Naturalne suplementy diety dla zdrowia i urody od Vitama Nature

28 czerwca 2021, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Na rynku suplementów diety pojawiła się nowa, oparta na doświadczeniu technologów  Polska marka suplementów diety Vitama Nature. Posiada ona własne zaplecze laboratoryjno-badawcze R&D oraz zaplecze produkcyjne oparte o zasady zapewnienia jakości GMP oraz HACCP. Połączenie wieloletniego doświadczenia i technik produkcyjnych daje unikatową możliwość tworzenia od podstaw suplementów diety.

Naturalne suplementy diety dla zdrowia i urody od Vitama Nature

Dzięki temu marka Vitama Nature ma pełną kontrolę nad każdym etapem produkcji suplementów od projektowania i opracowania składu po dobór składników i ekstraktów, aż po finalną produkcję i dostarczenie do finalnego odbiorcy. Suplementy diety Vitama Nature są produkowane wyłącznie z naturalnych składników, maceratów i ekstraktów roślinnych co zapewnia  dużą przyswajalność składników. Bezpieczne i skuteczne suplementy diety Vitama Nature są preparatami zawierającymi w swoim składzie standaryzowane naturalne ekstrakty o ponad 90% zawartości substancji czynnych w każdej kapsułce, co oznacza znikomą zawartość sztucznych wypełniaczy.  W szerokiej ofercie producenta nie mogło zabraknąć suplementów diety dla zdrowia od Vitama Nature skierowanych do wszystkich chcących zadbać o swój wygląd i zdrowie jednocześnie dbając o dostarczenie odpowiedniej ilości witamin i minerałów czy składników odżywczych dla swojego organizmu.. Wśród suplementów diety dla urody od Vitama Nature są m.in. suplementy diety dbające o kondycję włosów skóry i paznokci.

Właściwa suplementacja kluczem do zdrowia

Rozważnie dobrana i wyselekcjonowana dieta, która jest wzbogacona o warzywa, owoce, ryby oraz oleje roślinne pozwala na zaspokojenie referencyjnej wartości spożycia większości składników odżywczych. Witaminy oraz składniki mineralne odgrywają fundamentalna rolę w zapobieganiu niedoborom składników odżywczych. Ponadto w życiu codziennym statystycznego polaka jest mało naturalnych źródeł witamin i minerałów. Styl życia oraz codzienna dieta mają podstawowy wpływ na rozwój człowieka w tym wpływ na zdrową skórę, zdrowe włosy oraz zdrowe paznokcie. Szybkie tempo życia, wszechobecny stres, niska aktywność ruchowa oraz niepełnowartościowe posiłki zwiększają zapotrzebowanie na ważne składniki odżywcze. Sprawiają również, że nie zawsze w pędzie dnia codziennego, znajdujemy czas na odpowiednie odżywianie. Pochłonięci obowiązkami nie zauważamy kiedy nasze zdrowie oraz wygląd schodzą na drugi plan. W takiej sytuacji potrzebne jest wsparcie dla organizmu w postaci suplementów prozdrowotnych.

suplementy vitama

Suplementacja diety polegająca na dostarczeniu w formie skoncentrowanych substancji odżywczych oraz minerałów ma na celu zapobieganie deficytowi i uzupełnienie diety w składniki odżywcze niezbędne w codziennym żywieniu składników pokarmowych. Jest przeznaczona przede wszystkim dla osób mających mało zróżnicowaną dietę opartą na przetworzonej żywności typu fast food czy dla osób mających zwiększone zapotrzebowanie na niektóre składniki odżywcze, np.: sportowcy. Również osoby stosujące dietę z ograniczeniem lub wykluczeniem niektórych składników odżywczych, jak np. wegetarianie i weganie, powinny stosować odpowiednie suplementy diety. Eliminując z diety mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego zwiększamy ryzyko wystąpienia niedoborów witaminy B12, PP, wapnia i witaminy D. Można temu zapobiec poprzez odpowiedni dobór witamin i minerałów do swoich potrzeb. Suplementami diety uzupełnić można niedobór minerałów i witamin jednak ważna jest wiedza jakie suplementy diety stosować.  Odpowiedzią na to są naturalne suplementy diety dla zdrowia Vitama Nature. Suplementy diety na zdrowy i silny organizm Vitama Nature stanowią naturalne źródło witamin oraz składników mineralnych potrzebnych do uzupełnienia niedoborów w diecie.
kolagen vitama

Wpływ suplementów diety na urodę

Suplementy diety na urodę od Vitama Nature to zbiór produktów, które wspierają dobre samopoczucie i pomagają zachować naturalne piękno przez dłuższy czas. Uzupełniając konkretne składniki w organizmie, suplementy wspierają prawidłowe funkcjonowanie organizmu, poprawiają wygląd skóry, wspomagają kondycję włosów oraz wzmacniają i odżywiają paznokcie. Po preparaty z tej kategorii może sięgnąć każdy, kto chciałby zadbać o swoją urodę w sposób kompleksowy. Suplementy Vitama Nature pozwalają zatroszczyć się o zdrowie i wygląd, zaczynając od dostarczenia naturalnych i wysokowartościowych składników odżywczych. Wpływają na  dobre samopoczucie, wspierają również w walce z cellulitem. Odpowiednia suplementacja zapobiega wysuszeniu i wiotczeniu skóry pomagając dłużej zachować młody i zdrowy wygląd. Pielęgnacja skóry z suplementami diety Vitama Nature poprawia jej wygląd, sprawia, że staje się ona bardziej nawilżona i jędrniejsza. Opóźnia oznaki starzenia. Produkty z tej serii pomagają zachować piękno i dobry wygląd przez dłuższy czas. Vitama Nature stworzyła również wysokiej jakości preparaty poprawiające kondycję włosów. Wiedząc jakie suplementy stosować na poprawę kondycji włosów, poprzez ich nawilżenie oraz wzmocnienie cebulek włosów, możemy poprawić ich wygląd. Preparaty wspomagające kondycję włosów nadają im jedwabiście lśniący połysk. Możliwe jest również efektywne i skuteczne wzmacnianie paznokci z suplementami diety Vitama Nature. Możemy w ten sposób bezpiecznie, skutecznie i w zgodzie z naturą poprawić kondycję paznokci, wzmacnia je i utwardzić.

Wieczna młodość z Koenzymem Q10 od Vitama Nature

Koenzym Q10 jest organicznym związkiem należącym do silnych przeciwutleniaczy. Występuje w mitochondriach roślinnych i zwierzęcych gdzie odgrywa tam największą rolę w których podczas spalania tlenu powstaje energia. Starzenie organizmu jest wynikiem i konsekwencją uszkodzenia mitochondriów przez wolne rodniki, co może skutkować do znacznych zaburzeń działania mięśnia sercowego, mózgu oraz serca.

koenzym vitama

Koenzym Q10 jest swoistym przeciwutleniaczem, a jego niedobór można uzupełnić poprzez odpowiednio zbilansowaną dietę, spożywając ryby, podroby, brokuły, szpinak, oleje i produkty pełnoziarniste oraz odpowiednią suplementację. Synteza koenzymu Q10 zmniejsza się wraz z wiekiem. Jego mogą doświadczyć nie tylko osoby starsze, ale również wykonujące ciężką pracę fizyczną, intensywnie uprawiające sport, żyjące w zanieczyszczonym środowisku oraz palące papierosy. O wszystkich tych osobach chcących jaki i tych chcących zachować młody wygląd skóry oraz opóźnić procesy starzenia skóry pomyślała firma Vitama Nature. Stworzony w jej la oratoriach suplement diety Koenzym Q10, stworzonych na bazie naturalnych składników wysokiej jakości, pobudza regenerację skóry, przyspiesza odnowę biologiczną, oraz zapewnia nieocenione wsparcie w pielęgnacji skóry. Koenzym Q10 od Vitama Nature  jako antyoksydant usuwa nadmiar wolnych rodników i zapobiega procesowi starzenia organizmu. W suplemencie Koenzym Q10 znajduje się aż 95% substancji aktywnych pochodzących z Koenzymu Q10, owoców Aceroli, Witaminy C, Witaminy E i Selenu. Preparat odznacza się wysoką czystością surowców i jest wolny od syntetycznych dodatków, a jego skład odpowiada wytycznym diety wegańskiej i wegetariańskiej.

 

Źródła:

Janicki B., Buzała M., Rola koenzymu Q10 w organizmie ludzi i zwierząt, Med. Weter. 2012 pod red. M. Jarosz, Normy żywienia dla populacji polskiej – nowelizacja wyd. Instytut Żywności i Żywienia, Warszawa 2012

Muta- Takada K., Terada T i wsp.: Coenzyme Q protects against oxidative stress- induced cell death and enhances the synthetics of basement membrane components in dermal and epidermal cells. Biofactors 35(5): 435-441,

Bojanowicz H., Dźwigulska P.: Suplementy diety. Część II. Wybrane składniki suplementów diety oraz ich przeznaczenie. Hygea Public Health, 2012, 47(4): 433-441

 

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Korektor tuszujący siwe włosy Mytou…
Ja tego używam tylko w podbramkowych sytuacjach...
Balsam do golenia?
Gilette to jednak taka klasyka dla większości facetów.
Wynajmowanie mieszkania czy kredyt …
Jak się jest nastawionym bardziej na karierę niż przesiadywanie w jednym miejscu to raczej...
Manicure w Poznaniu
Używam zwykłych lakierów, więc zmiana koloru to nie problem, kiedy tylko sobie zamarzę...