Jak umeblować pokój dla niemowlaka

11 września 2014, dodał: guguland.pl
Artykuł zewnętrzny

O tym jak umeblować pokój niemowlaka decydują przyszli rodzice. Decyzję tę podejmują zazwyczaj dużo wcześniej a zakupowi mebli i łóżeczka dla dziecka towarzyszy długa debata oraz przygotowanie do tego przedsięwzięcia.

Pokój dla niemowlaka – jego urządzanie i wybór mebli dla niemowląt to dla wielu rodziców trudna decyzja. Wybierając meble dla dzieci kierujemy się już nie tylko ceną ale przede wszystkim funkcjonalnością, ich bezpieczeństwem oraz dostępną i modną kolorystyką.

Meblując pokój dla niemowlaka wybieramy z szerokiej oferty te pozycje, które posiadają niezbędne atesty.

W ostatnich miesiącach modne i bardzo popularne stały się białe meble dla dzieci. Większość polskich i nie tylko firm produkujących mebelki dziecięce ma je w swojej ofercie.

Dzisiaj przedstawiamy kilka modeli białych mebli dla dzieci, które nadawałyby się zarówno jako meble dla dziewczynki jak również meble dla chłopczyka.

Większy wybór mebli do skompletowania, gdzie oprócz łóżeczka dla niemowlaka mamy również komody dla dzieci z przewijakiem – to seria mebli Jardrew Tymon biały. Komoda w tych meblach ma wysuwane szuflady oraz miejsce na przewijak.   Komoda i łóżeczko stworzą małą przestrzeń przeznaczoną tylko dla Twojego maleństwa o Tobie ułatwią opiekę nad dzieckiem.

Kiedy mamy już znacznie więcej miejsca możemy w pokoju dla niemowlaka zastosować meble z serii Żyrafka biała Klupś lub Rafał Klupś. Te pierwsze są wykonane z płyty meblowej i co za tym idzie są tańsze. Do wyboru mamy tutaj białą szafę, komodę, regał, pojemnik na zabawki oraz oczywiście białe łóżeczko.

 

Jeśli chcemy wydać nieco więcej na mebelki dziecięce, które są solidne i wykonane z drewna warto zainwestować w meble drewniane Rafał, z których wyposażymy cały pokoik. Z serii Rafał możemy dostać szafę, komodę, regał oraz łóżeczko tapczanik. Łóżeczko tapczanik to tak na prawdę 2w1 czyli łóżeczko dla niemowlaka oraz łóżko dla mniej więcej 2-3  letniego dziecka.

Wśród oferty mebli dla dzieci Drewex można wybierać kolor transparentna biel, z Klupsia mamy śnieżno biały lub ecru, z Jardrewu również znajdziemy kolor biały. Każde z tych mebli mają swoje wady i zalety. Każde są inne i ich wybór uzależniony jest od gustu i kieszeni przyszłych rodziców.

 



Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Jak umeblować pokój dla niemowlaka

  1. avatar minia pisze:

    ja mam mebelki z mamaipapa: http://www.mamaipapa.pl/pl/31-(…)pokoj-dzieciecy są słodkie, białe, vintage, cudowne będą dla mojej małej Księżniczki, która niedługo przyjdzie na świat! :)

Dodaj komentarz