Kielecki dla potrzebujących

21 maja 2010, dodał: Redakcja

Dobroczynność nie kosztuje wiele. Czasami wystarczy odrobina dobrej woli, żeby zmienić czyjś świat na lepszy. Organizowane coraz częściej akcje wspierające potrzebujących sprawiają, że okazji do pomocy jest coraz więcej. Przykład loterii „Wygraj Podwójnie. Dla siebie i niepełnosprawnych dzieci” pokazuje, że wsparcia można udzielać na wiele różnych sposobów. Bywa, nim nawet zakup słoiczka majonezu.

Loteria Wygraj Podwójnie to akcja organizowana przez WSP „Społem” – producenta Majonezu Kieleckiego. Jeszcze do końca maja tego roku, kupując Kielecki można wygrać ponad 22 tys. zł. Połowa z każdej wygranej kwoty przekazana zostanie bezpośrednio laureatowi, druga zaś zasili wybraną przez niego Organizację Pożytku Publicznego.

Jedną z najczęściej wybieranych przez nagrodzonych jest fundacja Mimo Wszystko. – Często jestem pytana o to dlaczego pomagam osobom chorym i niepełnosprawnym. Tak naprawdę nie znam zadowalającej odpowiedzi na to pytanie. Robię to bo mogę, mam na to siły i bardzo chcę! Cieszę się, że coraz więcej ludzi w Polsce myśli i czuje podobnie. – mówi szefowa fundacji, Anna Dymna. Fundusze przekazane fundacji Mimo Wszystko pozwoliły na opłacenie leczenia, rehabilitacji i zakupu niezbędnego sprzętu dla dzieci dotkniętych niepełnosprawnością. Dziękuję, że zaprosiliście do udziału w loterii „Wygraj podwójnie! Dla siebie i niepełnosprawnych dzieci” moją Fundację. To dla nas ogromna radość i wyróżnienie. Dzięki Wam siedemnaścioro dzieci, otrzyma pomoc w wysokości 35 tys. 333 zł. – dodaje Anna Dymna.

Pomoc z loterii Wygraj Podwójnie została przekazana jak dotąd czterem organizacjom pożytku publicznego: Mam Marzenie, Zdążyć z Pomocą, Vive Serce Dzieciom oraz Mimo Wszystko.

Więcej informacji o loterii na stronie wspspolem.com.plMożesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Trójwarstwowe dno z aluminiowym dyskiem, miarka, lejek i system odcedzania - wyższa jakość gotowania!
Cena:
649 zł
Oryginalna forma i intrygujący efekt świetlny - teraz w promocyjnej cenie!
Cena:
699 zł
Piękne włosy, skóra i paznokcie
Cena:
99
Pełen wdzięku komplet wykonany ze zmysłowego, szyfonowego materiału
Cena:
96 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Coraz częstsze bóle nóg
Tak, pojawiały się coraz częstsze bóle nóg - było to coraz bardziej uciążliwe,...
Diety diety i jeszcze raz diety
Mnie udało się schudnąć dzięki diecie. Plan dietetyczno treningowy dopasowany pod nasze cele...
krem na rozstępy - skuteczny i natu…
> luella napisał/a:> ogólnie z rozstępami sprawa jest taka, że kremy są spoko,...
Modelowanie ciała
ja ćwiczę na siłowni + chodzę na endermlogię :)