Aktywny Kola­gen ze sklepu kolagen-a.pl – wyniki!

20 stycznia 2015, dodał: Redakcja

http://salonkosmetycznypoznan.pl/wp-content/uploads/slider3.jpg

 

Serdecznie dziękujemy za liczne komentarze w naszym kolagenowym konkursie z firmą kolagen-a.pl, która posiada w swej ofercie aktywny kolagen, nie tylko opóźniający procesy starzenia się skóry, ale też skuteczny w walce z dolegliwościami naszego ciała.

 

zadanie konkursowe:  Twój najlepszy sposób na zachowanie młodości i zdrowia na dłużej!

 

Nagrodą w konkursie był aktywny kolagen Kolagen A Collagen Active White 50ml – o wartości 199 zł!

 

foto-white-50

 

Redakcyjne jury wybrało autorkę komentarza:

 

La Rosa Blog pisze:

Jestem kosmetyczką od 15 lat i wszyscy oceniają mnie między innymi po wyglądzie mojej skóry. Dbam o nią jak tylko potrafię, cały czas szukając nowości, które pomogą mi nadać jej piękniejszy wygląd. Wiem jakie znaczenie mają kosmetyki,ich skład, jak działają i czego nasza skóra potrzebuje. Szukam produktów, które od pierwszego zetknięcia z moją skórą będą ją pielęgnowały. A nawilżanie to podstawa ! Preparat nawilżający jest tak naprawdę naszym pierwszym kosmetykiem przeciwzmarszczkowym. Tylko na bardzo dobrze nawilżonej skórze zmarszczki pojawią się później. Suchą skórę można porównać do śladu kałuży na ulicy. każdy kiedyś widział taki ślad z pozostałości błotnej kałuży. powstaje wtedy taka skorupka, która wysychając pęka. Wystarczy delikatnie ją zmoczyć i znowu jest gładka. Tak wygląda nasza skóra kiedy jest przesuszona. tak więc Drogie Panie nawilżajmy swoją skórę, a zmarszczki na swojej twarzy zobaczymy dopiero po 60 -tce. Zdaję sobie sprawę, że nie da się zatrzymać czasu, ale można go troszkę oszukać i spowolnić. Bo starzeć można się z godnością, ale nie należy jej się poddawać bez walki. Tyle razy w życiu słyszałam od swoich klientek, że „mi już nic nie pomoże”. że „stosuję kremy i inne specyfiki a i tak mam zmarszczki”. Ja mam wtedy tylko jedną odpowiedź:” Nigdy, na szczęście nie dowie się Pani jak by wyglądała, gdyby tych kosmetyków nie używała”. To pomaga. Podnosi je na duchu i daje im do zrozumienia, że nie mogą przestać pielęgnować swojego ciała i twarzy. Tak więc szukam nowych produktów nie tylko dla siebie, ale również dla wszystkich kobiet, które potrzebują by ktoś im wskazał drogę. Potrzebne są do tego kosmetyki i myślę, że pomocny w tym może być właśnie ten specyfik. Moje klientki ciągle pytają, jakie kosmetyki mają kupować. Ja polecam tylko sprawdzone produkty, takie które sama przetestuję. Moje klientki mi ufają, zaufajcie i Wy :)

serdeczne gratulacje! Prosimy laureatkę o wysłanie do redakcji swojego adresu do wysyłki nagrody na adres mailowy: [email protected]

opis produktu:

Kola­gen A — aktywny biały kola­gen w for­mie żelu

Kola­gen aktywny bio­lo­gicz­nie w postaci nano­czą­ste­czek tro­po­ko­la­genu prze­nika przez pory skórne do skóry wła­ści­wej, zacho­wu­jąc formę potrój­nej helisy iden­tyczną z kola­ge­nem wystę­pu­ją­cym w skó­rze człowieka.

Ide­alny do każ­dego rodzaju skóry, w szcze­gól­no­ści do skóry suchej i pozba­wio­nej jędr­no­ści. Pre­pa­rat działa na skórę odmła­dza­jąco a nie tylko masku­jąc jej niedoskonałości.

Pre­pa­rat szybko wchła­nia się do głęb­szych warstw skóry, odpo­wiada za wygła­dze­nie pierw­szych zmarsz­czek oraz za napię­cie i sprę­ży­stość skóry.

Pro­dukt natu­ralny, nie zawiera barw­ni­ków i para­be­nów. Testo­wany der­ma­to­lo­gicz­nie. Kola­gen A White to natu­ralny kola­gen pozy­ski­wany ze skór ryb, zawiera wyłącz­nie natu­ralne sub­stan­cje i nie wywo­łuje podraż­nień.

Poli­tech­nika Poznań­ska i Uni­wer­sy­tet Medyczny zaini­cjo­wały sze­roki zakres badań w aspek­cie zasto­so­wa­nia pro­duk­tów marki Kola­gen A.

Testy prze­pro­wa­dzone przez Poli­tech­nikę Poznań­ską miały na celu ana­lizę Kola­genu A jako poten­cjal­nego nośnika kosme­ty­ków nowej generacji.

Bada­nia wyka­zały, że pro­dukty marki Kola­gen A w cało­ści skła­dają się z włó­kien kola­ge­no­wych bez żad­nych dodat­ko­wych skład­ni­ków.

Tech­nika badań pozwo­liła zobra­zo­wać i zwy­mia­ro­wać poje­dyn­cze włókna tro­po­ko­la­genu w pre­pa­ra­tach marki Kola­gen A oraz potwier­dzić ich zdol­ność prze­ni­ka­nia przez skórę

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

51 komentarzy do Aktywny Kola­gen ze sklepu kolagen-a.pl – wyniki!

  1. avatar Dorota napisał(a):

    Drobne zmiany w codziennych zwyczajach przyniosą wielką odmianę dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Efekt odmładzający gwarantowany. Przede wszystkim ruch. To zdrowie i optymizm. Ćwiczenia fizyczne powodują nie tylko zgrabną i szczupłą sylwetkę, ale też wyzwalają wysoki poziom endorfin odpowiedzialnych za zadowolenie z siebie oraz radość. Ćwicząc np. pilates lub jogę można zachować sprawność na długie lata. Słońce młodości nie sprzyja, dlatego warto korzystać z jego promieni z ochroną w postaci filtra. Pośpiech i stres nie tłumaczy byle jakiego jedzenia. Należy jeść dużo warzyw i owoców rozdzielonych na pięć porcji w ciągu dnia, jak najmniej przetworzonego jedzenia. Nie wolno rano wychodzić z domu bez śniadania. Dużo pijąc ok. 2,5 litra wody, zielonej herbaty lub soków (bez cukru), łatwo spala się kalorie. Lampka czerwonego wina wieczorem to przyzwyczajenie, z którym nie trzeba walczyć. Zanim położę się spać, relaksuję się i staram się nie myśleć o problemach minionego dnia. Ważne, aby sen był nie przerwany i głęboki- tylko taki zapewni całkowity wypoczynek. Miłość i seks działa jak narkotyk. Dodaje zdrowia i urody, wzmacnia poczucie siły i bezpieczeństwa. Sprawia, że życie nabiera dodatkowego smaku. Kiedy ma się coś, co interesuje, pcha do zdobywania nowych informacji i umiejętności przynosi satysfakcję oraz daje dużo przyjemności- odmładza i ducha, i ciało. We wszystkim staram się widzieć szklankę w połowie pełną i dużo się śmiać. Optymizm jest cechą ludzi długowiecznych. Złoty medal w kategorii pożytku dla zdrowia od lat zdobywa żeń- szeń. Dodaje wigoru, wspomaga odporność, pobudza intelekt i redukuje nadwagę. Spożywajmy go jak najwięcej.

Dodaj komentarz

Rozwiąż poprawnie równanie: *


Aleja handlowa

Piękna pościel z satynowej bawełny
Zapewnia komfort snu i dodaje sypialni luksusu! Więcej wzorów na www.udekorujwnetrze.com
Cena:
95,00 zł
Olej z pestek dyni BIO 100 ml
polskikoszyk.pl
Cena:
16,52 zł

FORUM - bieżące dyskusje

Czy sauna jest bezpieczna dla zdrow…
pamelcia znalazłam ten artykuł o którym piszesz z tego portalu myślę że dużo...
Odchudzanie z Piperine Burner
Nie znam i nie chcę poznać. Gdy słyszę "preparat na odchudzanie", to omijam...
idealna skóra twarzy
Zerknij sobie na serie kremów firmy oeparol można je dostać w aptece....
bardzo sucha skóra!
Ja na suchą skórę na twarzy stosuję krem oeparol można go dostać...
facebook