Kolekcjonerki mężów – ranking | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Kolekcjonerki mężów – ranking

7 maja 2012, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

„Wyszłam za mąż zaraz wracam” – te słowa naprawdę czasami się sprawdzają. Są kobiety, które kolekcjonują mężów niczym rękawiczki czy kapelusze, ale czy naprawdę są szczęśliwe? Moim zdaniem raczej na pewno nie, ale przecież mogę się mylić. Oto lista kilku kobiet, które poszukiwały miłości w wielu związkach. Ranking jest oczywiście subiektywny, możliwe że nie udało mi się odnaleźć większości kobiet wielokrotnie stających na ślubnym kobiercu, ale lista i tak wydaje się być imponująca.

1. Linda Wolfe – amerykanka 23 razy stawała na ślubnym kobiercu. Mimo że ma już 68 lat, szuka kolejnego kandydata na męża. Dzięki swym licznym małżonkom trafiła już do „Księgi Rekordów Guinnessa”. Jak sama mówi, jest bardzo romantyczna i nie może oprzeć się kolejnym ślubom. Pierwszy raz wyszła za mąż w wieku 16 lat za prawie dwa razy od niej starszego George’a. Była żoną skazańca, pastora, barmana, hydraulików i muzyków,  homo-seksualistów oraz bezdomnych. Jedno z małżeństw przetrwało zaledwie 36 godzin, z innym mężczyzną wiązała się aż trzy razy. Z tych wszystkich związków zrodziło się 7 dzieci. Jej ostatnim ślubnym był Glynn Wolfe, znany jako najczęściej żeniący się mężczyzna świata. Stawał na ślubnym kobiercu 29 razy. Pani Wolfe nie znosi samotności i już rozgląda się za kandydatem na jej 24 męża.
2. Taheya Carioca (Badawiyya Mohamed Karim) [1915-1999] – egipska tancerka brzucha, piosenkarka i aktorka była czternastokrotnie zamężna. Była związana m.in.ze znanym aktorem Rushdi Abaza, piosenkarzem Muharram’em Fuada i dramaturgiem Fayez’em Halawa. Nie miała własnych dzieci. Opuściła dom rodzinny w wieku 12 lat, mając lat 31 była już legendą tańca orientalnego. Występowała w USA, koncertowała we Francji, Hiszpanii, jeździła do Włoch, Holandii i Niemiec. Wystąpiła w ponad 80 filmach, jednak dzisiaj jest mało znana.
3. Zsa Zsa Gabor (Sári Gábor) [ur. 1917] – aktorka, symbol seksu, gwiazda kina lat 50. (w sumie wystąpiła w 64. filmach) zwykła żartować, że obok profesji aktorki ma jeszcze jeden zawód: panna młoda. Wychodziła za mąż 9 razy. Pierwsze małżeństwo zawarła w wieku 20 lat, a dziewiąte, gdy skończyła 69. Po raz pierwszy wyszła za mąż w 1937 roku za tureckiego dyplomatę Burhana Belge. Cztery lata później była już rozwódką. Mężem nr 2 w 1942 roku, został dziedzic hotelowy Conrad Nicholson Hilton, z którym ma jedyną córkę Constance Francescę Hilton (ur. 10 marca 1947 w Nowym Jorku).
Małżeństwo przetrwało pięć lat. Następnie w 1949 roku poślubiła aktora George’a Sandersa, w 1962 roku została żoną konsultanta finansowego Herberta Hutnera. Potem byli: Joshua S. Cosden, Jr. (1966-1967), twórca lalki Barbie – Jack Ryan (1975-1976), adwokat Michael O’Hara (1976-1982), aktor i producent filmowy Felipe de Alba (związek trwał jeden dzień!). W 1986 roku poślubiła o 26 lat młodszego od siebie niemieckiego księcia Frédérica von Anhalta (wł. Robert Lichtenberg). Z licznych małżeństw znane są także jej siostry: Magda i Eva Gabor.
4. Jennifer O’Neill [ur. 1948] – amerykańska modelka i aktorka, nie stała się gwiazdą, choć zagrała sporo ról. Ma za sobą bójne życie prywatne, aż dziewięć razy wychodziła za mąż. W wieku 17 lat w roku 1964 wyszła za mąż i urodziła córkę Aimee. Wkrótce potem pod wsływem nacisku znalazła się w szpitalu dla umysłowo chorych. Rozwiodła się w 1971 roku. W 1972 roku wyszła ponownie za mąż za studenta filozofii Wschodu i powieściopisarza. Rozwiodła się w 1974 roku. Przez pewien czas jej mężem był Nick De Noia (1975-1976), twórca choreografii męskiej grupy tanecznej Chippendale’s, który został zastrzelony 7 kwietnia 1987 roku. Czwarty mąż, którym był John Lederer dał jej syna Reisa. Wyszła za niego w 1977 roku, jednak rozwiodła się w 1983 roku, gdy roztrwonił cały jej majątek i został skazany za wieloletnie napastowanie seksualne jej córki. Urodziła syna Coopera. Za męża nr 5 – Richarda A. Alana, kierowcę limuzyny, z którymi poszła na randkę w ciemno, wyszła w 1984 roku. Alan był niewierny więc rozwiodła się z nim w 1987 roku. Za męża nr sześć wyszła w 1988 roku, a był nim Jeff Barry, brytyjski perkusista, autor piosenkarz i rozwiodła się z nim w 1991 roku. W wieku czterdziestu czterech O’Neill poślubiła męża nr siedem, Neila L. Bonin’a, w 1992 roku. Małżeństwo zostało unieważnione po zaledwie kilku miesiącach. W 1993 roku wróciła do Mervina Louque (ósmy mąż), z którym ponownie się rozwiodła. Następnie poślubiła Mervin Sidney Louque producent muzyczny (9 małżeństwo) w 1997 roku i nadal jest jego żoną. Jest autorką 10 książek i swojej autobiografii, ma swoje wymarzone ranczo w Nashville.
5. Sandra McNab – po ośmiu nieudanych małżeństwach seryjna panna młoda złożyła przysięgę po raz dziewiąty. Tym razem ślubowała już nigdy nie wychodzić za mąż. Znalazła się w księdze rekordów Guinnessa jako Brytyjka, która najwięcej razy wychodziła za mąż. Ślubny maraton Sandry rozpoczął się 5 października 1973 roku, kiedy to wyszła za mąż za malarza pokojowego Joe Mullena. Miała wówczas 16 lat. W 1982 roku powiedziała „tak” taksówkarzowi Richardowi Kearney, którego poznała jako klientka. Byli razem tylko trzy miesiące. Pięć lat później wyszła za robotnika fabrycznego Andy’ego Smitha, którego poznała w nocnym klubie Oasis w Clydebank. Byli małżeństwem przez pięć lat. Mężem numer 4 był Irlandczyk Patrick Wright, poznany w 1991 roku w Boilmaker’s Social Club w Clydebank. Wytrzymali ze sobą trzy lata. Kilka miesięcy później w klubie Oasis spotkała męża numer 5, George’a Pollocka i w 1995 roku znowu wyszła za mąż. Siedem lat po ślubie wyemigrowali do Australii, skąd wrócili po 2 miesiącach i się rozwiedli. Kolejny raz wyszła za mąż w 2003 roku za Alexa Mullena, którego także poznała w klubie Oasis. Był od niej 11 lat młodszy. W 2005 roku wyszła ponownie za mąż za Georgea, tym raz w kościele. W ten sposób mąż numer 5 stał się równocześnie mężem numer 7. Niestety mąż odszedł zaledwie rok później. Ostatniego partnera Jima Beggs’a zostawiła po zaledwie dziesięciu dniach. Para poznała się zaledwie 12 tygodni wcześniej, na portalu randkowym. Dwa tygodnie później Jim się oświadczył i zamieszkali ze sobą. Ma dzieci i 12 wnucząt.
6. Lana Turner – (Julia Jean Mildred Frances Turner) [1921-1995] – amerykańska aktorka, nominowana do Oscara, jedna z największych gwiazd Złotej Ery Hollywood. Sukcesy
w życiu zawodowym nie przekładały się jednak na udane życie prywatne – aktorka była aż siedmiokrotnie mężatką. Była żoną: jazzmana Artiego Shawa, aktora i restauratora Josepha Crane’a (dwukrotnie), milionera Henry’ego Toppinga Jr., aktora Lexa Barkera, Freda Ranchera, scenarzysty Roberta Eatona i hipnotyzera w nocnych klubach Ronalda Pellara. Miała jedną córkę – Cheryl Crane, z drugiego małżeństwa. Aktorka zaakceptowała homoseksualność córki i przyjęła jej partnerkę Joyce Leroy jako „drugą córkę”. W 1957 roku na krótko związała się z Johnnym Stompanato, który w ataku zazdrości, podejrzewając ją o romans, wtargnął na plan filmowy z pistoletem. Po wyjściu na wolność 4 kwietnia 1958 roku Johnny pojawił się przed domem Lany i zaczął jej grozić. Matkę obroniła czternastoletnia Cheryl, zabijając napastnika nożem. Czyn został zakwalifikowany jako obrona konieczna, ale skandal zmusił aktorkę do usunięcia się w cień. Zmarła 29 czerwca 1995 na raka gardła.
7. Elizabeth Taylor – [1932-2011] wychodziła w swoim życiu za mąż aż siedmiokrotnie, jednak to Richard Burton był największą miłością jej życia. Aktorka aż dwukrotnie stawała z nim przed ołtarzem, a perypetie ich związku z zapartym tchem śledził cały świat. Pierwszym mężem był Conrad Hilton Jr. (1950-1951), drugim Michael Wilding (1952-1957) z którym miała dwoje dzieci: Michaela i Christophera. Mężem nr 3 był Michael Todd (1557-1958), który zginął w katastrofie lotniczej. Elizabeth poślubiła Michaela w 1957 roku podczas skromnej ceremonii w gronie rodziny. Z małżeństwa urodziła się córka Liza. W latach 1959-1964 była żoną Dddie’go Fostera, który zostawił swoją żonę, aktorkę Debbie Reynolds, a następnie pięć dni po rozwodzie wyszła za Richarda Burtona (1964-1974 i 1975-1976). Między aktorami zaiskrzyło na planie „Kleopatry” i choć ostatecznie żyli osobno, dom Taylor, aż do śmierci obwieszony był zdjęciami dawnego ukochanego. Kolejnym mężem był polityk John Warner (1976-1982), a ostatnim Larry Fortensky (1991-1996), którego poślubiła na ternie posiadłości Michaela Jacksona „Neverland”.
8. Magda Gabor [1914-1997] – była amerykańską aktorką, siostrą Zsa Zsa i Evy Gabor. Stawała na ślubnym kobiercu 6 razy.  Jej pierwszym mężem był Jan Bychowsky polski pilot RAF-u . Pobrali się w 1937 roku i rozwiedli się w 1946 roku. Mężem nr 2 został William M. Rankin, amerykański dramaturg i scenarzysta. Para wzięła ślub w 1946 roku i rozwiodła w Los Angeles w roku 1947. Mężem nr 3 został Sidney Robert Warren, adwokat. Pobrali się w Riverhead na Long Island w Nowym Jorku , w 1949 roku i rozwiedli się w roku następnym. Po raz czwarty wyszła za mąż za Arthura Gallucci, prezesa Samuel Gallucci & Son „, jednego z najstarszych koncernów budowlanych w Stanach Zjednoczonych”. Pobrali się w Franklin, New Jersey w 1956 roku. Arthur zmarł na raka w 1967 roku. Mężem nr 5 był George Sanders brytyjski aktor, który wcześniej był żonaty z Zsa Zsa Gabor. Pobrali się w Riverside w Kalifornii w dniu 1970 roku, jednak małżeństwo zostało unieważnione w lutym 1971 roku. Ostatnim wybrankiem był Tibor R. Heltai, konsultant gospodarczy. Pobrali się w Southampton, Nowy Jork w 1972 r. i rozwiedli dwa lata później.
9. Judy Garland [1922-1969]- amerykańska aktorka i piosenkarka. W ciągu trwającej czterdzieści pięć z czterdziestu siedmiu lat jej życia kariery zyskała status międzynarodowej gwiazdy, tak jako aktorka w musicalach i dramatach, jak i piosenkarka. Walczyła z problemami osobistymi: jej niską samoocenę pogłębiali producenci filmowi, którzy przekonywali ją, że jest nieatrakcyjna i manipulowali jej ekranowym wyglądem zewnętrznym. Pięciokrotnie wychodziła za mąż. Jej pierwszym mężem był David Rose, zgodziła się czekać rok, aż uprawomocni się jego rozwód z Marthy Raye, by w 1941 roku wyjść za niego za mąż. W styczniu 1943 roku Garland, która rok wcześniej usunęła ciążę, zgodziła się na próbną separację. Rozwiedli się w 1944 roku. Następnie wyszła za Vincenta Minnellima w 1945 roku, a 12 marca 1946 roku urodziła ich córkę, Lizę Minnelli. Leczyła się psychiatrycznie a rozwód wzięła w 1951 roku. Kolejnym mężem był jej menadżer Sid Luft, za którego wyszła w 1952 roku, a 21 listopada tego samego roku Garland urodziła Lornę Luft. W 1963 roku Garland wniosła pozew o rozwód z Sidem Luftem, jako przyczynę podając „okrucieństwo”. Rozwód uprawomocnił się w 1965 roku. W 1966 wyszła za mąż za Marka Herrona, ale małżeństwo przetrwało tylko kilka miesięcy, gdyż odkryła, że mąż jest gejem. Mickeya Deansa poślubiła w 1969 roku. Zmarła w wyniku przypadkowego przedawkowania leków nasennych.
10. Eva Gabor [1919-1995] – była amerykańską aktorką, najbardziej znaną jako Lisa Douglas. Była także siostrą Zsa Zsa Gabor. Wychodziła za mąż 5 razy. Jej pierwszym wybrankiem był Eric Valdemar Drimmer, szwedzki masażysta i psycholog. Pobrali się w Londynie w czerwcu 1939 roku i rozwiedli w Los Angeles w 1942 roku.  Drugim mężem był Charles Isaacs, amerykański broker inwestycyjny. Pobrali się w 1943 roku i rozwiedli w roku 1949. Mężem nr 3 został John Elbert Williams chirurg plastyczny. Małżeństwo przetrwało niecały rok.  Kolejnym wybrankiem był Richard Brown, producent tekstyliów, który później został scenarzystą i reżyserem. Pobrali się w Flamingo Hotel w Las Vegas w 1959 roku, a rozwiedli się w Santa Monica w Kalifornii w 1973 roku. Ostatnim mężem był Frank Gard Jameson, wykonawczy lotniczy i były wiceprezes Rockwell International. Pobrali się w Kaplicy Webb Vivien z ​​The Webb School of California w 1973 roku i rozwiedli w roku 1983. Nie miała dzieci. Plotki głoszą, że romansowała też z Frankiem Sinatrą i Glenn’em Fordem.

Ciekawostka:


Można śmiało powiedzieć, że mieszkająca w Szkocji Alison Smith też nie ma szczęścia do mężczyzn. Kobieta wychodziła za mąż 4 razy i to przed ukończeniem 25 roku życia. Teraz czeka na rozwód i marzy o tym, aby piąty raz stanąć na ślubnym kobiercu. Cóż, trzeba przyznać, że Smith naprawdę miała pecha. Jej pierwszy mąż, George Greenholme, kilka dni po ślubie odszedł od niej do… jej matki! Para do dziś jest razem. Drugi małżonek, Daniel Innes, stanął przed ołtarzem niejako w zastępstwie. Kobieta była wtedy w ciąży, tymczasem narzeczony porzucił ją kilka dni przed ślubem. Małżeństwo przetrwało zaledwie dwa lata. Alison zakochała się bowiem w innym mężczyźnie, ponad dwa razy od niej starszym. 22-latka i 50-letni William McKellica wkrótce stanęli na ślubnym kobiercu. Okazało się jednak, że wybranek Alison nie ma rozwodu ze swoją drugą żoną! Został oskarżony o bigamię. W 2008 roku wyszła po raz czwarty za mąż za Alexa Shepherda. Poznała go na przyjęciu u swojej matki i jej partnera – tak, właśnie tego, który był jej pierwszym małżonkiem.

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz