URODA I ZDROWIE

Konkurs BlanX – oczaruj uśmiechem!

19 marca 2010, dodał: Redakcja

_blanx

Serdecznie zapraszamy wszystkich Czytelników oraz Fanów na Facebooku do udziału w konkursie pod patronatem A.B. Berren-Handlowy Sp. z o.o. Do wygrania fantastyczne, luksusowe zestawy do higieny i pielęgnacji zębów marki BlanX.

BlanX to pierwsza ochronno-kosmetyczna pasta do zębów na bazie naturalnych wyciągów z porostu islandzkiego, pozyskiwanego z nieskażonego chemicznie środowiska Islandii. BlanX to marka luksusowych preparatów do higieny jamy ustnej i wybielania zębów stworzona z myślą o najbardziej wymagających, dla których piękno uśmiechu stanowi pierwszoplanową wartość. BlanX kieruje swoje produkty do wszystkich, którzy pragną należycie dbać o estetykę swojego uśmiechu i cieszyć się białym i zdrowym uzębieniem. Marka BlanX przeznaczona jest dla ludzi o nienagannym poczuciu estetyki, szczególnie zainteresowanych utrzymaniem nieskazitelnie białego uśmiechu.

ZADANIE KONKURSOWE: Która z past BlanX powinna na stałe zamieszkać w Twojej kosmetyczce?

Podpowiedzi i odpowiedzi znajdziecie na oficjalnej stronie marki BlanX

ODPOWIEDZI prosimy wpisywać w komentarzach pod artykułem konkursowym na portalu lub na naszej redakcyjnej stronie FB, dopuszczalne odpowiedzi na prywatną skrzynkę FB.

WARUNKIEM udziału w zabawie konkursowej jest polubienie strony patrona konkursu BlanX

_nagrody11

NAGRODAMI w konkursie są zestawy produktów do higieny i pielęgnacji zębów BlanX. W skład jednego zestawu wchodzą:

Konkurs trwa od dnia 25 marca do dnia 1 kwietnia 2014 roku. Wyniki zostaną podane do dnia 5 kwietnia 2014 roku. Miłej zabawy!

SERDECZNIE zapraszamy do odwiedzania strony FB BlanX

OPIS NAGRÓD:

 

***

W sklepie patronackim wyłącznego przedstawiciela marek BlanX, BioRepair i L`Angelica w Polsce, firmy A.B. Berren Handlowy sp. z o.o. znajdziecie pełną ofertę past do zębów, żeli wybielających, płukanek oraz artykułów do pielęgnacji ciała.
W ofercie blanx.sklep.pl znajdziecie produkty do higieny jamy ustnej marek BlanX, BioRepair i L`Angelica, których właścicielem i producentem jest Włoska firma Coswell.
A.B. Berren-Handlowy Sp. z o.o jest firmą działającą jako Wyłączny Dystrybutor na polskim rynku zagranicznych marek kosmetycznych, medycznych oraz dermokosmetycznych: BlanX, BioRepair, L’Angelica i Stomygen. Od roku 2002 jest także właścicielem marek: Dyduś i Dyduś Plus. Zajmuje się całościową obsługą marek, począwszy od importu i dystrybucji, poprzez sprzedaż, a na reklamie i promocji skończywszy. Dzięki tak kompleksowemu podejściu od blisko 10 lat współpracuje z partnerami handlowymi z Włoch, Finlandii oraz Tajlandii. Dostarcza kompleksowe rozwiązania marketingowe dla średnich firm farmaceutycznych, kosmetycznych i medycznych z całego Świata, które chcą skutecznie wprowadzać swoje produkty na rynek polski.


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz