody i naturalnego nawilżenia.  Ponadto, zwiększa naturalną regenerację i odnowę zdrowej skóry. Miękkie czerwone światło terapii z Alisun 200 Colagen zatrzymuje proces starzenia się skóry i utrzymanie jej jędrności.  Bio stymulacja ma widoczny efekt wygładzania zmarszczek i aktywacji metabolizmu skóry.
Dane techniczne Alisun 200 Collagen
Baldachim Lampy: 14 x 100W (190 cm)
Ława Lampy: 12 x 100W (190 cm)
Typ lampy: Alisun Intense Collagen 100W
Waga w kg: 164
Moc w kW: 2,47

Przeczytaj tez Mity i Fakty na temat solarium TUTAJ
Za: http://www1.alisun.nl
Dodała: Marta


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Solarium przeciw zmarszczkom!

  1. avatar Barbie1290 pisze:

    uwielbiam solarium, szczególnie zimą

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Restauracja na Mazurach
Ja uwielbiam dania z restauracji Smaki Mazur w Mrągowie, zwłaszcza te typowe mazurskie potrawy!
Zmęczone oczy
Warto też ćwiczyć oczy, patrząc w różne strony, raz blisko raz daleko itp.
Odszedł bez słowa
Mój facet zostawiał mnie kilka razy, kilka razy ostatecznie do niego wracałam. Tysiące...
Lakier do włosów
Od lat nie używam lakierów, bo źle wpływały na moje włosy... Czasem stosuję żel...