URODA I ZDROWIE

Kalendarz Młodej Pary

23 marca 2010, dodał: Redakcja

Źródło Centrum DER-MED www.dermed.pl

Sala, fotograf, orkiestra (ewentualnie DJ), samochód, catering, suknia i garnitur, kwiaty, obrączki – lista przygotowań do ślubu jest bardzo długa. Zazwyczaj powstaje na kilkanaście miesięcy przed tym wielkim wydarzeniem i każdy jej punkt jest skrupulatnie analizowany – wszystko bowiem musi być dopięte na ostatni guzik. Dopiero w niemal ostatniej chwili Młodzi zdają sobie sprawę, że zapomnieli o najważniejszym – o sobie. Udany Ślub to również udany wygląd Młodej Pary.

By tak się stało, przygotowania do tego ważnego wydarzenia należy zacząć nawet kilka miesięcy wcześniej. Warto wspólnie odwiedzić gabinet kosmetyczny, umówić się na konsultację i wspólnie z kosmetologiem ustalić indywidualny harmonogram zabiegów, którym należałoby się poddać, by czuć się jeszcze bardziej wyjątkowo w tym szczególnym dniu.

– Nie ma jednego, uniwersalnego pakietu zabiegów kosmetycznych dla Młodej Pary – każda skóra i każdy typ urody potrzebuje indywidualnego traktowania i nie chodzi tutaj jedynie o płeć – mówi Paulina Sójka, kosmetolog z Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznego DER-MED we Wrocławiu.

Miesiąc przed

To czas kiedy przygotowujemy cerę na to niezwykłe wydarzenie – oczyszczamy i przywracamy równowagę. Panom szczególnie polecane jest głębokie oczyszczanie kryształkami korundu, dzięki temu skórze zostanie przywrócony blask i uczucie komfortu.

Tydzień przed

Wystarczy jeżeli do gabinetu uda się tylko Panna Młoda. Na liście zabiegów powinna znaleźć się henna i depilacja woskiem. Miłym zakończeniem będzie pielęgnacja dłoni wraz ze specjalistycznym masażem, który usunie zmęczenie. Olejki natomiast wzmocnią paznokcie. Jest to również ostatni dzwonek na wybór ślubnego makijażu.

Dzień przed

Nieoceniony będzie relaksujący masaż pleców i karku. Połączony z zabiegiem pielęgnacyjnym, który zlikwiduje oznaki zmęczenia i stresu, wyraźnie podkreśli kontury twarzy, przyniesie ulgę zmęczonym oczom, sprawi, że nazajutrz Państwo Młodzi będą wyglądać promiennie i zdrowo. To również czas na manicure i pedicure.

W Dniu Ślubu

Pozostaje tylko wykonać profesjonalny makijaż, aby Panna Młoda zachwycała swoim spojrzeniem przez całą noc. Jeżeli wcześniej zdecydowałaś się na makijaż trwały, to możesz być pewna, że podczas wesela nie będziesz martwić się jakimikolwiek poprawkami.


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Rehabilitacja
Cześć. Słuchajcie jakiś czas temu uległam wypadkowi w wyniku którego straciłam kończynę dolną...
Kremy do twarzy
A ja lubię Tołpę i Nivea, obie marki mają same zalety:)
Lokówki
Można też zapleść wilgotne włosy na noc i rano loki gotowe bez lokówki:)
Wypożyczenie większej ilości krzese…
Ostatnio na 50. rocznicę ślubu moich dziadków wypożyczaliśmy krzesła i stoły ze szkoły,...