Kobieta z Pasją – kreatorka i pasjonatka mody Joanna Maria Osiecka

9 stycznia 2018, dodał: Redakcja

W ramach naszego cyklu Kobieta z Pasją mamy ogromną przyjemność zaprezentować Kolorowego Ptaka Mody – kreatorkę z głową pełną pomysłów – osobę z niezwykłym poczuciem smaku i estetyki, która kocha ludzi i uwielbia pomagać im znaleźć swój własny styl – oto Pani Joanna Maria Osiecka:

Czy Pani nazwisko ma coś wspólnego z Panią Agnieszka Osiecką?

Niestety nie, chodź pod niektórym względem jesteśmy do siebie podobne, wrażliwość na piękno, zamiłowanie do poezji i oczy bardzo szeroko otwarte na inny świat..

Przyjrzałam się niektórym Pani propozycjom modowym – są naprawdę niezwykle ciekawe, nietuzinkowe, czy sposób ubierania się wyraża w jakiś sposób Panią i czy na co dzień też Pani wygląda jak na zdjęciach?

Myślę,  że sposób ubierania jest pewną formą wyrazu, określa to kim chcemy być i jak chcemy być spostrzegani i ogólnie nie wkładam dużego wysiłku umysłowego w to czym się otulam na co dzień, po prostu to samo tak wychodzi :) zaś specjalne okazje są swoistego rodzaju rytuałem, perfekcyjnie dobranym do okazji.

 

Czym dla Pani jest MODA?

Z poczuciem estetyki człowiek się rodzi, nieskromnie mówiąc, udało mi się kilkakrotnie wyprzedzić trendy w Polsce o ponad sezon, co świadczy o tym że moda jest dla mnie stanem świadomości, ucieczka do mojego osobistego świata wolności wyrazu, możliwość otulania się wykreowana przez siebie rzeczywistością daje mi poczucie wolności.

Pani uroda jest niebanalna, burza blond włosów, jasny makijaż oka przy ciemnych ustach, czy ten styl wykreowała Pani sama?

Jestem na drodze nieustannego progresu, co widać bardzo dobrze na moich zdjęciach. Trend „no makeup” wziął się z potrzeby pokazania kobietom, że można być seksowną, używając wyłącznie szminki, poza tym jestem w perfekcyjnej harmonii z moją duszą co pozwala mi na akceptację swoich niedoskonałości, wszystko co związane ze mną kreuję sama w swojej głowie.

Kto kupuje Pani ubrania: czy są to wyłącznie gwiazdy czy kobiety, które pragną wyglądać na co dzień wyjątkowo.

Klientki marki Greed to bardzo silne , świadome kobiety które cenią wysoka jakoś, wygodę i chcą się się wyrzynać spośród innych.

Mówiła Pani, że jest projektantką wnętrz, czy ma Pani jakiś projekt, którym chciałaby się pochwalić z naszymi czytelniczkami?

Projektowanie wnętrz jest dla mnie czymś nowym, stworzyłam jak na razie tylko trzy prywatne projekty ale już teraz wiem że tworzenie pięknej rzeczywistości otaczającej ludzi jest czymś co sprawia mi największą radość.

Pani Joanno proszę nam szepnąć słówko, jakie trendy na wiosnę będą z pewnością Pani bliskie i co mogłaby Pani zasugerować naszym czytelniczkom aby zawsze wyglądać modnie i promiennie?

Przede wszystkim Każdy powinien odnaleźć siebie i swoją formę wyrazu, myślę że oversize w przeróżnej formie przewiązane ciasno paskiem w pasie, styl etno no i oczywiście nieśmiertelne garnitury w przeróżnej formie i kolorach.

Na koniec proszę tylko jeszcze uchylić rąbka tajemnicy kto jest dla Pani największa inspiracją jeśli chodzi o styl ubierania się i modowym trendsetterem?

Od lat jestem  zafascynowana Tildą Swinton i Daphne Guinness, czasami są to też ludzie których mijam na ulicach. Najczęściej to oni wzbudzają we mnie emocje których nie potrafię opisać słowami, to trochę tak jak wypicie podwójnej ekspresso na śniadanie … po prostu zapisują się oni w mojej głowie jak fotografie z polaroida, i te obrazy prześladują mnie do momentu w którym nie stworze czegoś co da ujście tym emocjom i uwolni je z mojej głowy.
Oczywiście zapraszam do dalszej podróży po mojej bajce ❤️

serdecznie dziękujemy za rozmowę!

 

rozmawiała: Małgorzata Kopeć

 

Zobacz również:

Kobieta z Pasją – Monika Sylwestrowicz

Kobiety z pasją – wywiad z Agnieszką ze Stajni Rudej

Kobiety z Pasją – Kasia i jej rękodzieło

Kobiety z pasją: Jola Śledzińska i prezenty dla czytelników!

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Kobieta z Pasją – kreatorka i pasjonatka mody Joanna Maria Osiecka

  1. avatar Beata B napisał(a):

    Uwielbiam patrzeć na Panią Joannę 😊zachwyca mnie niezmiennie 😊 Cokolwiek ubierze na siebie wygląda zjawiskowo .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Technologia żywej wody „Living Water Technology”
Cena:
390 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 ZŁ
Naturalna witamina C
Cena:
139 zł
Pasty curry o oryginalnym, pikantnym smaku i niezapomnianym aromacie
Cena:
12,99 zł
Sprawdź na bielizna9.com!
Cena:
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

jaki zestaw?
a czy któraś z was mogłaby mi poradzić może nie cały zestaw ale...
Który krem na rozstępy?
Zaden krem nie usunie rozstępów, bo to jest nieodwracalnie popękana tkanka łączna!!! laser...
Gdzie iść na randkę?
Ja bym nie mogła rozmawiać z nieśmiałym chłopakiem, sama sporo mówię, ale...
Rozwód krótko po ślubie
A wcześniej oszukiwała sama siebie, czy on tak dobrze się maskował...?