Konkurs z marką AXAMI – wyniki!

16 lutego 2015, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

 

Axami (9)

Serdecznie dziekujemy wszystkim czytelniczkom za udział w konkursie, który zorganizowaliśmy wraz z marką Axami! Wasze komentarze nas nie tylko zachwyciły, ale też rozbawiły i zdumiewały kreatywnością.

Do wygrania w konkursie był  bon na luksusowy komplet bielizny (biustonosz i stringi)!

 

Zadanie konkursowe brzmiało:  Dokończ zdanie: Mój książę z bajki to ….

Po naradach redakcyjnego jury w dniu 24 i 25 lutego bezapelacyjnie wygrała autorka komentarza:

 

56manka

W życiu miałam wielu książąt . Pierwszy z nich dziadek – książę który zawsze wiedział, że najważniejsze jest dobre serce . Nauczył mnie wiele, z nim strugałam z drewna . Nie miał urody księcia, lecz wielkie serce … Kolejnym księciem w moim życiu jest tata – zawsze opiekuńczy, kochający . Nie nauczył mnie jeździć na rumaku, jednak dał coś więcej – to on pomagał mi się podnosić przy nauce jazdy na rowerze – wtedy mej karocy . Ocierał łzy, tulił i zachęcał do walki . Czyż nie był mym księciem ? Owszem był . Bo dzięki tym dwóm wspaniałym facetom, pojęcie księcia zmieniło swoje oblicze . Dla mnie książę to nie przystojniak na białym koniu, mający pałac, pieniądze i wszystko dookoła . Dla mnie książe to osoba , która kocha, szanuje, wielbi, adoruje, pociesza, rozwesela . To osoba która zawsze ze mną jest, która wyciąga mnie z kłopotów, podaje rękę gdy inni już mnie opuścili .

Mój książę z bajki to połączenie pasji dziadka, z miłością taty, dodając urok osobisty Brada Pitta . Mój książę z bajki, każdego dnia pokazuje mi, że bajkową sielankę mam na co dzień . Jest przystojny dla mnie (nie ważne co sądzą inni) , kocha szczerze , szanuje .

Mój książę z bajki to , przyjaciel prawdziwy,
mego serca w najcięższej walce jest godziwy !
Męski schludny, przystojny i taki kochający ,
to „coś” właśnie w sobie posiadający !

Bez zamku, bez karocy – jednak z wielkim sercem ! Nie mający poddanych, a wręcz niosący pomoc innym . Nie pławiący się w pieniądzach, a potrafiący nakarmić głodnych . Szczery do bólu , postępujący sprawiedliwie . Cóż chcieć więcej ? Mój książę z bajki to mężczyzna , który sprawił, że moje życie nabrało sensu . Mój książe z bajki, swą obecnością, miłością jest w stanie przenieść nas w świat bajkowy, gdzie dom to nasz pałac, stary grat to karoca , a ogród to balowa sala , gdzie moje łachany to cudna suknia, a jego robocze ubranie to elegancki garnitur .

Mój książę z bajki to odzwierciedlenie dobra, miłości i męstwa . Broniący rodziny niczym prawdziwy król swego narodu . To mój ideał, który kocha mnie taką jaka jestem . Nie przeszkadzają mu łachmany, to , że nie maluje się na co dzień (ciężko przy takiej gromadce dzieci) . Mój książę z bajki to prawdziwy skarb – gdy go odnalazłam, zamieniłam swoje życie w cud . I wo właśnie dla niego, chciałabym się stać choć na jedną noc, piękną księżniczką, w iście królewskiej bieliźnie od Axami ! Bieliźnie która spełnia najskrytsze pragnienia !

serdeczne gratulacje! Laureatkę powiadomimy drogą mailową o wszelkich szczegółach odebrania nagrody.

 

www.axami24.pl

 

 

 

Kilka słów o firmie:

 

W sklepie Axami24 znajdziesz uwodzicielskie propozycje polskich producentów luksusowej bielizny damskiej – Axami Line i Axami.

„Powiedz mi jaką bieliznę nosisz, a powiem ci kim jesteś” – ta parafraza słynnego powiedzenia ma swoje zastosowanie także w przypadku najintymniejszej części kobiecej garderoby – bielizny. Wiedzą o tym doskonale projektanci z Axami, firmy będącej producentem luksusowej bielizny damskiej noszonej przez kobiety na całym świecie. Dbałość o kobiecy wygląd zaczyna się bowiem już od momentu wyboru bielizny, która jako pierwsza okrywa kobiece ciało, eksponuje jego atrybuty, a także dodaje uroku i seksapilu.
Axami to jedna z najbardziej znanych marek w segmencie producentów luksusowej bielizny dla kobiet. Istnieje na rynku od 12 lat. W tym czasie zrealizowała tysiące projektów sprzedanych w milionach kompletów, które z upodobaniem noszą kobiety na całym świecie. Tajemnica międzynarodowego sukcesu Axami tkwi przede wszystkim w wyjątkowych pomysłach. Projektanci firmy w proces realizacji i projektowania wkładają całe swoje serce i zaangażowanie.  Wiedzą absolutnie obowiązkową jest znajomość zmieniających się oczekiwań płci pięknej, która oprócz luksusowych wizualnie i kreacyjnie zestawów oczekuje również produktów doskonałych jakościowo. Jakość ściśle więc współgra z finezją projektów dla kobiet o różnych gustach i wysokich wymaganiach.

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

91 komentarzy do Konkurs z marką AXAMI – wyniki!

 1. avatar PurpleRibbon pisze:

  Książę z bajki to z pozoru „zły chłopiec”,a pozory mylą. Dlaczego taki jest najlepszy? Bo pociąga je ich męskość, pewność siebie,luzackie podejście do życia, jednocześnie potrafią być czuli i opiekuńczy. Przy takim „złym chłopcu” dziewczyna będzie czuła się bezpiecznie,a przede wszystkim będzie czuła się kochana. Poza tym, serce takiego chłopaka trudno zdobyć…Grzeczne dziewczynki nie chcą się z nim przespać,chcą zdobyć jego miłość i to zdobywanie je pociąga…Pociąga je ich niedostępność uczuciowa,zazwyczaj tacy kryją jakieś tajemnice,mają ciekawą historię. Są zbuntowani, trochę źli a w głębi pragną miłości,którą wydobędzie tylko jedna kobieta….i one właśnie chcą być tą jedyną. Dlatego dążą do tego,żeby ten zły chłopiec zaczął się o nie starać….i taki zły chłopiec zakochuje się w grzecznej dziewczynce,a ona zaczyna go kochać jeszcze bardziej. Na szczęście moje marzenie o takim nieidealnym ideale się spełniło.

  • avatar PurpleRibbon pisze:

   Spieszyłam się ale zdążyłam. Mała poprawka do trzeciego zdania: „Bo kobiety pociąga ich męskość…”

 2. avatar ecri pisze:

  Mój książkę z bajki to niestety postać wymyślona, żyjąca tylko w świecie serialu „New Girl”. Nazywa się Nick Miller, jest trudnym, znerwicowanym człowiekiem, typem faceta, który nie radzi sobie w życiu, a przy tym niezwykle zabawnym i uroczym.

 3. avatar Edi pisze:

  Mój książę z bajki to ukochany chłopak. Często się kłócimy ale wiem, że oddał by za mnie życie. Poświęca dla mnie dużo, nosi mnie na rękach i jest najlepszym przyjacielem na świecie. Dzięki niemu świat nie wydaje się już taki zły. Dzięki niemu z uśmiechem chcę witać każdy dzień. Kocham go i kochać będę na zawsze i jeden dzień dłużej. Chociaż ludzie chcą nas rozdzielić i skłócić, ja wiem, że nasza miłość wszystko przetrwa! <3

 4. avatar Karolina pisze:

  Mój książę z bajki to obraz mężczyzny, jaki sobie wymarzyłam. Trochę z przymrużeniem oka, ale jeżeli choć miałby 1/4 z tych cech byłoby wspaniale. Najpierw musi zapomnieć o paru grzechach, na które reaguję alergicznie. Należą do nich brak naturalności, pozerstwo i szpanerstwo. To dla mnie gorsze niż noszenie białych skarpetek do sandałów. Musi być przede wszystkim sobą! Generalnie lubię mężczyzn niestandardowych. Łobuzów. Nie lubię grzecznych i ułożonych. Względy wizualne nie mają ta naprawdę wielkiego znaczenia. Liczy się wrażliwość. Wrażliwy łobuz to jest to, skrzyżowany z gwiazdą rocka i Dorianem Greyem. Lubi sączyć egzotyczne drinki jako preludium do mniej egzotycznych nocy. Jest spontaniczny i energetyczny. Sprawia, że świat wokół mnie przestaje być szary i daje mi poczucie, że z tym mężczyzną przeżyję coś niepowtarzalnego. Przy nim nawet James Bond dostałby zadyszki. Nie przyniesie mi zwiędłych goździków ze stacji benzynowej. Żeby mi zaimponować zabierze mnie na przejażdżkę kajakiem o świcie lub do małej knajpki prowadzonej przez miejscowego importera win, w której wybiera się butelki, a szef kuchni dostosowuje do nich swoje menu. Nie zainteresowałabym się nigdy mężczyzną, który nie czyta, nie interesuje się światem i nie mam własnego zdania. Altruizm i bezinteresowność to dwa silne afrodyzjaki, a przed sknerą wieję, gdzie pieprz rośnie. Mężczyzna, któremu uda się mnie rozśmieszyć i zabawić, na pewno zostanie moim księciem z bajki.

 5. avatar Malami pisze:

  Mój książę z bajki, nie jeździ na białym koniu
  Mój książę z bajki nie mieszka w pięknym pałacu
  Mój książę z bajki nie ma złotek korony
  Mój książę z bajki nie ma ogromnego królestwa
  Mój książę z baki nie ma poddanych

  Mój książę z bajki przynosi mi co dzień kawę do łóżka
  Mój książę z bajki broni mnie przed złem tego świata
  Mój książę z bajki troszczy się o to by niczego mi nie brakowało
  Mój książę z bajki opiekuje się mną gdy jestem chora
  Mój książę z bajki znosi moje fochy i humorki

  Mój książę z bajki to mój mąż i na innego księcia bym go nie zamieniła.

 6. avatar Lilka pisze:

  Mój książę z bajki to… a ja mam dwóch! Uwierzycie? Jakie mnie szczęście dopisało:)
  Czym się wyróżniają? Dlaczego mój wybór padł na dwóch? Już odpowiadam…
  Nie mogłabym wybierać między nimi. Serce nie sługa:) Kocham ich obojga. Tak samo mocno, tak samo szczerze, z tym samym zaangażowaniem. Są tacy podobni, jak dwie krople wody. Ten sam kolor oczu, ten sam kolor włosów, ten sam uśmiech, te same charaktery. Jak tu wybierać, Sami rozumiecie? Obydwoje mają coś z księcia. Bronią mnie przed złem tego świata, traktują jak swoją księżniczkę, nie oddadzą nikomu i nigdy. Codziennie obdarowują mnie mnóstwem buziaków i mnóstwem przytuleń. Dzięki nim czuje się wyjątkową jak księżniczka z bajki. I to wszystko bez wychodzenia z domu:) Co najważniejsze – w ogóle nie są o siebie zazdrośni. A o kogo mowa? Już zdradzam…
  Mój księże z bajki razy dwa to mój mąż i mój synek który niedawno się narodził. Ja to mam szczęście! Czyż nie:)

 7. avatar maybe92 pisze:

  Mój książę z bajki zawsze czeka na mnie cierpliwie, gdyż pojęcie „przybycie na czas” jest dla mnie kompletnie niezrozumiałe…Mój książę z bajki znosi moje złe humory i smutne humorki, wszystkie chandry, PSM-y, wielkie doły i małe dołeczki. Jest też ze mną, gdy potrzebuję męskiego ramienia, aby się na nim wesprzeć lub męskiej koszuli, w którą mogę wytrzeć nos oraz cały strumyczek łez. Potrafi poprawić mi humor jednym spojrzeniem, uśmiechem, słowem, gestem. Po prostu JEST – i często tylko to wystarczy :-)

 8. avatar monia7422 pisze:

  Mój książę z bajki to…przystojny, wysportowany, zabawny i romantyczny facet działający na zasadzie: „if” obiecałem (then) zrobiłem! Superbohater, który nie boi się sprzątać i gotować, 'Super ZEN' mający anielską cierpliwość – po prostu super mężczyzna (jak mój Sebastian!)

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Projekt mieszkania w 3d
Ale lepiej mieć taką wizualizację, łatwiej jest rozplanować przestrzeń.
Mama lekomanka...?
Matki chcą zapobiec nieszczęściom dziecka i dlatego dają leki, a że one mają skutki...
Pochwal się osiągnięciami - swoimi …
W weekend zrobiłam piękne klomby na działce, bo dotąd zarastała w tym miejscu...
Prezent na wesele
Sama nie chciałabym kwiatów, lepiej już maskotki dla dzieci w szpitalu czy domu dziecka,...