Kolagen Naturalny Colway – wypróbuj 5 próbek za 5 groszy! | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Kolagen Naturalny Colway – wypróbuj 5 próbek za 5 groszy!

10 listopada 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Doskonałe zdrowie oraz piękny wygląd to cel wielu z nas. W dzisiejszym świecie, którego cechą charakterystyczną jest szybkie tempo życia, bardzo często zapominamy o sobie, a przede wszystkim swoim doskonałym zdrowiu. Kolagen, zwany białkiem młodości, cieszy się ogromną popularnością i uznaniem wśród szerokiego grona użytkowników na całym świecie. W czym tkwi sekret jego popularności? Dlaczego warto go stosować? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska.

kolagen

Kolagen i jego charakterystyka

Aktywny kolagen jest produktem tzw. anti – age. Cenne białko młodości pokochała ogromna liczba osób na całym świecie, które postanowiły zadbać o swoje doskonałe samopoczucie. W latach 80 ubiegłego wieku naukowcy Pracowni Badań Spółdzielczości Rybackich w Gdyni, po raz pierwszy wyizolowali ze skór ryb słodkowodnych molekuły niskorzędowego kolagenu. Trzeciorzędowy, biologicznie czynny kolagen jest rozpuszczalny w wodzie, dzięki czemu przez wiele miesięcy może on zachować swoją pierwotną strukturę potrójnej helisy. Co więcej, włókna kolagenowe zbudowane są z ponad 1400 aminokwasów.

Warto wiedzieć, że kolagen to aż 30% wszystkich białek w naszym organizmie, a w przypadku skóry to niebagatelne 70%. Co więcej, popularne białko młodości jest budulcem tkanki łącznej, spoiwem ścięgien, kości – nic więc dziwnego, że jego właściwa suplementacja jest kwestią priorytetową.

Dlaczego warto stosować kolagen?

Od 25 roku życia ciało każdego z nas, z roku na rok traci zdolność samodzielnej odbudowy kolagenu. To sprawia, że koniecznym jest jego właściwa suplementacja. Zanim będziemy obserwować u siebie pierwsze tzw. oznaki starości, powinniśmy  zacząć stosowanie wysokiej jakości kosmetyków. Aktywny kolagen znany jest przede wszystkim ze swoich właściwości kosmetycznych – perfekcyjnie wypełnia zmarszczki, blizny, rozstępy, poprawiając koloryt i wygląd cery. To jednak niejedyne zastosowanie cennego białka. Nie bez przyczyny nazywany jest mianem „superkosmetyku”. Korzystnie wpływa on m.in. na silne, zdrowe kości, doskonałą kondycją włosów i paznokci, właściwe ciśnienie tętnicze krwi czy poprawę stanu skóry trądzikowej.

Przewaga kolagenu z ryb nad kolagenem bydlęcym

Kolagen rybi jest zdecydowanie bardziej atrakcyjną alternatywną niż kolagen bydlęcy. Rybi kolagen pozostaje w formie aktywnej, przez co zostaje efektywnie i przede wszystkim wydajnie wchłonięty do krwiobiegu. Co więcej, rybi kolagen aktywuje w naszym organizmie samodzielną produkcję tego cennego białka – przede wszystkim w naszych stawach, kościach czy skórze właściwej. Dodatkowo jest produktem transepidermalnym, co w praktyce oznacza zdolność do przenikania przez naskórek, rozpadając się na cząsteczki, by w organizmie znów złączyć się w pełnowartościowe białka kolagenowe. Natomiast kolagen pochodzenia bydlęcego jest traktowany przez organizm jako ciało obce, przez co jest bardzo słabo przyswajalny- zostaje spalony, a następnie wydalony, bez udziału w procesach anabolicznych.

5 próbek za 5 groszy – przetestuj kolagen Colway osobiście

Chcąc rozpocząć swoją przygodę ze stosowaniem wysokiej jakości, naturalnym kolagenem, warto odwiedzić stronę internetową https://www.kolagen.pl/. To miejsce, gdzie możemy odnaleźć produkty renomowanej marki Colway, która nieprzerwanie działa na rynku od 2004 roku. Co więcej, polska marka jest jedynym dystrybutorem naturalnego kolagenu na świecie. By doskonale dopasować konkretny produkt do swoich własnych, indywidualnych potrzeb, warto skorzystać z oferty 5 próbek produktów, które dostępne są za jedyne symboliczne 5 groszy. Tak niezwykle korzystne rozwiązanie sprawi, że będziemy mogli osobiście przetestować poszczególne produkty, wybierając kosmetyki o większej pojemności, które będą doskonale dbać o nasz wygląd i zdrowie. Kosmetyki o konsystencji żelu są niezwykle wydajne oraz łatwe w aplikacji. Konkurencyjne produkty zawierają kolagen w formie hydrolizatu i są pochodzenia bydlęcego, które są nierozpuszczalne w wodzie i nieaktywnie biologicznie poza organizmem, w którym powstały. Warto więc sięgnąć po sprawdzone produkty marki Colway i cieszyć się promienną, jędrną, elastyczną skórą oraz dobrym zdrowiem każdego dnia.

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz