URODA I ZDROWIE

Konkurs Bioxsine Polska – wyniki!

20 marca 2014, dodał: Redakcja

_ec0x1

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Czytelnikom oraz Fanom na Facebooku za udział w zabawie konkursowej pod patronatem Bioxsine Polska. Do wygrania były dwa zestawy – kuracja dla wypadających włosów!

Wypadanie włosów to proces naturalny. Jednak aż 80% mężczyzn skarży się na przerzedzoną fryzurę. Problem zaczyna się po pierwszej, dziennej setce wypadających włosów. Za nią przychodzi kolejna i jeszcze następna. A potem nie pozostaje już nic. Złożony proces utraty włosów można jednak zahamować. Pomogą w tym produkty Bioxsine – szampon i serum przeciw wypadaniu włosów posiadają potwierdzoną w 90% skuteczność działania.
Potwierdzona w 90% skuteczność działania. Ziołowa i unikalna mieszanka minerałów i aminokwasów, tworząca BIOCOMPLEX B11. Tysiące zadowolonych klientów na całym świecie. Tak prezentuje się historia produktów Bioxsine – szamponu i serum przeciw wypadaniu włosów, które szturmem podbijają polski rynek.

ZADANIE KONKURSOWE: Wymień jedną z cech szczególnych produktów Bioxsine.

Podpowiedzi i odpowiedzi znajdziecie na stronie Bioxsine Polska – TUTAJ.

ODPOWIEDZI prosimy wpisywać w komentarzach pod artykułem konkursowym na portalu lub na Facebooku, dopuszczalne wiadomości prywatne na naszą skrzynkę FB.

WARUNKIEM udziału w zabawie jest polubienie strony FB Bioxsine Polska – TUTAJ.

NAGRODAMI w konkursie były 2 (dwa) zestawy produktów do włosów Bioxsine o wartości rynkowej ok. 250,00 zł. W skład zestawu wchodzi: szampon i serum.

Na drodze losowania, a także celem wyróżnienia zauważalnej aktywności (o tak!) spośród nadesłanych odpowiedzi laureatkami konkursu zostały:

1. Bożena Osowiecka
2. Magdalena Musińska

GRATULUJEMY! Bardzo prosimy o przesłanie pełnych danych kontaktowych na adres: [email protected]

Zapraszamy do odwiedzania strony FB Bioxsine Polska – TUTAJ.

_biox1

O NAGRODACH:

Niesławne zakola mogą tworzyć się już po dwudziestce, jednak proces wypadania włosów najbardziej przyspiesza po ukończeniu czterdziestego roku życia. Winne są hormony, DHT – aktywna forma testosteronu, zła dieta, choroby, stres oraz… niewłaściwa pielęgnacja. Nauka i natura dała nam jednak możliwość opóźnienia pewnych naturalnych, aczkolwiek niewygodnych dla nas procesów. Takie połączenie zastosowali naukowcy tworząc produkty Bioxsine.
Powiedz STOP łysieniu
Pochodzące z międzynarodowego koncernu kosmetycznego BIOTA produkty Bioxsine posiadają w swoim składzie unikalny BIOCOMPLEX B11, którego działanie skutecznie hamuje proces wypadania włosów. Potwierdzają to badania, przeprowadzone przez cenione ośrodki badawcze takie jak Dermatest Germany.
W wyniku połączenia siły ziół i technologii opracowano unikalny BIOCOMPLEX B11, wchodzący w skład tych unikanych kosmetyków. Z naukowego punktu widzenia działanie produktów polega na zapobieganiu łączeniu się enzymu 5 alfa R1 z testosteronem, które prowadzi do powstawania jego aktywnej formy DHT ( to właśnie DHT jest główną przyczyną wypadania włosów u mężczyzn). BIOCOMPLEX B11, dzięki zawartym w nim substancjom eliminuje problem powstawania DHT, a przez to zapobiega wypadaniu włosów. W praktyce, regularna kuracja szamponem i serum Bioxsine zapobiegła wypadaniu włosów u 90% stosujących go osób. Zwiększenie ilości włosów w trakcie  dwumiesięcznej kuracji zaobserwowało 80% badanych.
Aż 70% osób, które stosowały szampon Bioxsine przez okres, co najmniej dwóch miesięcy, zauważyło znaczne zahamowanie procesu wypadania włosów, a 40% zwiększenie ich ilości. Natomiast równoczesne stosowanie szamponu i ampułek (serum) Bioxsine zapobiegło wypadaniu włosów u 90% stosujących go osób. Zwiększenie ilości włosów w trakcie  dwumiesięcznej kuracji zaobserwowało 80% badanych.

_b__szampon
Mężczyźni, którzy borykają się z problemem wypadających włosów powinni podjąć natychmiastowe działania, aby uniknąć pojawiania się zakoli oraz przedwczesnego łysienia. Wśród szeroko dostępnych preparatów warto zwrócić uwagę na takie, które łączą tradycyjne zastosowanie siły ziół z nauką i technologią, wykorzystującą minerały i aminokwasy. To właśnie one działają kompleksowo i skutecznie” – mówi Tomasz Chmielecki, dyrektor marketingu polskiego oddziału BIOTA. „Produkty BIOTA Laboratories działają bezpośrednio na przyczynę łysienia. Zapobiegając łączeniu się enzymu 5 alfa R1 z testosteronem, które prowadzi do powstawania jego aktywnej formy DHT. To właśnie DHT jest główną przyczyną wypadania włosów. Biocomplex B11, dzięki zawartym w nim substancjom eliminuje problem powstawania DHT, a przez to zapobiega wypadaniu włosów” – dodaje.
Istotnym czynnikiem, który determinuje zahamowanie procesu wypadania włosów jest regularność działania. Pielęgnacja kosmetykami, zmiana diety i przyjmowanie odpowiednich suplementów powinno trwać minimum kilka tygodni.

Produkty marki Bioxsine zostały opracowane w taki sposób, aby każdy zestaw mógł zapewnić pełną kurację. Na aptecznych półkach znajdziemy również trzy rodzaje szamponu: do włosów przetłuszczających się, normalnych oraz szampon przeciwłupieżowy. Pozwoli to w idealny sposób dobrać preparat do problemu skóry naszej głowy. Stosowanie szamponu oraz serum Bioxsine jest bardzo proste i nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów pracy. Szampon o bursztynowo miodowym kolorycie używamy tak jak każdy inny. Natomiast serum nakładamy na osuszone włosy i pozostawiamy na głowie przez minimum osiem godzin. Co ważne, preparaty Bioxsine nie zawierają również obciążających i niszczących składników oraz detergentów.
Sugerowane ceny detaliczne: Szampon 42,00 pln  Serum 199,00 pln.

_b__serum

****
Koncern kosmetyczny BIOTA Laboratories od ponad dekady buduje silną pozycję w segmencie dermokosmetyków na całym świecie. Firma posiada własne laboratoria opracowujące formuły produktów oraz prowadzące badania naukowe. Produkty BIOTA łączą w sobie unikalne roślinne składniki  (m.in. endemiczne zioła) z doświadczeniem naukowym, co daje bardzo wysoką skuteczność ich działania. Filozofia Biota oparta jest o wiedzę na temat ludzkiego ciała składającego się z 59 pierwiastków, które występują również w ziemi. Te cenne dla skóry składniki przenikają z ziemi do roślin, a laboratoria Biota zadbały aby znalazły się one w szamponie Bioxsine. Budowa skóry głowy i szamponu sprawia, że zawarte w szamponie pierwiastki są dobrze przyswajane zapewniając maksimum skuteczności bez skutków ubocznych.  Jakość produktu potwierdzają badania instytutów badawczych, m.in. cenionego Dermatest Germany.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

109 komentarzy do Konkurs Bioxsine Polska – wyniki!

 1. avatar grena pisze:

  Jedną z cech szczególnych produktów Bioxsine jest ziołowa i unikalna mieszanka minerałów i aminokwasów, która tworzy BIOCOMPLEX B11. BIOCOMPLEX B11 zapobiega wypadaniu włosów, zagęszcza je i wzmacnia.
  Ale tak naprawdę chyba najważniejszą i wyjątkową cechą produktów Bioxsine jest ich udowodniona skuteczność :)Badania i potwierdzona 90% skuteczność mówią same za siebie :)

 2. avatar Sara pisze:

  Witam! Szczególną cechą produktów Bioxsine jest SKUTECZNOŚĆ. To nie tylko uświadamianie sobie i wmawianie,że produkty działają lecz ich szybkie działanie już po pierwszym użyciu. Pozdrawiam! ;)

 3. avatar beatkaa84 pisze:

  PRODUKTY BIOXSINA SĄ OPRACOWANE NA BAZIE NATURALNYCH WYCIĄGÓW Z ROŚLIN:)
  I TO JEST DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE;)

 4. avatar AgaWojtk pisze:

  Skład produktów Bioxsine odpowiada składowi chemicznemu ludzkiej skóry, bowiem do ich wytwarzania firma korzysta z dobrodziejstw roślin, które pochłaniają z ziemi 59 pierwiastków tych samych z których składa się ciało człowieka.

 5. avatar Ala pisze:

  Cecha szczególna i cała tajemnica tkwi w wyjątkowym składniku, BIOCOMPLEX B11, który jest unikalną i opatentowaną mieszanką wyciągów ziołowych, opracowaną przez naukowców z laboratoriów BIOXSINE. Ten delikatny dla skóry, a zarazem mocny wyciąg z ziół można znaleźć wyłącznie w produktach BIOXSINE. Jego skuteczność w zapobieganiu wypadaniu włosów została udowodniona klinicznie.

 6. avatar Mikołaj pisze:

  Szczególną cechą produktów jest składnik BIOCOMPLEX B11, który delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy, a jednocześnie skutecznie zapobiega wypadaniu włosów,wzmacniając je oraz poprawiając ich gęstość.
  Natomiast szczególną cechą firmy BIOTA Laboratories jest to, że z wypadania włosów nie robią problemu, ale znajdują rozwiązanie!

 7. avatar NaWidelcu pisze:

  Szczególną cechą produktów jest składnik BIOCOMPLEX B11, który delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy, a jednocześnie skutecznie zapobiega wypadaniu włosów, zagęszcza je i wzmacnia.
  Szczególną cechą firmy jest to, że z wypadania włosów nie robią problemu, ale znajdują rozwiązanie!

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Gabinet lekarski
Jeśli chodzi o profesjonalnie wyposażone gabinety ginekologiczne, to polecam Centrum Medyczne Babka Medica...
Koronawirus - porady, obalanie mitó…
Sama już przestałam przejmować się wirusem, bo jak zawsze jesienią mam zwykłą infekcję,...
Inicjatywa w stworzeniu trwałego zw…
Żyjemy w czasach, gdzie relacje stały się przejściowe, ludzie są rozpieszczeni i zamiast...
Sklepy dziecięce
Fajne rzeczy dziecięce i w niskich cenach są ostatnio w marketach, warto tam...