URODA I ZDROWIE

Najsłynniejsi Chippendales – skąd się wzięła moda na tańczących przystojniaków?

14 kwietnia 2011, dodał: Emilia

Chippendales to mężczyźni, na których bardzo przyjemnie popatrzeć, pofantazjować i powzdychać… Szukając o nich informacji przyznam, że miło było przeglądać kolejne zdjęcia z cudnie wyrzeźbionymi ciałami facetów o twarzach Adonisa… Zresztą popatrzcie same…

Skąd się wzięli Chippendale?

Historia Chippendales zaczęła się od zbrodni. A nawet kilku. Pierwszy klub nocny, w którym półnadzy mężczyźni tańczyli dla damskiej widowni, działał na początku lat 80. w Los Angeles i nazywał się „Destiny II”. Jego założycielami byli – na spółkę – emigrant z Indii Somen Banerjee (znany jako Steve) oraz Paul Snider, który nieco później zabił z zazdrości „Dziewczynę Roku” Playboya Dorothy Stratten. Banerjee wynajął choreografa Michaela DeNoia, który opracował układy taneczne dla młodych, atrakcyjnych mężczyzn, nie mających jednak żadnego pojęcia o tańcu. Byli to najatrakcyjniejsi Panowie, którzy swoim ciałem rozbudzały fantazje u kobiet. Kilka lat później DeNoia wszedł w konflikt z Banerjee, domagając się praw autorskich dla widowiska, które w międzyczasie zaczęło przynosić kolosalne dochody. W 1987 roku DeNoia został zastrzelony w swoim nowojorskim biurze. Podejrzanym o zlecenie zabójstwa był Banerjee, ale nic nie można mu było udowodnić. Grupa tancerzy, kontrolowana przez Banerjee, zaczęła występować w całych Stanach, co dodatkowo zwiększyło zyski managera. Kryzys zaczął się na początku lat 90., gdy z zespołu zaczęli odchodzić najlepsi tancerze. W 1991 roku Banerjee zaangażował płatnego zabójcę, aby zabił dwu dawnych tancerzy Chippendales i choreografa Mike`a Fullingtona. Do morderstwa nie doszło, ponieważ zlecenie zostało wykryte przez FBI. Banerjee został aresztowany, groził mu wyrok 26 lat więzienia i konfiskata majątku. W październiku 1994 roku, na krótko przed ogłoszeniem wyroku, Banerjee popełnił w celi samobójstwo.

Dzięki temu prawa handlowe do nazwy „Chippendales” mogły przejść na członków jego rodziny i założoną przez nią spółkę, która posiada je do dzisiaj.

Zespół o światowej sławie

Najsłynniejsza grupa chippendales to kultowy, niepowtarzalny, oryginalny team. To już nie zespół. To marka. Pożądana na całym świecie, perfekcyjna, luksusowa, elektryzująca.

Zespół powstał w 1978 roku w Los Angeles, w 1983 roku przeniósł się do Nowego Jorku, gdzie ma siedzibę do dziś. Przez te 30 lat jego członkami byli zawsze najlepsi, najprzystojniejsi tancerze, wyselekcjonowani z tysięcy chętnych, którzy chcieli dołączyć do legendarnej grupy, uwielbianej przez miliony kobiet.

O wielkim zainteresowaniu Chippendales świadczy fakt, że oryginalnych składów jest aż osiem, z czego trzy przeznaczone są wyłącznie na rynek amerykański. Ich projekt w Las Vegas „The Ultimate Girls Night Out Show” został okrzyknięty najlepszym męskim występem w tym mieście, a to niemały sukces w oazie hazardu, rozrywki i wielkich pieniędzy. Do tej pory zespół gościł w 150 krajach, dał ponad 35 tysięcy występów (również w Polsce).

Przedstawienia Chippendales to niezwykłe przeżycie. Profesjonalni tancerze przenoszą kobiety w świat fantazji, skrytych pragnień. Swoim prowokującym tańcem potrafią uwieść dziewczyny młode, jak i dojrzałe, żony, matki, a nawet babcie. Są mistrzami flirtu. Żadna kobieta nie jest w stanie się im oprzeć. Członkowie grupy zapierają dech w piersiach. Muskularne torsy, opalone ciała, urok, erotyzm. Wybuchowa mieszanka, która porywa do zabawy, wzbudza pożądanie.

