URODA I ZDROWIE

Jak powstała marka Colway

25 października 2019, dodał: Redakcja

Odkrycie metody hydratacji kolagenu z rybich skór, to był milowy krok w kosmetologii światowej. Powstanie hydratu kolagenu zawdzięczamy Polakom. W 2000 r. ta nowatorska metoda zostaje opatentowana w Polsce, a w 2004 roku powstaje marka kolagenowa o nazwie Colway. Firma doskonale wykorzystuje niezwykły potencjał polskiego kolagenu naturalnego. Do dnia dzisiejszego marka Colway to niekwestionowany lider rynku kolagenowego. Kolagen Colway to nie tylko innowacyjne kosmetyki, ale też suplementy diety. Niezwykłe właściwości aktywnego kolagenu z rybich skór, rynek w Polsce zaakceptował natychmiast. Zadecydowała tu ogromna skuteczność polskiego kolagenu. Skóra odzyskuje blask, wygląda świeżo i jest odmłodzona już nawet po pierwszej aplikacji!

Jak działa kolagen naturalny Colway?

Mechanizm działania kolagenu naturalnego na naszą skórę jest niezwykle prosty. Po aplikacji aktywnego kolagenu Colway bezpośrednio na skórę, żel kolagenowy rozpada się na aminokwasy i peptydy sygnałowe. Penetrują one głęboko skórę i dają mocny bodziec komórkom wytwarzającym kolagen w naszej skórze (to tzw. fibroblasty), do zwiększenia produkcji kolagenu. Genialny w swej prostocie proces, pozwala tysiącom Użytkowników na całym świecie powstrzymać proces starzenia się skóry na wiele lat. Więcej kolagenu w Twojej skórze to: skóra gładsza, nawilżona i napięta. Aktywny kolagen Colway można stosować na twarz, do poprawy wyglądu włosów, na rozstępy, na blizny pooperacyjne, blizny oparzeniowe. Ważny jest też sposób: jak nakładać kolagen. Aktywny kolagen rybi doskonale pielęgnuje także skórę dłoni, stóp i płytki paznokci. Kremy do twarzy z kolagenem, linia kosmetyczna Colway, to cała seria innowacyjnych produktów zawierających kolagen, a mających tylko jeden cel – powstrzymać proces starzenia się Twojej skóry!

Marka Colway to uroda i zdrowie

Kolejnym krokiem marki Colway było opracowanie preparatu białkowego na bazie polskiego kolagenu naturalnego. W procesie liofilizacji powstaje, (uznawany przez wiele autorytetów naukowych za wręcz idealnie bliski naturze) produkt o nazwie kolagen Colvita, czyli mówiąc wprost – kolagen w tabletkach. Jego unikalne właściwości potwierdzają tysiące Użytkowników. Podobnie jak w przypadku kolagenu w żelu, o popularności kolagenu Colvita zadecydowała jego skuteczność. Kolagen dozowany doustnie przynosi rezultaty w dłuższym czasie, ale są one bardzo trwałe. Poprawa jakości skóry, powstrzymanie wypadania włosów, to pierwsze widoczne objawy działania dodatkowego kolagenu. Kolagen Colvita pozostaje do dziś jednym z najlepiej rotujących produktów marki Colway. Wszystkie suplementy Colway charakteryzują się innowacyjnością. Większość z nich zawiera unikalne składniki niedostępne lub bardzo rzadkie w innych suplementach. Przykładem mogą być choćby kolagen naturalny, lunazyna, astaksantyna, czy kordyceps.

Wiadomość z ostatniej chwili!

Marka Colway znów zadziwi biotechnologiczny świat. Kolagen VEGE to kolejny, przełomowy i ultra innowacyjny produkt. Tym razem to nie kolagen rybi, a rośliny odegrają główną rolę pobudzenia produkcji kolagenu. Kolagen VEGE zawiera roślinny analog białka, substytut kolagenu, składający się w 100% z aminokwasów roślinnych! To produkt nie tylko dla Vegan, ale dla wszystkich użytkowników dla których naturalne pochodzenie składników do produkcji kosmetyków jest najważniejsze. To produkt, który doskonale wpisuje się w obowiązujące trendy pielęgnacyjne maksymalnie zbliżone do natury. Kolagen VEGE już od listopada br. będzie dostępny w ofercie Colway.


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Lokówki
u mnie to nie działa, albo coś nie tak z moimi włosami :D dziwne...
Rehabilitacja
Cześć. Słuchajcie jakiś czas temu uległam wypadkowi w wyniku którego straciłam kończynę dolną...
Kremy do twarzy
A ja lubię Tołpę i Nivea, obie marki mają same zalety:)
Lokówki
Można też zapleść wilgotne włosy na noc i rano loki gotowe bez lokówki:)