Naturalne suplementy lepsze niż syntetyczne – dowiedz się dlaczego i zacznij stosować!

31 stycznia 2018, dodał: EKSPERTKA
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Zdrowa dieta to podstawa doskonałego samopoczucia i długowieczności. Codzienne wraz z dietą dostarczać musimy niezbędnych dla funkcjonowania organizmu składników odżywczych, w tym około 60 minerałów oraz 16 witamin. W związku z coraz większym zubożeniem przetworzonej żywności w te cenne witaminy i minerały, pojawia się często konieczność suplementacji. Dziś nie tylko kobiety w ciąży czy osoby starsze sięgają po suplementy diety. Na dobrą sprawę każdy z nas potrzebuje takiego profesjonalnego wsparcia. Wszak każdy z nas doświadcza stałego stresu, mamy kontakt z zanieczyszczeniami środowiska, coraz większa liczba osób cierpi na choroby cywilizacyjne. Wszystko to zwiększa nasze zapotrzebowanie na witaminy i minerały.

Eksperci są jednoznaczni – to właśnie niedobory witaminowo – mineralne mogą leżeć u podstaw zwiększonego zachorowania na nadciśnienie, miażdżycę, zawały serca, chorobę Parkinsona czy Alzheimera, a nawet nowotwory. Wynika to z wszechstronnej roli witamin w organizmie, które regulują niemal każdy proces życiowy. Jak zatem oddalić od siebie widmo poważnych chorób? Doskonałym rozwiązaniem jest suplementacja. Ale uwaga – musisz wybrać suplement diety dobrej jakości. Jak to zrobić?

Suplementy diety – co o nich wiesz?

Suplementy diety nie są lekami – są to natomiast preparaty mające na celu uzupełnienie diety o wartościowe składniki odżywcze. Regularna suplementacja wywiera oczywiście regularny wpływ na zdrowie, który sprowadza się do poprawy samopoczucia fizycznego i psychicznego, wyeliminowania objawów niedoborów oraz do skutecznej profilaktyki wielu schorzeń. Nie wystarczy jednak sięgnąć po przypadkowy preparat. Kluczem do skutecznego działania suplementu jest wysoka bioprzyswajalność, która określa stopień wchłaniania substancji aktywnych w przewodzie pokarmowym oraz ich wykorzystania przez organizm.

Na biodostępność witamin wpływa kilka czynników. Jednym z nich jest dawka preparatu, kolejnym – całościowy skład suplementu. Jeśli preparat jest przeładowany konserwantami, syntetycznymi barwnikami, przeciwzbrylaczami i wypełniaczami – dodatki te mogą negatywnie wpływać na przyswajalność witamin. Co więcej – te niepożądane składniki suplementów diety mogą wywierać negatywny wpływ na zdrowie. Wniosek? Wybieraj suplementy diety o jednoznacznie określonym składzie, takie jak produkty marki Cheers. W ich składzie znajdziesz tylko określone witaminy, minerały, kwasy Omega 3, naturalne oleje czy ekstrakty roślinne – a także neutralne dla zdrowia składniki otoczki kapsułki. I nic poza tym. Czytaj zatem skład suplementów diety i nie ufaj tylko i wyłącznie zapewnieniom producenta, że produkt jest „całkowicie naturalny”. Powinno to znaleźć potwierdzenie w składzie preparatu. A naturalny skład to nie tylko brak syntetycznych dodatków, ale przede wszystkim – naturalne pochodzenie witamin.

Dlaczego naturalne witaminy Cheers są najzdrowsze?

Suplementy diety Cheers zawierające naturalne witaminy są zdecydowanie najlepszym wyborem. Oczywistym jest, że witamina zsyntetyzowana w laboratorium nie będzie wykorzystana w takim stopniu, jak witaminy pozyskane z ich naturalnych źródeł. Dzięki wykorzystaniu ekstraktów roślinnych, olejów czy lanolin, substancje odżywcze zawarte w suplementach Cheers przyswajane są nawet w 100%. Dzięki temu masz pewność, że dostarczasz organizmowi takiej dawki witamin, jaka zawarta jest w preparacie. I tylko takie suplementy diety zapewnią pożądany efekt prozdrowotny. A bezpieczeństwo stosowania suplementów diety zapewni ściśle określony skład, stosowanie wyłącznie naturalnych składników oraz wysoka czystość preparatu. Suplement diety powinien być wolny od wszelkich zanieczyszczeń, zaś produkcja powinna być kontrolowana na każdym etapie. Dzięki temu – finalnie do Twoich rąk trafi skuteczny i bezpieczny suplement, który możesz stale stosować bez obaw o pojawienie się alergii czy jakichkolwiek innych działań niepożądanych.

Dowiedz się więcej o naturalnych suplementach Cheers na stronie cheers.com.pl i wprowadź je do swojej codziennej diety, by dostarczyć organizmowi naturalnych składników najwyższej jakości.

Autor: Joanna Kaźmierczak / CHEERS

 

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz