1

Temat: Farbowanie rzęs henną

Hej!!Co sądzicie o farbowaniu rzęs henna???Robiłyście??Jak,to wpływa na rzęsy?

2

Odp: Farbowanie rzęs henną

Ja mam hennę  w kremie i farbowanie rzęs nią wychodzi to całkiem dobrze, polecam:)

3

Odp: Farbowanie rzęs henną

również farbowałam henną w kremie, ale nie robię tego zbyt często bo po 1 efekt nie trzyma mi się zbyt długo a po drugie podczas farbowania zawsze mnie oczy trochę szczypią big_smile

4

Odp: Farbowanie rzęs henną

Z takim czymś na pewno trzeba uważać. Może marnie się skończyć, jeżeli henna dostanie się do oka. Myślę, że takie bezpieczniej jest robić w profesjonalnym salonie. Wykwalifikowana obsługa zadba o to, by nic takiego nie miało miejsca. Polecam zabiegi z henną w rzeszowskim Gloria, bo robią to dobrze. Ja chodzę tam na robienie henną brwi. Zawsze ładnie wychodzi. Ogólnie, dzięki hennie można uzyskać piękny efekt - ciemne i gęste brwi czy rzęsy. Henna daje optyczne złudzenie i to często super wygląda, ale dobrze zrobione musi być.

5

Odp: Farbowanie rzęs henną

Sama miałam dość nieprzyjemną sytuację, w czasie robienia henny rzęs, dlatego też na pewno jeżeli już się zdecydujecie na taką opcję, najlepiej skorzystać z usług jakiejś profesjonalistki w zakresie stylizacji rzęs. Przy czym na pewno ciekawym rozwiązaniem może okazać się także przedłużanie rzęs produktami z  . Wyglądają one przede wszystkim bardzo naturalnie i bez wątpienia podkreślą piękno każdej kobiety.

6

Odp: Farbowanie rzęs henną

Świetny pomysł!

7

Odp: Farbowanie rzęs henną

Bałabym się, że henna dostanie się do oka... Jednak codziennie wolę tusz nakładać

8

Odp: Farbowanie rzęs henną

Ja maluję na bieżąco, lubię ten poranny rytuał makijażowy:)

9

Odp: Farbowanie rzęs henną

Balabym się czy mnie ta henna nie uczuli i nie popsuje wzroku.