Jak dobrać bieliznę na ślub?

27 lutego 2020, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Organizując ślub panna młoda, ma na głowie wiele spraw do załatwienia – wybór sukni ślubnej, rezerwację sali weselnej czy też wybór orkiestry – to tylko niektóre z nich.

bielizna slubna

Jak dobrać bieliznę na ślub?

Organizując ślub panna młoda, ma na głowie wiele spraw do załatwienia – wybór sukni ślubnej, rezerwację sali weselnej czy też wybór orkiestry – to tylko niektóre z nich. Często w ferworze przedślubnych przygotowań zapomina się o niewidocznych, ale jakże istotnych dodatkach, takich jak na przykład bielizna. Bielizna ślubna powinna być dobrze dopasowana do sukni. Jak to zrobić i kiedy zdecydować się na dwa komplety bielizny erotycznej?

Podstawowe błędy przy wyborze bielizny ślubnej

Lista błędów, które panie popełniają przy wyborze bielizny na ślub, jest naprawdę długa. Pierwsze przewinienie, to nieznajomość własnego rozmiaru. O ile jeszcze majtki przeważnie dobierane są we właściwym rozmiarze, o tyle w przypadku stanika zaczynają się prawdziwe schody. Zły kształt miseczki, jej zbyt duży albo za mały rozmiar, czy też zbyt ciasny stanik pod biustem to najczęstsze powody tego, że biust pod suknią ślubną nie prezentuje się idealnie. Wybierając zarówno majtki, jak i biustonosz zwrócić uwagę trzeba na ich rozmiar oraz dopasowanie do rodzaju sukni ślubnej. Inna bielizna będzie wskazana przy sukniach z odkrytymi plecami, inna przy luźniejszych kreacjach, a jeszcze inna w przypadku bardziej dopasowanych sukni. Gdy panna młoda nie jest pewna co do tego, jaki rozmiar biustonosza będzie w jej przypadku właściwy, to o poradę może się zwrócić do fachowej obsługi sklepu, w którym dokonuje zakupu.

Jaka bielizna będzie odpowiednia na ślub?

To, na jaki rodzaj bielizny padnie ostateczny wybór, powinno być uzależnione od kwestii takich jak rodzaj sukni ślubnej, jej kolor czy też kształt sylwetki. Panie z nieco większą tuszą, które pragną pod suknią ślubną ukryć niedoskonałości figury, mogą się zdecydować na bieliznę wyszczuplającą. Dobrze w tej roli sprawdzi się gorset lub wyszczuplające majtki z wysokim stanem. Na dobór bielizny trzeba zwrócić szczególną uwagę, gdy suknia ślubna jest mocno wycięta. Wówczas najlepszym rozwiązaniem okaże się body w kolorze cielistym. Bielizna ślubna to bardzo istotny element garderoby na ten wyjątkowy dzień i z całą pewnością wyboru majtek czy biustonosza nie powinno się zostawiać na ostatnią chwilę.

Erotyczna bielizna na noc po ślubie

Właściwe dopasowanie bielizny do sukni ślubnej jest niezwykle istotne, jednak uwadze przyszłej pani młodej nie powinien ujść także taki szczegół, jak odpowiednia bielizna na noc poślubną. Panna młoda może zdecydować się na to, aby miłosne igraszki rozpocząć w bieliźnie ślubnej, lub też może wybrać na tę okazję zupełnie inny komplet. Bielizna erotyczna jest istotnym elementem podkręcającym temperaturę w alkowie. Pierwsza noc po ślubie to czas wyjątkowy, który na długi czas powinien zapaść w pamięci państwa młodych. Warto więc zadbać o odrobinę pikanterii, która sprawi, że chwile te nawet po wielu latach będą na samo wspomnienie powodowały gęsią skórkę. Dwa komplety bielizny ślubnej to dobre rozwiązanie na ślub organizowany w lecie. Wysokie temperatury i stres związany z uroczystością mogą zwiększyć potliwość. Na wszelki wypadek warto mieć bieliznę na zmianę.

 

 

 


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz