1

Temat: Polecane produkty z supermarketów.

Hej smile Pomyślałam, że warto byłoby się podzielić godnymi uwagi produktami żywieniowymi (głównie marek własnych, ale nie tylko), które można dostać w marketach/supermarketach.

Od siebie polecam m.in.:
- Lidl: ricotta, mleko UHT 1,5% (przepyszne!);
- Biedronka: serek wiejski Delikate, jogurt naturalny Tola, szpinak mrożony, mrożone warzywa na patelnię, kefir;
- Auchan: serek homogenizowany naturalny, chleb żytni/razowy (pieczone na miejscu), szpinak mrożony, naturalny serek kanapkowy OZO, przyprawy (np. suszony majeranek za ok. 30 gr, który jest pyszny), mąka pełnoziarnista graham Gdańskie Młyny;
- Kaufland: serek homogenizowany naturalny, kefir, serek wiejski zwykły i lekki, szpinak mrożony.

2

Odp: Polecane produkty z supermarketów.

Z Biedronki polecam wszystkie jogurty Tola oraz Fruit.
Z Lidla serek typu wiejskiego, filetowane pałki z kurczaka oraz mąki do wypieków pieczywa.
W Kauflandzie są bardzo smaczne bułki z dynią.

3

Odp: Polecane produkty z supermarketów.

Mnie bardzo smakuje pieczywo razowe  z Tesco

4

Odp: Polecane produkty z supermarketów.

Z Lidla pomidory całe z Włoch w puszce, cena poniżej 2 zł za 400 g.
Jogurty z tesco też są dobre i tanie:)

5

Odp: Polecane produkty z supermarketów.

W biedronce płyn micelarny za 5.99, tonik do zmywania oczu za 7,99

6

Odp: Polecane produkty z supermarketów.

W Biedronce mają bardzo dobry makaron pełnozbiarnisty i soki, coś jak owoce świata (produkcji GMW) smile Uwielbiam ten z kaktusem.
W Lidlu kabanosy Picok - Produkowane są przez Tarczyńskiego.
A w realu żelki Tip big_smile

7

Odp: Polecane produkty z supermarketów.

Ja lubię mrożonki warzywne i owocowe z Carefoura, naprawdę są dobrze zrobione, nie ma w nich odpadków, które musiałabym wyrzucić, a w innych markach to mi się zdarzało.

8

Odp: Polecane produkty z supermarketów.

Czytajmy składy i tyle.

9

Odp: Polecane produkty z supermarketów.

Dokładnie, czytanie składów to podstawa. Ja bardzo lubię np przyprawy Knorra, szczególnie te które na opakowaniu mają napisane skąd pochodzą. Są bardzo intensywne i w zapachu i w smaku. Jak dla mnie jest to bardzo istotne przy gotowaniu.

10

Odp: Polecane produkty z supermarketów.

Też zwracam uwagę na to co jest w składzie a czy to market taki czy inny to już ma drugorzędne znaczenie dla mnie. Zdrowa dieta w przyszłości na pewno zaprocentuje. Nie wyobrażam sobie na co dzień jeść tylko wysokoprzetworzone produkty.

11

Odp: Polecane produkty z supermarketów.

> Diabela napisał/a:

> Dokładnie, czytanie składów to podstawa. Ja bardzo lubię np przyprawy Knorra, szczególnie te które na opakowaniu mają napisane skąd pochodzą. Są bardzo intensywne i w zapachu i w smaku. Jak dla mnie jest to bardzo istotne przy gotowaniu.


Jeżeli mówisz o tych https://www.knorr.pl/produkty/przyprawy/mono, to zdecydowanie i z czystym sumieniem warte wzięcia pod uwagę. U nas już na stałe, bo i ja lubię gotować i mąż.

12

Odp: Polecane produkty z supermarketów.

Tama wink dokładnie o tych samych mówię wink Już przetestowałam kilka i jestem bardzo zadowolona

13

Odp: Polecane produkty z supermarketów.

ja jestem zadowolona z biedronkowych koncentratów pomidorowych, tanie i wydajne. Podobnie chrzan czy sos czosnkowy - dobra jakość w dobrej cenie.

14

Odp: Polecane produkty z supermarketów.

jak ostatnio przeczytałam skład chrzanu, to w nim chrzanu było... 30%! A kiedyś było chociaż 60%... Skład schodzi na psy!

15

Odp: Polecane produkty z supermarketów.

Tam tylko owoce i warzywa nadają się do jedzenia....

16

Odp: Polecane produkty z supermarketów.

> kasia paganczyk napisał/a:

> ja jestem zadowolona z biedronkowych koncentratów pomidorowych, tanie i wydajne. Podobnie chrzan czy sos czosnkowy - dobra jakość w dobrej cenie.

Też lubię te koncentraty. Porównywałam kiedyś z innymi i w intensywności smaku oraz konsystencji wypadły bardzo na plus.

17

Odp: Polecane produkty z supermarketów.

W Carrefour są fajne pierniki, 6,79 za pół kg

18

Odp: Polecane produkty z supermarketów.

> Anays napisał/a:

> Tam tylko owoce i warzywa nadają się do jedzenia....


W supermarketach w moim mieście te owoce i warzywa są często nadpsute. Najświeższe znajduję na targu.