URODA I ZDROWIE

Kobiece problemy w łóżku – jak odzyskać satysfakcję?

1 czerwca 2017, dodał: EKSPERTKA

 

Za rok będziemy obchodzić 20-ste urodziny pojawienia się na rynku magicznej niebieskiej tabletki – Viagry. Miała ona zaradzić wszystkim wstydliwym problemom mężczyzn. Czy podołała zadaniu? Zdania są podzielone. Jednak od dwóch dekad niebieska tabletka jest symbolem odzyskania kontroli nad własnym, męskim ciałem. A co z kobietą? Kobiece problemy łóżkowe to ciągle jeszcze tabu? Czy może istnieją rozwiązania na nasze kłopoty erotyczne?

Zmęczenie nie jest zmysłowe…

Przychodzisz po całym dniu pracy i po nieprzespanej nocy, bo dziecko ma katar. Autobus się spóźnił, ekspres zepsuł, a prezentacja nie otworzyła. Wyobrażasz sobie taki dzień? Każdy taki ma od czasu do czasu. I na co wtedy masz ochotę? Wiadomo, na… dres, czekoladę i serial. A on ma ochotę na seks. Co wtedy? Wtedy musi poczekać.

Dajmy sobie możliwość odpoczynku. Bycie silną, ponętną i namiętną w pewnych wypadkach jest naprawdę nieludzkim wysiłkiem. Seks jest niezwykle istotny dla związku, ale musi dawać satysfakcję obu stronom. Możesz też postawić sprawę jasno: Nie mam siły na żadne aktywności. Ale jeśli dasz mi orgazm, nie będę miała nic przeciwko ;)

Jeżeli jednak trudny okres się przeciąga, to brak seksu jest tylko symptomem poważniejszego problemu. Czy ten etat jest warty poświęcenia intymności Waszego związku? Czy nie powinniście pomyśleć o zatrudnieniu niani do dziecka na kilka godzin w tygodniu? Ratujcie Wasz seks. Przecież jest fantastyczny!

Seks – to boli?

Najpowszechniejszym problemem intymnym wśród kobiet jest suchość pochwy. Powoduje ona nieprzyjemne otarcia i ból podczas stosunku. Problem jest o tyle dokuczliwy, że może uniemożliwić „szybkie numerki” w windzie czy sklepowej przebieralni, ale jeśli macie więcej czasu niż przejechanie pięciu pięter – nie powinniście odczuć dyskomfortu. Wystarczy zacząć od seksu oralnego. Problem może rozwiązać także lepsze dopasowanie tabletek antykoncepcyjnych.

Bardzo pomocny w tym wypadku będzie także lubrykant. Jeżeli któreś z Was jest alergikiem – wybierzcie taki na bazie wody, bez składników drażniących. Użycie lubrykantu będzie przyjemne zarówno dla Ciebie, jak i dla niego, a sama aplikacja specyfiku może okazać się zmysłową grą wstępną.

Nie jestem tam taka jak kiedyś

Ciało zmienia się z wiekiem. W każdym miejscu. Nic więc dziwnego, że także Twoja pochwa się zmieniła, szczególnie jeśli masz za sobą porody. Są jednak trzy pocieszające fakty.

Pierwszy jest taki, że mimo iż nasze ciało nie jest już tak idealne, jędrne i gładkie jak kiedyś – to właśnie dojrzałe kobiety są bardziej zadowolone z seksu. To proste – wiedzą czego chcą, wiedzą jak to osiągnąć i wiedzą, do czego jest zdolny ich partner. Czego on im nie da, to wezmą sobie same.

Po drugie, nawet osłabione mięśnie dna miednicy można doprowadzić do świetnej formy. Wystarczy odrobina samozaparcia i kilka minut dziennie. Napinanie mięśni Kegla i spacery/jogging z kulkami gejszy zrobią z Ciebie boginię seksu.

Po trzecie, istnieją środki, które doraźnie i błyskawicznie mogą odmłodzić Twoją pochwę.  Taki jednorazowy lifting okolic intymnych to dla kobiety odkrycie na miarę niebieskiej pigułki. Spraye obkurczające,  szybko i skutecznie uelastyczniają mięśnie waginy. Dzięki temu Twoje (i jego także!) doznania są silniejsze, strefa intymna pobudzona, a Ty szczytujesz raz za razem. Spray wystarczy użyć już w trakcie gry wstępnej, a efekt jego działania na pewno zaskoczy Was swoją mocą. SciteMe zdobył zaufanie wielu użytkowników, dzięki czemu zapracował sobie na Laur Konsumenta 2016.

Spray ten oraz inne akcesoria erotyczne bez problemu możesz kupić w sklepie internetowym z takimi gadżetami lub zamówić przez internet.

Kobiety nie są wolne od łóżkowych problemów. Warto jednak odzyskać dla siebie orgazmy. Daj sobie tę niezwykłą radość, satysfakcję i reset. Kobiety o udanym życiu erotycznym są pewniejsze siebie i szczęśliwsze. A Ty zasługujesz na szczęście!

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz