URODA I ZDROWIE

Kielecki dla potrzebujących

21 maja 2010, dodał: Redakcja

Dobroczynność nie kosztuje wiele. Czasami wystarczy odrobina dobrej woli, żeby zmienić czyjś świat na lepszy. Organizowane coraz częściej akcje wspierające potrzebujących sprawiają, że okazji do pomocy jest coraz więcej. Przykład loterii „Wygraj Podwójnie. Dla siebie i niepełnosprawnych dzieci” pokazuje, że wsparcia można udzielać na wiele różnych sposobów. Bywa, nim nawet zakup słoiczka majonezu.

Loteria Wygraj Podwójnie to akcja organizowana przez WSP „Społem” – producenta Majonezu Kieleckiego. Jeszcze do końca maja tego roku, kupując Kielecki można wygrać ponad 22 tys. zł. Połowa z każdej wygranej kwoty przekazana zostanie bezpośrednio laureatowi, druga zaś zasili wybraną przez niego Organizację Pożytku Publicznego.

Jedną z najczęściej wybieranych przez nagrodzonych jest fundacja Mimo Wszystko. – Często jestem pytana o to dlaczego pomagam osobom chorym i niepełnosprawnym. Tak naprawdę nie znam zadowalającej odpowiedzi na to pytanie. Robię to bo mogę, mam na to siły i bardzo chcę! Cieszę się, że coraz więcej ludzi w Polsce myśli i czuje podobnie. – mówi szefowa fundacji, Anna Dymna. Fundusze przekazane fundacji Mimo Wszystko pozwoliły na opłacenie leczenia, rehabilitacji i zakupu niezbędnego sprzętu dla dzieci dotkniętych niepełnosprawnością. Dziękuję, że zaprosiliście do udziału w loterii „Wygraj podwójnie! Dla siebie i niepełnosprawnych dzieci” moją Fundację. To dla nas ogromna radość i wyróżnienie. Dzięki Wam siedemnaścioro dzieci, otrzyma pomoc w wysokości 35 tys. 333 zł. – dodaje Anna Dymna.

Pomoc z loterii Wygraj Podwójnie została przekazana jak dotąd czterem organizacjom pożytku publicznego: Mam Marzenie, Zdążyć z Pomocą, Vive Serce Dzieciom oraz Mimo Wszystko.

Więcej informacji o loterii na stronie wspspolem.com.pl


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

gazety
Ostatnio zaglądam głównie do Wyborczej...
Jak myśleć pozytywnie?
Najlepiej myśli się pozytywnie kiedy widzi się, że jednak nie mamy najgorzej:)
Dobre salony fryzjerskie
Najlepszy jest fryzjer, którego wizja spotyka się z oczekiwaniem klienta, więc tu ocena...
Aktywne lato - szukam znajomych z W…
Obecnie nie ma za bardzo możliwości dalekich wyjazdów, więc takie inicjatywy są godne uwagi :)