URODA I ZDROWIE

Książki polecane na Walentynki

12 lutego 2021, dodał: pinkmause

Czy książka na Walentynki to dobry pomysł? Jak najbardziej! Książka, szczególnie o miłości, wydaje się przy tej okazji trafionym wyborem i niebanalnym pomysłem. Kobiety kochają książki…

Zgodnie z tradycją 14 lutego, czyli w dniu św. Walentego chcemy obdarować ukochane osoby. Zamiast nudnych, typowych podarunków warto pamiętać, że zawsze najlepszym prezentem jest książka. Bez względu na to, czy lubicie święto zakochanych, czy też podchodzicie do niego z rezerwą, zachęcamy Was do przeczytania wartościowych książek – tych z miłością w tle, ale również kryminałów. Wśród tytułów, które wybraliśmy, każdy znajdzie coś dla siebie. Święto Zakochanych sprzyja romantycznym nastrojom, dlatego polecamy nowości i zapowiedzi wydawnicze idealne na Walentynki.

 

Poniżej przedstawiamy nasz redakcyjny ranking 25 wybranych książek, w tym wspaniałych nowości wydawniczych. Są tu wyjątkowe powieści i historie, które chwytają za serce i nie pozwalają się nudzić. Zapraszamy także do udziału w zabawie konkursowej, dla autorów najciekawszych listów do Redakcji czekają pakiety książek z tytułami przedstawionymi w rankingu. Temat listu: „Moja ukochana książka”. Listy z odpowiedziami prosimy kierować na adres: [email protected] z dopiskiem „Książkowe Walentynki”.

 

Magdalena Witkiewicz: Po prostu bądź

 

Możemy się umówić i zawrzeć pewien pakt…

On był miłością jej życia, gdy go zabrakło jej świat runął. Została pustka i jeszcze ktoś… W pobliżu zawsze był przyjaciel. Jego przyjaciel, któremu nie wolno było czuć.

Ale możemy się umówić. I zawrzeć pewien pakt. Zaopiekował się nią na dobre i na złe. Ktoś do nich dołączył, a on nadal trwał. Pewnie nie taką miłość wymarzyłaś sobie w snach. Miłość przychodzi bezszelestnie, nikogo nie uprzedza. Równie cicho odchodzi niezauważona. Lecz może pokochasz mnie… Za jakiś czas.

Wydawnictwo FILIA

 

Karolina Wilczyńska: Pierwsze wesele

 

Tosia Stecka pracuje w korporacji i twierdzi, że życie singielki bardzo jej odpowiada. Jednak wszystko się zmienia, gdy w firmie pojawia się nowy dyrektor. Oskar Wierzbicki szturmem zdobywa serce Tosi i oświadcza się. Czas zacząć przygotowania do ślubu. Biała suknia z welonem, wielkie przyjęcie i obrączki – czy nie o tym marzy skrycie większość dziewcząt?

Tymczasem siostra Tosi, Łucja, ma zupełnie inne zdanie i z rezerwą przyjmuje te ślubne plany. Może jej przeczucia okażą się trafne? Czym zaskoczy narzeczoną Oskar i jaką tajemnicę ukrywają ojciec sióstr i ciocia Hania? Czy Tosia wkroczy na nową drogę życia?

Czeka Cię wiele wzruszeń, będą łzy szczęścia, zabawne momenty, rodzinne tajemnice, nieoczekiwane zwroty akcji i zaskakujące zakończenia. Nie zabraknie też miłości, bo przecież ona w życiu jest najważniejsza.

Wydawnictwo FILIA

 

Tomasz Kieres: Historia małżeńska

 

Malwina i Alek poznali się na studiach. To była miłość od pierwszego wejrzenia, która połączyła ich na całe życie. Za kilka miesięcy minie trzydzieści lat, odkąd ich losy na zawsze się ze sobą splotły. Dzisiaj jednak rozpoczyna się kolejny etap w ich wspólnym życiu. Ich jedyna córka wyjeżdża na studia i opuszcza dom. Przez ponad dziewiętnaście lat całe ich życie było podporządkowane wychowaniu córki. Zgubili gdzieś po drodze siebie, poświęcając całą uwagę dziecku. Dwie najbliższe sobie osoby na świecie z każdym dniem stawały się sobie coraz bardziej obce.

Czy uda im się rozpocząć wspólnie nowy etap życia, pozostawiając za sobą sprawy i wydarzenia, które od lat pomijali milczeniem? Przed nimi pierwszy weekend tylko we dwoje. Jeśli go przetrwają, czeka ich nowy, piękny etap. Jeśli…

Wydawnictwo FILIA

 

Agnieszka Krawczyk: Ogród księżycowy

 

W dolinie mgieł i róż zaczyna się wiosna. Pisarka, Sabina Południewska, kończy remontować stary dom. Przy nim powstaje wyjątkowy ogród księżycowy, który najpiękniej i najbardziej tajemniczo wygląda nocą.

Otaczają ją przyjaciele – hrabina Tyczyńska produkuje swoje niezwykłe perfumy, Marek Rokosz rozwija uprawę ziół, a Mila Mossakowska chce zorganizować warsztaty pisarskie, które mogłaby poprowadzić Sabina. Ekscentryczna Carmen wysyła z Argentyny reżysera, irytującego ale i zabawnego oryginała.

Przyszłość rysuje się świetlistą kreską i wydaje się, że nic nie może zakłócić tego harmonijnego życia. Jednak niespodziewanie w Idzie pojawia się osoba, która może zmącić szczęście Sabiny i Krzysztofa, odmieniając ich los. Dawne błędy potrafią rzucać długie cienie, a wybaczenie nie zawsze jest proste.

Czy miłość naprawdę jest w stanie pokonać każdą przeszkodę? Czy to, co pęknięte da się skleić bez śladu? Tej wiosny, w dolinie mgieł i róż kilka serc zostanie złamanych. Ale miłość i dobro mają kojącą moc leczenia ran.

Wydawnictwo FILIA

 

Anna J. Szepielak: Znów nadejdzie świt

 

Elwira zawsze twierdziła, że w przeszłości jej chłopskiej rodziny nie kryją się żadne tajemnice i skandale. Nigdy więc nie słuchała uważnie licznych opowieści prababci Basi. Radosna i żywiołowa, otoczona przyjaciółmi kobieta woli żyć teraźniejszością w spokojnym miasteczku nad Czarnym Potokiem. Jednak na losach kolejnych pokoleń jej bliskich cieniem położyło się tragiczne wydarzenie sprzed prawie 150 lat. W skomplikowanej historii przodków Elwiry jest miejsce zarówno na prawdziwą miłość, jak i cierpienie oraz troski.
Czy wyrządzona krzywda zostanie odkupiona, a winy wybaczone? Jak postąpi Elwira, gdy życie postawi przed nią zadanie podobne do tego, jakie było udziałem babek?

Anna J. Szepielak snuje opowieść o kilku pokoleniach rodziny, dla której bezwarunkowa miłość i wsparcie w trudnych sytuacjach zawsze były najważniejsze.

Wydawnictwo FILIA

 

Renata Kosin: Szpulki losów

 

Siostry Jutrzenki” to historia szlacheckiej rodziny, tocząca się od połowy XIX wieku do czasów współczesnych.
Losy przodków i ich współczesnych potomków przeplatają się ze sobą, a to, co wydawało się bez znaczenia, staje się istotne.
Życie mieszkańców dworu w Przytulisku upływa pod znakiem zmian i miłosnych perypetii, które dla jednych skończą się szczęśliwie, dla innych nie.
Uczuciowe rozterki i inne życiowe zawirowania nie ominą też Michaliny. Wszystko się jednak uspokoi, gdy do jej rąk trafią trzy rodzinne talizmany: srebrny wisior, guzik od kurtki Napoleona i tajemniczy zwitek lnianej przędzy. Stanowią dla niej rodzinną pamiątkę, lecz nie wierzy zbytnio w ich cudowną moc. Mimo to, zgodnie z rodzinną tradycją, przekazuje dwa pierwsze dalej, natomiast ostatni zostawia sobie.
Wkrótce zostanie poddana największej i najtrudniejszej życiowej próbie. Wtedy w sekrecie lnianych nitek dostrzeże ostatnią szansę na ratunek dla siebie i swojego dziecka.

Wydawnictwo FILIA

 

Remigiusz Mróz: Szepty spoza nicości

 

Fantastyczny kryminał z romansem w tle. Jedna z najbardziej kobiecych książek autora.

Seweryn Zaorski po raz ostatni wraca do Żeromic, by sprzedać dom i na dobre zostawić za sobą tragiczną przeszłość. Formalności trwają dłużej, niż powinny – i wszystko wskazuje na to, że ktoś z premedytacją chce zatrzymać go w okolicy.
Tego samego dnia policja otrzymuje anonimową wiadomość, że w lasach Roztocza nieopodal miasteczka znajdują się poćwiartowane zwłoki brutalnie okaleczonego mężczyzny. Zaorski nie ma zamiaru się mieszać, ale kiedy o pomoc prosi go Kaja Burzyńska, nie potrafi odmówić.
SPOZA NICOŚCI ZACZYNAJĄ DOCHODZIĆ SZEPTY TYCH, KTÓRZY NIE MIELI PRAWA PRZEMÓWIĆ…

Wydawnictwo FILIA

Magdalena Kordel: Okno z widokiem

 

W Malowniczem przeszłość miesza się z teraźniejszością, a skrywane od lat sekrety rodzinne wychodzą na jaw.

Po pewnej aferze na uczelni Róża, archeolog, postanawia uciec do Malowniczego, które w dzieciństwie było jej ostoją. Czeka tam na nią ukochana babcia ze swoim niemężem. Sielską atmosferę psuje jednak wstrząsająca informacja – pewien inwestor chce zrównać z ziemią uwielbianą przez Różę kapliczkę św. Antoniego…

Dziewczyna postanawia zawalczyć o swój raj na ziemi. Udaje jej się w to zaangażować niemal każdego, kto akurat znalazł się na jej drodze.

Czy plan Róży się powiedzie? Czy uda jej się ocalić ukochaną ostoję?

Wydawnictwo Znak

 

Magdalena Kordel: Bo nadal Cię kocham

 

Czym dla Ciebie jest prawdziwa miłość? Uczuciem, które nigdy nie gaśnie i cały czas jest tak samo silne? A może sumą różnych uczuć, takich jak lojalność, przywiązanie, wierność, sympatia? Zobacz, jak opisywane jest ono w książce Bo nadal Cię kocham autorstwa Magdaleny Kordel.

Płomień miłości zdolnej przetrwać wszystko. Autorka w swojej książce Bo nadal Cię kocham opowiada historię Leontyny, głównej bohaterki, która kiedyś była zakochana, ale uczucie to przygasło i zostało wyparte z pamięci. Wojna rozdzieliła ją i jej ukochanego w momencie, gdy miłość była tak silna, że nie widzieli poza sobą świata.

Czas mijał, a myśli Leontyny zaprzątnięte były czymś zupełnie innym, choć dalej przebijał przez nie obraz przystojnego mężczyzny. Kobieta trzyma wprawdzie w rękach list od swojej pierwszej miłości, ale pozostał on nieotwarty. Nie chce tego zrobić, bo wie, że uczucia ponownie mogłyby zawładnąć jej sercem i umysłem, tym bardziej, że oboje ułożyli sobie życie u boku innych ludzi.

Puste serca czekają na miłość. Czy otwarcie listu i przypomnienie sobie o wielkiej miłości pomoże Leontynie? Czy pozwoli wypełnić jej puste dotąd serce prawdziwym uczuciem? Po długim czasie kobieta wraca do miejsc ze swojej młodości, co staje się impulsem do tego, by obudzić drzemiącą w niej tęsknotę. Czy w czasie świąt Bożego Narodzenia doświadczy ona cudu i ponownie spotka dawnego ukochanego, z którym łączy ją prawdziwa miłość?

Wydawnictwo Znak

 

Anna Ficner-Ogonowska: Jeśli zatęsknię

 

Czasami trzeba dać losowi drugą szansę. Gdy odnajdziesz prawdziwą miłość nawet najtrudniejsze przeszkody nie zatrzymają Cię na drodze do szczęścia.

„Jeśli zatęsknię” to wciągająca i przejmująca opowieść o życiu i wszystkich jego barwach.

Kiedy przychodzą trudne zmiany, łatwo zanurzyć się w bezdennej rozpaczy i przestać wierzyć, że nawet najboleśniejsze rany leczy czas. Jednak w największym nieszczęściu można poszukiwać szczęścia. Któregoś dnia wschodzi słońce, wiatr przegania chmury, wraca tęsknota za uczuciami. Wtedy wystarczy pamiętać, że w każdej chwili może pojawić się ktoś, dzięki komu życie nabierze znów sensu. Trzeba tylko wpuścić go do swojego świata.

Powieść Anny Ficner-Ogonowskiej tętni emocjami. Pozwala zrozumieć, że nic nie dzieje się bez przyczyny, daje siłę, by odnaleźć światło, nawet gdy otacza cię największy mrok.

Wydawnictwo Znak

 

Charlotte Link: Niespokojne niebo

 

Niemcy, lata 70. Felicja dożyła sędziwego wieku, ale nadal jest twardą kobietą biznesu, zarządczynią majątku i głową rodziny. Jej relacje z córkami pozostawiają jednak wiele do życzenia, szczególnie z Belle, która cierpi z powodu nieszczęśliwego małżeństwa i coraz bardziej zatraca się w nałogu.

Nadzieją Felicji pozostaje córka Belle Alexandra. Ta młoda, uparta, niezależna kobieta odziedziczyła po babce zdrowy rozsądek i umiejętność pragmatycznego działania. Jednak wyzwanie, przed którym Felicja postawi wnuczkę, może okazać się za trudne.

Co gorsza, Felicja nie może się uwolnić od przeszłości pod postacią Maksyma Marakowa… Czy kobieta darzy go jeszcze uczuciem? Ile dla niego znaczy? Czy tych dwoje się odnajdzie?

Powieść „Niespokojne niebo” to tom zamykający bestsellerową sagę rodzinną Charlotte Link. Na tle ważnych wydarzeń historycznych poznaliśmy losy kobiet z rodziny Dombergów, które walczyły o swoją pozycję w świecie, uczyły się nawzajem od siebie, czasem sobą pogardzały. Dokąd je to doprowadziło?

Wydawnictwo Znak Horyzont

 

Katarzyna Archimowicz: Na skraju świata

 

Olga to ambitna i odnosząca sukcesy dyrektorka wielkiej korporacji. Od dziesięciu lat jest w szczęśliwym związku, ma zaufanych przyjaciół i kochającą rodzinę. Pewnego dnia jeden telefon wywraca jej życie do góry nogami. Wszystko zaczyna się rozpadać. Partner popada w uzależnienie i poważne kłopoty finansowe, a ukochany ojciec przyjeżdża z Włoch, by zdradzić pewną rodzinną tajemnicę… Olga będzie musiała wyruszyć w podróż do swoich korzeni i zmierzyć się z narastającymi lękami, a przede wszystkim znaleźć odpowiedź na pytanie: kim jestem?

Na skraju świata to pełna ciepła opowieść o poszukiwaniu własnego miejsca w świecie i o prawdziwej miłości, która potrafi zjawić się wtedy, kiedy najmniej jej oczekujemy.

Wydawnictwo Czarne

 

Walter Tevis: Gambit królowej

 

W wieku ośmiu lat Beth Harmon trafia do sierocińca. Tam wkrótce odkrywa swoje dwie największe miłości: grę w szachy i środki odurzające. Szachów uczy się w piwnicy, pod okiem gburowatego woźnego, który szybko poznaje się na jej niezwykłym talencie. Małe zielone pigułki są podawane jej i innym maluchom, żeby w domu dziecka łatwiej było utrzymać spokój.

Obie obsesje będą towarzyszyć Beth, kiedy opuści dom dziecka, przeniesie się do rodziny adopcyjnej i spróbuje zbudować dla siebie nowe życie. Wspinając się na szczyty amerykańskich, a potem światowych rankingów szachowych, będzie się równocześnie mierzyć z własnym pragnieniem samozniszczenia.

Gambit królowej to przepiękna książka o samotności i przyjaźni, rywalizacji i współpracy, zagubieniu i poszukiwaniu sensu życia.

Wydawnictwo Czarne

Paulina Jurga: Matrioszka

 

Matriona Kosłow – to miała być nowa tożsamość Marty Małeckiej. W Rosji czekała na nią rodzina, o której istnieniu wcześniej nie miała pojęcia. Ale w piekle, w którym się znalazła, słowo „rodzina” ma inne znaczenie. Trafiła do rosyjskiej bratwy, w sam środek brutalnego mafijnego świata, gdzie panują okrutne zasady, a każdy skrywa mroczny sekret.

Marta musi walczyć o swoje życie. Nie wie, komu może zaufać, kto jest jej przyjacielem, a kto śmiertelnym wrogiem.

Między nią a pilnującym jej Nikołajem rodzi się gwałtowne uczucie. Czy mężczyzna będzie jej wybawieniem? A może zgubą? I jak daleko posunie się jej brat Izjasław, owładnięty chorą obsesją na punkcie siostry?

Wydawnictwo Otwarte

 

Elle Kennedy: Rozgrywka

 

Niesamowita chemia uczuć i ekscytująca zabawa w dowcipnej opowieści o parze z pozoru nie do połączenia…

Czego się nauczyłem po zeszłorocznych rozgrywkach i co trapiło naszą drużynę hokejową przez cały poprzedni sezon? Nigdy więcej takiego rozprzężenia. Koniec z seksem przy każdej nadarzającej się okazji, kropka. Jako nowy kapitan drużyny potrzebuję zupełnie nowej filozofii życiowej: teraz liczy się hokej i uczelnia, na kobiety przyjdzie czas później. Co oznacza, że ​​ja, Hunter Davenport, oficjalnie żyję w celibacie. Nieważne, że tak diabelnie trudno w nim wytrzymać…

Jednak te nowe zasady nie zabraniają mi przyjaźnić się z kobietami. I nie będę kłamał – moja nowa koleżanka Demi Davis to naprawdę fajna laska. Jest inteligentna, jej ponętne usta ciągle mnie prowokują, podobnie jak jej zgrabne ciało, jestem jednak pewien, że dam radę oprzeć się pokusie. Teraz tylko muszę przekonać do tego swoje ciało i serce…

Wydawnictwo Zysk i S-ka

Nicholas Sparks: Powrót

 

Czy szukasz książki, która poruszy Twoje myśli i uczucia? Sięgnij po kolejną już powieść Nicholasa Sparksa. Czy powieść Powrót będzie utrzymana w podobnym duchu, jak Pamiętnik czy I wciąż ją kocham? Zobacz sam.

Sekrety zmieniające życie. Głównym bohaterem książki Powrót jest lekarz Trevor Benson, który brał udział w misji wojskowej, gdzie odniósł poważne rany. Nie sądził on, że kiedyś zapragnie wrócić do odziedziczonej po dziadkach starej chaty w miasteczku New Bern w Karolinie Północnej. Dziś jednak wydaje się, że to jedyne dobre rozwiązanie. Bohater wybiera się więc zatem do New Bern z nadzieją na spokój i odpoczynek po ciężkich przeżyciach. Poznaje tam jednak Natalię, zastępczynię miejscowego szeryfa, która porusza jego serce. Sprawdź, czy ta para ma szansę na szczęście. A może sekret, który skrywa kobieta, okaże się przeszkodą? Jednocześnie Trevor poznaje ponurą nastolatkę Callie, która mieszka w przyczepie kempingowej w New Bern. To od niej stara się dowiedzieć czegokolwiek o zagadkowej śmierci swojego dziadka. Czego się dowie? Czy nieustępliwość Trevora doprowadzi do rozwiązania tajemnic z przeszłości?

Wydawnictwo Albatros

 

K.N. Haner: Sponsor. Tom 1

Autorka wprowadza nas w brudny show biznes, świat modelingu, błysku fleszy, bezwzględności, egoizmu i ogromu wyrzeczeń, które są znacznie większe niż osiągane sukcesy. Tutaj nie ma zasad, nie ma uczciwej rywalizacji, rządzi toksyczna mieszanka: namiętność, pożądanie i pieniądze. I chociaż tytuł sugeruje gorący erotyk, to dostajemy tutaj o wiele więcej, niż tylko seks. Sponsor to, bowiem historia nieprzesłodzona, pełna akcji, która rozwija ogrom pobocznych wątków, zaskakuje zwrotami akcji, dodającymi całości charakteru i złożoności. Romans dramatyczny w bardzo udanym wydaniu. Ostro, konkretne i zmysłowo.

Historia o dziewczynie, która oprócz miłości nie ma nic, i o mężczyźnie, który ma wszystko oprócz miłości.

Wydawnictwo Editiored

 

K.N. Haner: Sponsor. Tom 2

 

Druga i ostatnia część historii Kaliny i Nathana. Opowieści o dwóch duszach, które nie potrafią bez siebie żyć, dwóch sercach, które wybijają wspólny rytm. Ta historia, pełna namiętności, bólu i trudnych wyborów, udowadnia, jak wielka jest siła miłości.

Miłość ma wiele odcieni, a główni bohaterowie Sponsora, czyli Kalina i Nathan doskonale poznali każdy z nich. Emocje i dramaty. Autorka gra na uczuciach czytelnika, nie ma skrupułów i robi to z lekkością i wyrafinowaniem, a jednocześnie doskonale kończy historię Kaliny i Nathana i pokazuje, że miłość potrafi zmieniać ludzi. Nie jest to kolejny schematyczny romans, bo kochać można na różny sposób.

Czy dwie dusze będą potrafiły bez siebie żyć? Czy wybiorą drogę bez siebie, mimo tego, że ich serca biją w jednym tempie? “Sponsor. Tom 2” to niezwykła historia, która jest przepełniona namiętnością i miłością, ale także bólem, trudnymi wyborami. Pokazuje, jak wielką siłę ma prawdziwe uczucie.

Wydawnictwo editiored

K.N. Haner: Złe miejsce

 

Mroczny świat mafijnego życia, w którym gangsterzy kierują się prawem pięści i źle rozumianym honorem. Przerażający i fascynujący. Niebezpieczeństwo, mafia, pożądanie i namiętność. Maska, którą ściąga tylko wtedy, gdy jest ciemno. Kto się za nią kryje? Uczucia rodzące się w miejscu, które przypomina piekło. Elektryzująca i totalnie wciągająca powieść o braku swobody, niezłomnej wierze w lepsze jutro, poszukiwaniu bezpieczeństwa oraz uczeniu się siebie od nowa. Dynamiczna, niegrzeczna, nieprzewidywalna. Porusza, rozpala zmysły, a także demaskuje jasną i ciemną stronę natury człowieka.

Wydawnictwo editiored

 

K.N. Haner: Zły czas

Znalazłam się w złym miejscu i czasie, a tam był ON… Mężczyzna, który mnie pokochał.
I znienawidził.

Miała umrzeć, za zdradę, której się dopuściła. Wróciła do świata żywych i musi stanąć na nogi. Nie ma teraz czasu na sentymenty. Tajemnice, niedopowiedzenia i kłamstwa. Sieć kłamstw oplata czytelnika i samą główną bohaterkę tak bardzo, że ciężko się z niej wydostać. Miłość i nienawiść. Chęć zemsty. Nie wspominając już o zakończeniu, które… Ach! Musicie przekonać się sami!

Wydawnictwo editiored

 

Po godzinach

Ciekawa historia dwóch braci i pewnej asystentki. Defraudacja, trup i romans. Książka wciągająca, od której trudno jest się oderwać. Kryminalny romans, który czasami graniczy z komedią, a jednocześnie niebezpieczny świat dużych pieniędzy. Świetnie poprowadzona historia pełna zagadek, niepewności i tajemnic, ale także dobrego, gorącego romansu i wysmakowanego erotyzmu. Jednocześnie pełna błyskotliwego humoru i lekkiej ironii powieść, która łamie wszelkie ramy narzucone przez powieści z gatunku zmysłowego romansu obyczajowego. Dobry język, jakość godna polecenia.

