URODA I ZDROWIE

Jak opóźnić wytrysk?

14 grudnia 2020, dodał: Redakcja

Kłopoty z przedwczesnym wytryskiem dotykają coraz szersze grono mężczyzn. Tyczy się to panów w młodym wieku, ale również tych znacznie bardziej doświadczonych życiowo. Wpędza to mężczyzn w spore kompleksy, ponieważ nie mogą dać z siebie w sypialnie wszystkiego i nie są w stanie usatysfakcjonować swoich partnerek seksualnych. Istnieją pewne metody, dzięki którym problemy z przedwczesnym wytryskiem mogą się raz na zawsze zakończyć. Warto je wykorzystać w swoim życiu, jeśli istnieją ku temu podstawy.

wczesny wytrysk

Regularna masturbacja i wizyta u seksuologa

Sporo mężczyzn zadaje sobie pytanie jak wyeliminować przedwczesny wytrysk? Często rozwiązaniem kłopotów z przedwczesnym wytryskiem jest regularna masturbacja. Im częściej panowie będą się masturbować, tym większą kontrolę uzyskają nad swoim wytryskiem. Masturbacja jest wskazana nawet na godzinę przed planowanym stosunkiem seksualnym. Dzięki temu panowie mają pewność, że w sypialni będą mogli kochać się ze swoimi partnerkami przez dobre kilkadziesiąt minut i spełnią ich erotyczne zachcianki.

Koniecznością w niektórych przypadkach będzie wizyta u seksuologa, ponieważ taki specjalista jest w stanie skutecznie nakreślić pacjentowi problem i znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Dobrym wyborem będzie terapia, w której uczestniczyć może również partnerka. Czasami panowie muszą zmagać się ze zbyt dużą presją lub też stresem i przez to nie mogą być naturalni w swoich łóżkowych poczynaniach. 

Stosowanie technik relaksacyjnych i ćwiczenie mięśni Kegla

Bardzo dużą popularnością cieszą się obecnie techniki relaksacyjne, a więc przede wszystkim medytacja oraz joga. Od czasu do czasu można udać się na basen lub też na siłownię, aby pozbyć się nadmiaru energii. Zbyt duże pobudzenie może przecież prowadzić do przedwczesnego wytrysku, nad którym ciężko będzie później zapanować. Korzystny będzie również masaż. Takie techniki przydają się panom w każdym wieku. Warto stosować je jak najczęściej, jeśli pozwala na to wolny czas. 

Alternatywą dla powyższych metod będzie ćwiczenie mięśni Kegla. Powinny być one wykonywane regularnie. Chodzi tutaj o przynajmniej 30 szybkich skurczów oraz rozluźnień dna miednicy. Przeplatać należy je serią 10 długich skurczów, tak aby zapanować nad swoimi poczynaniami i w odpowiednim momencie zadowolić swoją partnerkę. Takie ćwiczenia mogą być wykonywane zarówno wczesnym rankiem, jak i bardzo późnym wieczorem. Ważne jest to, aby realizować je starannie. Wydłuży się w ten sposób czas napięcia mięśni.

Częsta zmiana pozycji seksualnej

Opóźnienie wytrysku jest również zależne od częstej zmiany pozycji seksualnej. Warto dać sobie odrobinę czasu na wytchnienie i poinformować o tym partnerkę. Lepiej nieco wydłużyć stosunek i podnieść poziom podniecenia, niż zakończyć go po 2-3 minutach, ponieważ wtedy nie osiągnie się pełnej satysfakcji, ale również rozczaruje się własną partnerkę. Pozycji seksualnych jest bardzo dużo. Przykładem może być pozycja klasyczna, na jeźdźca, siedząca, itd. 

Stosowanie tabletek na przedwczesny wytrysk

Skutecznym rozwiązaniem problemu u wielu mężczyzn może okazać się stosowanie tabletek na przedwczesny wytrysk. Do największych zalet takich preparatów należy z pewnością to, że: 

  • stosunek trwa znacznie dłużej,
  • blokują wychwyt serotoniny,
  • zapewniają mężczyznom pełną swobodę psychiczną,
  • hamują działanie receptorów i neuroprzekaźników,
  • działają pozytywnie na ośrodkowy układ nerwowy.

Jak widać regularne zażywanie takich tabletek ma bardzo duży sens, zwłaszcza jeśli zaleci je specjalista, do którego należy się bezwzględnie udać. Taki fachowiec będzie w stanie podpowiedzieć pacjentom, po jakie konkretnie produkty powinni sięgnąć. W tej sytuacji ważne jest również dostosowanie się do porad płynących z ust specjalistów, dzięki czemu tabletki będą stosowane całkowicie bezpiecznie. Dzięki nim problemy z przedwczesnym wytryskiem nie będą dokuczać żadnemu mężczyźnie, a zainteresowani skupią się na tym, aby osiągać w sypialni pełen orgazm i zapewnią go również swoim kobietom. Ciekawą opcją jest także połączenie wszystkich wskazanych wyżej metod, dzięki czemu osiągnie się jeszcze lepsze efekty. 

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Ile herbaty dziennie można wypić?
Zielona herbata i czerwona są uznawane za bardzo zdrowe. Podobno zielona to najzdrowszy...
Łysienie u kobiet - fakty i mity
Najpierw warto zastanowić się, jaka może być przyczyna wypadania włosów, a później można probować...
Fitness w domu
Na youtube są fajne filmiki jak ćwiczyć w domu, polecam
Moda na kosmetyki indyjskie?
Mam mydełko indyjskie, nawet fajny zapach, ale słabo się pieni.. Drugi raz nie kupię.