Zespół zdobył serca kobiet przez idealne połączenie seksapilu i dobrego smaku, czystego erotyzmu i uroku chłopca z sąsiedztwa. W trwającym ponad 100 minut występie nie chodzi o zdejmowanie ubrań, a o ucieleśnienie seksualnych marzeń kobiet w każdym wieku. Policjant, strażak, lekarz – proszę bardzo. A może gangster, kowboj, robotnik – nie ma problemu. Wszystko po to, aby usatysfakcjonować płeć piękną.

Krzyk, pisk, histeria, pożądanie – tak można określić reakcje na wyszukane popisy Chippendales. Nie ma mowy o biernym patrzeniu na widowisko. To, co tancerze prezentują na scenie porwie do zabawy nawet najbardziej oziębłą widownię. A moment, w którym wchodzą pomiędzy rzędy, rozgrzewa do czerwoności już i tak ekscytującą się publiczność. Za każdym razem kilka dziewczyn ma szansę doświadczyć pełnej bliskości idealnego ciała jednego z członków grupy, podczas wspólnego tańca na scenie.

Profesjonalnie przygotowane widowisko, rewelacyjna choreografia, gra świateł, doskonałe umiejętności artystów dają poczucie prestiżu, nowoczesności i luksusu. Ich występem nie będą zawiedzione nawet najbardziej wymagające panie.

Kim są członkowie Chippendales?

Trudno znaleźć o nich konkretne informacje. Przeważnie podają tylko swoje imiona. Bardzo znanym imieniem jest Fernando, który ma nie tylko piękne ciało, ale i piękny – bo mądry umysł. Zdobywa on nagrody i prestiż.

Znane nazwiska w najsłynniejszej grupie to Kevin Cornell, Lind Walter, Staceyy Robinson, Jeff Beech,   Kris Davis, Scott Jordan and Billy Jeffrey. Panowie mówią jedynie o sobie tyle, że są artystami i lubią to, co robią.

Ostatnio w Polsce odbyły się Mistrzostwa Polski Chippendales. Sześciu kandydatów do tytułu Mistrza Polski Chippendales, trzy miejsca na podium i tylko jeden zwycięzca: Paweł z Radomia, który do euforii doprowadził kobiety pchające się pod scenę iście… po męsku. Pozostali: Pablo, Alex, Wojo, Kamil, Wiktor- nie powinni czuć zawodu – razem tworzą szóstkę najlepszych tancerzy erotycznych w Polsce.

Chippendales to fenomen kulturowy, który doczekał się wielu naśladowców. Ale żaden zespół nie gromadzi na swoich występach tylu kobiet, żaden nie daje takich popisów, żaden nie rozgrzewa tak jak Oni. Bo prawdziwi Chippendales są tylko jedni. Ich show powala na kolana, zapada w pamięci na długo.

Materiały: www.chippendale.com, www.chdp-area.com/history.html , www.Wikipedia.pl , www.erotyka.wp.pl , www.Kobieta.interia.pl

Zobacz również:

  1. Swingowanie czyli zamiana partnerami
  2. Japan style – jak ubierają się japońskie dziewczyny?
  3. Trzecia płeć czyli czym jest hermafrodytyzm?
  4. Dewiacje seksualne a normy kliniczne


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Najsłynniejsi Chippendales – skąd się wzięła moda na tańczących przystojniaków?

  1. avatar brataniec pisze:

    E tam, jak wujek Zenek się po dwóch flaszkach rozebrał na imieninach, to dopiero był zgiełk !!!!!!!!!! Gdzie wam tam do niego Hamerykany, , co najwyżej buty mu czyścić !!!

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Blizna po operacji
Blizna po operacji na pewno wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Nie ma się co oszukiwać...
Jak rozwijać pracowników
To oczywiste, że najlepiej wysyłać pracowników na regularne szkolenia, które podniosą ich kwalifikację,...
Spadek - ile podatku się płaci?
To wszystko zależy od wielu czynników i nie jest takie proste jak się może...
Odpoczynek
Dla mnie najlepszy wypoczynek to z moim mężem i dziećmi nad Bałtykiem....