Ludka Skrzydlewska funduje swoim bohaterom przejażdżkę emocjonalnym rollercoasterem. Przejażdżkę, której finału nie da się przewidzieć aż do samego końca. Dołączysz? Niezapomniane przeżycia gwarantowane!

Wydawnictwo editiored

 

Alicja Skirgajłło: Trapped

Broń, narkotyki, intrygi i… miłość.

Świat ciemnych mafijnych interesów nie jest bezpieczny. Przetrwają w nim tylko najtwardsi i najbardziej bezwzględni gracze. Słabsi będą mogli mówić o szczęściu, jeżeli przeżyją.

Bracia Declan i Joshua z pewnością do słabych nie należą. Declanowi maniery dżentelmena nie przeszkadzają w kierowaniu gangiem – jest miłośnikiem opery, znawcą sztuki, erudytą, prawnikiem, a także handlarzem narkotyków, z zimną krwią eliminującym wszystkich, którzy staną mu na drodze. Joshua to przeciwieństwo poukładanego i zorganizowanego brata ? lekkoduch, wciąż pakujący siebie i innych w tarapaty. Ale i jemu nie drży ręka, kiedy przychodzi do porachunków z wrogiem.

W sam środek mafijnych gier trafia Holly Evans, dwudziestopięcioletnia samotna matka. Sama ma na koncie kilka nie do końca legalnych wyskoków, które jednak zostały zatuszowane dzięki staraniom ojca policjanta. On także sprawił, że Holly dostała szansę odpokutowania wybryków z czasów wczesnej młodości – została agentką FBI. Declan, mafioso dżentelmen, jest jej zadaniem. Najtrudniejszym, jakie do tej pory musiała wykonać.

Czy mało doświadczona agentka podoła wyzwaniu? Czy przetrwa w brutalnej rzeczywistości, której wcześniej nie znała? Czy ukryje prawdziwą tożsamość przed niebezpiecznymi gangsterami? I wreszcie: czy w tej dżungli, w której nieustannie toczy się walka na śmierć i życie, znajdzie się miejsce na uczucia? Aby się tego dowiedzieć, przeczytaj książkę Alicji Skirgajłło. Tylko ostrożnie ? ta lektura niebezpiecznie wciąga!

Wydawnictwo editiored

Alicja Skirgajłło: Claimed

 

Więcej adrenaliny, więcej emocji, więcej namiętności!

Związek Holly i Declana rozkwita. Była agentka znalazła wreszcie ukojenie u boku przystojnego gangstera. Wydaje się, że pod wpływem uczucia także mafioso stał się innym człowiekiem. Sielanka? I tak, i nie. Kiedy zejdzie się do przestępczego podziemia, prędzej czy później należy oczekiwać kłopotów. A Joshua, młodszy brat Declana, to prawdziwy magnes na kłopoty.

Bez dwóch zdań kłopoty kochają Joshuę. Z kolei on kocha Miley, chociaż z całych sił stara się o niej zapomnieć. Ukojenia szuka, planując małżeństwo z Graziellą, piękną córką mafijnego bossa Abelarda. Brzmi jak recepta na katastrofę? Tak w każdym razie uważa Declan, usilnie odradzający młodszemu bratu ten związek. Tyle że dobre rady to ostatnie, na co Joshua zwraca uwagę w życiu. A Abelardo jest człowiekiem bezwzględnym i okrutnym, nawet jak na mafijne standardy. I bardzo kocha córkę.

Bohaterowie znani z doskonale przyjętej powieści „Trapped. Romans mafijny” powraca! Jakie tym razem życiowe zakręty i perypetie wymyśliła dla nich Alicja Skirgajłło? By się przekonać, wystarczy przeczytać.

Pamiętajcie tylko, że ta książka jest jak gangster – porywa i nie wypuszcza aż do ostatniej strony!

Wydawnictwo editiored

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz