URODA I ZDROWIE

Hepa Vitale – Oczyść swój organizm!

7 lipca 2016, dodał: Redakcja

Tylko w ciągu jednego roku, w naszym organizmie może gromadzić się nawet 8 kilogramów złogów kałowych, które przepełnione są niekorzystnymi toksynami. Niestety, jak wynika ze statystyk, nawet 65% Polaków nie zdaje sobie z tego sprawy. Medycy alarmują jednak, by propagować tego rodzaju informacje ze względu na nasze zdrowie. W większości przypadków wystarczy zmiana nawyków żywieniowych bądź odpowiednia suplementacja, by oczyścić organizm ze zbędnych nieczystości.

Close up of female doctor holding green tree in hands

Jak toksyny trafiają do organizmu?

DCF 1.0

Jest wiele dróg, poprzez które nasz organizm staje się przepełniony szkodliwymi związkami. To przede wszystkim chemiczne detergenty, których nawet nie trzeba spożywać, te wnikają przez oddychającą przecież skórę bądź właśnie górne drogi oddechowe a następnie przenikają do układu krwionośnego i mięśnia sercowego. To samo tyczy się wszechobecnych spalin – smog zabija nawet 7 milionów ludzi na całym świecie. W skali europejskiej, największe jego stężenie obecne jest w Krakowie! Toksyny wywołują niebezpieczne dla życia schorzenia a alergia jest chyba ich najłagodniejszym powikłaniem. Choroby serca, udary a nawet rak płuc to równie częste choroby, których są one przyczyną.

Szkodliwe substancje możemy także spożywać. Nawet w naturalnych (jakby się mogło wydawać) owocach i warzywach znajdują się szkodliwe pestycydy. Wszystko dlatego, że uprawy nawożone są chemią i pryskane środkami, które mają wzmagać ich porost. Jeszcze gorsze są gotowe półprodukty czy tak popularne dania typu fast food – znajduje się w nich ogrom konserwantów czy polepszaczy smaków. Spożywamy je tak naprawdę każdego dnia.

Efekty zatrucia organizmu

Osoby, które czym prędzej powinny poddać się procesom oczyszczania organizmu z toksyn, borykają się z szeregiem niekorzystnych dolegliwości, które najczęściej nie są kojarzone właśnie z zatruciem toksynami. Oprócz chorób, które wywoływane są już w skrajnych przypadkach, pacjenci cierpieć mogą na codzienne dysfunkcje, które skutecznie uniemożliwiają normalne funkcjonowanie. Do takich zaliczyć można:

 • przewlekle przemęczenie, senność
 • apatia i stany depresyjne,
 • zaburzenia koncentracji uwagi i pamięci,
 • migrenowe bóle głowy,
 • kłopoty żołądkowe, w tym wymioty, przewlekle biegunki bądź zaparcia, bóle brzucha, stałe uczucie ciężkości, zgaga, wzdęcia, brak apetytu,
 • problemy z cerą (sucha, trądzikowa), szybsze starzenie się organizmu, łamliwe paznokcie i pozbawione blasku włosy.

Najczęściej, objawy te nie są wiązane z nadmiarem toksyn w organizmie. Większość osób łączy je raczej z przemęczeniem, stresem i wiecznym życiem w pośpiechu. Rzadko kiedy zdajemy sobie sprawę, że to niewłaściwa dieta i złe nawyki żywieniowe w znaczny sposób wpływają na nasze codzienne funkcjonowanie. Brak pożywnego śniadania, słodkie przekąski pomiędzy posiłkami i szybki lunch typu fast food w pracy, w szybki sposób doprowadza do pojawienia się pierwszych objawów zatrucia toksynami.

Naturalne oczyszczenie

tubka

Organizm ludzki zdolny jest do naturalnego oczyszczania. Wszystko za sprawą układu pokarmowego, przede wszystkim pracy jelit oraz wątroby. To swoiste filtry, których zadaniem jest doprowadzenie do wydalenia toksyn. Niestety, w czasach, w których każdego dnia mamy do czynienia ze sztucznymi środkami, nie zawsze naturalne procesy są wystarczające.

Zdaniem dietetyków, osoby w pełni zdrowe, nieuskarżające się na jakiekolwiek dolegliwości, powinny oczyszczać swój organizm przynajmniej dwa razy w roku. Dla niektórych koniecznym staje się wręcz wdrożenie codziennego detoksu, przede wszystkim w wyniku pojawienia się pierwszych dysfunkcji organizmu.

Jak ważna jest dieta?

Odpowiednia dieta to podstawa sprawnego funkcjonowania. W codziennym jadłospisie każdego z nas powinny być zawarte produkty lekkostrawne, zawierające dużą ilość błonnika. To właśnie on wpływa na normalizację pracy jelit i całego układu pokarmowego. Traktowany jest jako naturalna „szczotka”, która czyści ze zbędnych złogów, prowadząc do ich wydalania poprzez wypróżnienie.

Produkty, które dietetycy zalecają w fazie oczyszczania organizmu to przede wszystkim te z pełnego ziarna zboża, otręby pszenne, ryż, warzywa strączkowe, suszone owoce, w tym śliwki, daktyle i morele, banany oraz ciecierzyca.

Dla osób, którym produkty te po prostu nie smakują, polecana jest suplementacja specjalnych mieszanek ziołowych, w których składzie znajdują się roślinne środki, wpływające korzystnie na procesy naturalnego oczyszczania organizmu z toksyn. Jedną z nich jest Hepa Vitale, skuteczny preparat do codziennego stosowania, który zawiera babkę płesznika, ostropest plamisty oraz czarnuszkę siewną. To właśnie te rośliny działają korzystnie na pracę wątroby i całego układu pokarmowego, są zalecane przez dietetyków jako jedne z najlepszych, tuż obok wspomnianego błonnika, który działa oczyszczająco. Mieszanka Hepa Vitale łączy kilka składników medycyny naturalnej, dzięki czemu jej właściwości są tak szerokie.

Babka płesznika

Działa na cały układ pokarmowy. Wpływa na oczyszczanie, reguluje procesy trawienne, osłania błony śluzowe żołądka i jelit. Co więcej, reguluje ciśnienie i wspomaga pracę mięśnia sercowego.

Ostropest plamisty

Od lat uznawany za jeden z najbardziej skuteczny środek, w ramach regeneracji wątroby. Medycy potwierdzają, że osłonowo działa z podobną skutecznością jak leki farmakologiczne. Zaleca się go przy marskości wątroby czy jej niewydolności oraz WZW w typach A, B oraz C. Ostropest plamisty oczyszcza, chroni przed występowaniem nowotworów, nie tylko układu pokarmowego, ale też kobiecych narządów rozrodczych czy rakiem piersi.

hepa-vitale-pudelko

Czarnuszka siewna

Nazywana „Złotem Faraona”, stosowana od wieków. Działa przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie. Do tego, chroni przed występowaniem nowotworów, wpływa na poprawę odporności, dodaje energii.

Mieszanki ziołowe są w pełni bezpieczne, w przeciwieństwie do inwazyjnych zabiegów oczyszczających. Ich skład jest całkowicie naturalny. Składniki nie wykazują jakichkolwiek działań niepożądanych, po ich stosowaniu nie pojawiają się żadne skutki uboczne. Niemożliwym jest ich przedawkowanie. Mogą korzystać z nich zarówno dzieci jak i dorośli. Wystarczy kilka dni regularnego stosowania, by odczuć rzeczywistą poprawę, całkowita regeneracja następuje zaś po około 14 dniach. Medycynę naturalną tego rodzaju można też włączyć na stałe do swojego codziennego menu, bez jakiegokolwiek ryzyka.

Hepa Vitale możesz zamówić http://pl.vitaleherbs.com/hepa-vitale

 

 

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

5 komentarzy do Hepa Vitale – Oczyść swój organizm!

 1. avatar Megan pisze:

  Aleksandra – ja jeszcze swojego nie potrafię przekonać, ale to jest kwestia czasu :) Też się czuję tak lekko, nic mi nie zalega, wypróżnienia są bez zarzutu, naprawdę polecam :) Myślę, że sprawdzą się u każdego.

 2. avatar Aleksanra pisze:

  Ja też mogę powiedzieć, że te zioła mi pomogły i oczyściły organizm. Jelita zaczęły normalnie pracować, nie mam zaparć i przekonałam nawet swojego męża to picia ich

 3. avatar Keina pisze:

  Uwielbiam te zioła :D Bardzo mi pomogły, gdy miałam problemy z wątrobą i czułam się przez to też źle psychicznie, ale odkąd zaczęłam je pić, minęło trochę czasu i jest już znacznie lepiej. Poprawiła mi się nawet cera. W zasadzie większość efektów widze po tym, jak się czuje psychicznie. Nie jestem już wiecznie zmęczona i chce mi się robić więcej rzeczy :)

  • avatar Sirghi pisze:

   Dziewczyny, tak chwalicie te zioła, więc chyba spróbuję. Chociaż cena jest dla mnie troszkę za wysoka :( No cóż, mam nadzieję, że te zioła są wydajne.

Dodaj komentarz