Jak urozmaicić zabawy w sypialni? | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne

Jak urozmaicić zabawy w sypialni?

18 maja 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Ekscytująco w sypialni jest tylko na początku, a następnie to już tylko rutyna i brak spontaniczności. Prawda? Oczywiście, że nie! Wszystko zależy od podejścia dwojga ludzi, bo nawet para z wieloletnim stażem, urozmaicając swoje zabawy w sypialni, może kochać się tak, jakby był to pierwszy raz. Co prawda o gustach nie powinno się dyskutować, ale dwoje kochanków powinno znać swoje seksualne preferencje i fantazje. Zabawy w sypialni z powodzeniem można urozmaicić.

Wykorzystanie zabawek i gadżetów podczas gry wstępnej

Słysząc o zabawkach i gadżetach do sypialni, na myśl wielu osobom przychodzą różowe kajdanki z futerkiem. Oczywiście jest to gadżet, który można wykorzystać, ale jest także szereg innych subtelnych gadżetów. Dobór zabawek powinien być dopasowany zgodnie z preferencjami obu stron, a także do ogólnego planu zabawy podczas intymnego zbliżenia. Gra wstępna jest niezwykle ważnym i przyjemnym elementem seksu, zwłaszcza dla kobiet, które często nie potrafią się bez niej obejść. Do rozpalenia kobiecego ciała potrzebny jest czas, a także zaangażowanie partnera.

Dla osób lubiących dominację świetnym urozmaiceniem zabaw w sypialni są wcześniej wspomniane kajdanki, ale także pejcze lub packi, którymi można zadać przyjemne klapsy. Do urozmaicenia wspólnych zabaw świetnie sprawdzą się także różne wibratory czy szklane dilda, a umiejętna stymulacja wielu sfer kobiecego i męskiego ciała, może zapewnić niezapomniany efekt. Duży wybór szklanych dildo znajdziesz na https://veneria.pl/255-szklane-dildo . Pomocne okazują się także różne żele i lubrykanty.

Spróbowanie nowych pozycji seksualnych

Ciało człowieka jest mechanizmem niezwykle rozbudowanym, dlatego też pozycje seksualne zapewniają nieco inne doznania. W związku, a także w łóżku bardzo ważny jest element poznawczy. Oglądanie poradników, a także studiowanie Kamasutry nie jest tutaj wystarczające. Eksperymenty powinny mieć miejsce w sypialni i odbywać się w łóżku.

W próbowaniu nowych pozycji warto zwrócić uwagę na swojego partnera. Istotą seksu jest oczywiście czerpanie przyjemności, ale także sprawianie jej swojej drugiej połówce. Skupienie uwagi podczas stosunku na partnerze, może przyczynić się do wydłużenia samego aktu, a także do wzmocnienia jego starań.

Zadbanie o zmysłową atmosferę

Atmosfera i sceneria są niezwykle ważne, jeśli pragnie się urozmaicić zabawy w sypialni. Zbliżenie nie musi być takie jak zawsze. Zapalenie świec, a także wlanie kilku kropli zmysłowych olejków do kominka może skutecznie pobudzić zmysły. Kochacie się przy zgaszonym świetle? Może dla odmiany zostawcie włączone i poznajcie swoje ciała od nieco innej, dotąd nieznanej strony. Mała zmiana i odstępstwo od reguły mogą okazać doskonałym urozmaiceniem.

Zmysłowa bielizna oraz przebranie

Mężczyźni są wzrokowcami, a do pobudzenia ich zmysłów często nie są potrzebne wyrafinowane gadżety, a jedynie zmysłowa bielizna, pończochy oraz przebranie. Panowie największą radość czerpią z oglądania.

Przebrania do sypialni kojarzone są z ukrytymi fantazjami. Do najbardziej popularnych należą stroje: pielęgniarki, policjantki lub superbohaterki, a także wizerunek bizneswoman. Pod eleganckim strojem koniecznie powinna znaleźć się zmysłowa bielizna.

Wszystko, co urozmaici życie seksualne znajdziesz w ofercie sexshopu Veneria.pl – od erotycznej bielizny, przez gadżety do masażu, po zabawki erotyczne, które podniosą temperaturę uczuć w sypialni. Zapoznaj się z ofertą sklepu z zabawkami i bielizną erotyczną – wybierz modele, z którymi chcesz eksperymentować.


 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz