Konkurs z FEMIGLOVE – wyniki!

7 grudnia 2015, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

KONKURS_zdjęcie głównej Nagrody_rekawicy FemiGlove2b

Serdecznie dziękujemy czytelniczkom za wzięcie udziału w konkursie  z FEMIGLOVE – Specjalną Rękawicą do Samodzielnego Badania Piersi i Tamponami BEPPY bez sznureczków do seksu, sauny, basen i fitness!

Komisja konkursowa postanowiła nagrodzić autorki komentarzy:

Pierwszy zestaw trafi do „krojonepomidory” za wysoką świadomość , że choroby piersi nie dotyczą tylko kobiet po 50-te lub starszych, i że samobadanie piersi powinny już wykonywać młode dziewczyny, które ukończyły 20 lat.

Od 16-go roku życia biorę tabletki hormonalne różnorakiego typu, wiele z nich powoduje skutki uboczne, jakimi np. mogą być guzki w piersi. Mam 21 lat i marzę, by być zdrowa i nie musieć włóczyć się od lekarza do lekarza. Z takimi rękawicami zyskałabym więcej motywacji do samobadania i wiedziałabym, że dobrze to robię.

Drugi zestaw trafi do Pani Magdy za szczerość i chęć nauki tak bardzo ważnej rzeczy jaką jest samobadanie piersi.

Przyznam szczerze:nigdy nie badałam swoich piersi bo nie umiem.Próbowałam ale albo nic specjalnego nie wyczuwam albo wyczuwam same złe rzeczy dodatkowo poprosiłam kiedyś panią doktor o ich zbadanie ale mi odmówiła więc naprawdę zrobiłabym z tego użytek.

Zwyciężczyniom gratulujemy, a pozostałe Panie zapraszamy na nasze strony internetowe www.FemiGlove.pl i www.sklep.NaturalnaPlodnosc.pl, gdzie mogą zakupić specjalną rękawicę FemiGlove w różnych zestawach promocyjnych.

 

Nagrodą w konkursie były:

2 zestawy FemiGlove – Specjalna Rękawica do Samodzielnego Badania Piersi FemiGlove z Tamponami BEPPY bez sznureczków do seksu, sauny, basen i fitnessu DRY i WET.

opakowanie rekawica do badan piersi 25-03-214 CALE

KONKURS _zdj. tamponu 2Beppy DRY_pojedynczy

 Więcej informacji o nagrodach na www.FemiGlove.pl i www.NaturalnaPlodnosc.pl , www.BEPPY.pl

 Rękawica FemiGlove zwiększa czułość Twojego dotyku nawet 8-krotnie, co gwarantuje dokładne i precyzyjne samodzielne badanie piersi.
Rękawica FemiGlove jest wygodna i łatwa w użyciu – badanie za jej pomocą zajmuje tylko 10-15 minut w miesiącu.

Rękawica FemiGlove jest wielokrotnego użytku, wystarczy po każdym użyciu umyć ją w ciepłej wodzie z mydłem.

Rękawicę FemiGlove może stosować kilka kobiet w rodzinie, gdyż materiał z którego jest wykonana, nie absorbuje żadnych substancji ani zapachów.

Rękawica FemiGlove daje uczucie spokoju – wczesne wykrycie i szybkie leczenie zwiększają odsetek kobiet, które pokonały raka.
Rękawica FemiGlove jest przeznaczona dla kobiet w każdym wieku – im wcześniej zaczniesz samodzielnie badać swoje piersi tym lepiej.

Rękawica FemiGlove może uratować życie – 90% nieprawidłowości w piersiach jest wykrywanych podczas manualnego badania piersi, również przy użyciu rękawicy FemiGlove.

Rękawica FemiGlove jest trwała i wystarcza na 3 lata intensywnego użytkowania.
Rękawica FemiGlove jest całkowicie bezpieczna dla organizmu – nie zawiera sztucznych barwników ani szkodliwych substancji.
Rękawica FemiGlove posiada estetyczny wygląd i sprawia, że kobieta czuje się komfortowo w trakcie badania, co więcej nautralny kolor rękawicy FemiGlove sprawia, że jest ona dyskretna.

Rękawica FemiGlove jest przystępna cenowo, co sprawia, że może sobie na nią pozwolić każda kobieta, która tylko chce zadbać o swoje zdrowie i życie.

Rękawica FemiGlove jest samowystarczalna a do jej użytkowania nie potrzebujesz żadnych źródeł energii elektrycznej, odczynników chemicznych czy lubrykantów.

Dodatkowe informacje:

1. Co to jest rękawica FemiGlove?
Rękawica FemiGlove jest specjalnie opatentowaną rękawicą wielokrotnego użytku do badania piersi samodzielnie przez kobietę , która zwiększa czułość dotyku nawet 8-krotnie!

2. Jak działa rękawica FemiGlove ?
– działa jak „szkło powiększające” opierając się na naukowej zasadzie lokalizowania i powiększania,
– zwiększa czułość dotyku poprzez specjalnie opatentowaną technologię wytwarzania, która redukuje tarcie pomiędzy palcami a skórą oraz zapobiega przemieszczaniu się guzków i zgrubień w trakcie badania,
– zwiększa efektywność i dokładność badania za pomocą dłoni – wygładza ruchy palców dzięki czemu działa jak katalizator wzmacniający zmysł dotyku. Drobne zgrubienia, guzki lub deformacje piersi mogą być słabo wyczuwalne podczas badania samą dłonią, gdyż zarówno powierzchnia palców jak i piersi nie jest idealnie gładka, a FemiGlove sprawia, że dłoń idealnie „ślizga” się po powierzchni piersi, ruch jest płynny a zgrubienia lub nieprawidłowości dobrze wyczuwalne.

3. Zdobywca Wielu Międzynarodowych Nagród Innowacji na targach w Niemczech i Szwajcarii.

Dowiedz się więcej dlaczego FemiGlove jest wyjatkowa: www.FemiGlove.pl

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

19 komentarzy do Konkurs z FEMIGLOVE – wyniki!

 1. avatar Beata pisze:

  Ponieważ, jestem barzo zainteresowana tym produktem. Profilaktyka jest bardzo ważna, oczywiście chodzę do lekarza, wiem jak powinno przeprowadzać się to badanie, ale myślę , że ta rękawica dałaby mi większe poczucie bezpieczeństwa i zapewniła dokładniejsze samobadanie. Myślę ,że ten pordukt może być godny polecenia. Chętnie się o tym przekonam.

 2. avatar Magda pisze:

  Przyznam szczerze:nigdy nie badałam swoich piersi bo nie umiem.Próbowałam ale albo nic specjalnego nie wyczuwam albo wyczuwam same złe rzeczy dodatkowo poprosiłam kiedyś panią doktor o ich zbadanie ale mi odmówiła więc naprawdę zrobiłabym z tego użytek.

 3. avatar Marta pisze:

  FemiGlove-specjalna Rękawica do samodzielnego badania Piersi powinna trafić do mnie,ponieważ, zgłosiłam się na ul Szparagową na badania wykluczające raka ,a oni stwierdzili, że mi nie zrobią. 4 lata temu mój tata umarł na raka ,uważam ,że jestem w grupie ryzyka ,chciałabym czuć się bezpieczniejsza badając swój biust tą rękawicą .

 4. avatar Mariola pisze:

  Taka rękawica to może być w moim przypadku jedyny sposób, by przedwcześnie wykryć jakiekolwiek zmiany. Niestety, los mi nie sprzyja: obciążenie genetyczne chorobami piersi w rodzinie + dość duże piersi o niejednolitej strukturze. Jestem więc zmuszona dbać o siebie! Z tak czułą rękawicą będę miała kompletny spokój ducha i świadomość, że robię co mogę! Na dodatek jestem pewna, że wiele osób w mojej rodzinie również się nią zainteresuje :)

 5. Taka rękawica jest świetnym sposobem na pozyskiwanie świadomości. Żadna z nas nie chciałaby się dowiedzieć od lekarza, że już ma zmiany w piersiach. Lepiej samej o to zadbać za wczasu :)
  Chciałabym mieć możliwość zadbania o siebie przy pomocy tej rękawicy

 6. Bardzo chciałabym żeby rękawica trafiła do mnie bo znajduję sie w podwyższonej grupie ryzuka. Właśnie moja mama walczy z rakiem piersi i wiem jakie wazne jest badanie oraz samokontrola. Z miłą chęcią sprawdziłabym jak sprawuje się ta rękawica podczas badania.

 7. avatar arlettax pisze:

  FemiGlove – Specjalna Rękawica do Samodzielnego Badania Piersi powinna trafić do mnie, ponieważ już dawno nie robiłam samobadania piersi, a wiem, że to jest bardzo ważne. Do tej pory nie byłam też przekonana czy dobrze badam obie piersi. Sądzę, że dzięki tej rękawicy polubię tę czynność i będę wykonywała ją prawidłowo.

 8. avatar alicja pisze:

  Mam tą rękawiczkę i rzeczywiście czuję, że badanie jest dokładniejsze, także polecam wszystkim kobietom udział w konkursie.

 9. avatar Erna pisze:

  FemiGlove – Specjalna Rękawica do Samodzielnego Badania Piersi powinna trafić do mnie, dlatego że pragnę sama profesjonalnie badać swoje piersi i być 100% pewna, że dzięki rękawicy będę to robić lepiej i dokładniej. Jestem odpowiedzialną kobietą w pełni świadomą zagrożenia jakie niesie rak piersi, dlatego chcę własne zdrowie mieć we własnych rękach.

 10. avatar wiewiorczak pisze:

  FemiGlove – Specjalna Rękawica do Samodzielnego Badania Piersi powinna trafić do mnie bo chce mieć świadomość tego co robię i dbam o swoje zdrowie i swoja przyszłość .Chcę być świadoma i odpowiedzialna by pózniej sobie nie mieć nic do zarzucenia ,że nic nie robiłam by zadbać o swoje piersi i samobadanie ,bo co roku uczestniczę w akcjach Różowa Wstążka

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Potówki, grudki na ramionach
Niekoniecznie, czasem bywa to genetycznie odziedziczone, wtedy trzeba to leczyć.
Gdzie nocować?
Ja zwykle nocuję u znajomych, mam wiele kontaktów w całej Polsce:)
Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne
Każdemu facetowi, który zadaje takie pytanie - odpowiem: A dlaczego już nie ma tej...
Zajady - jak leczyć?
Trzeba uzupełniać witaminę B, bez tego będą nawroty zajadów...