51

Odp: rozstępy w bardzo młodym wieku

Gdyby człowiek miał fortunę, to by je zlikwidował, a tak musi być tak jak jest.

52

Odp: rozstępy w bardzo młodym wieku

u mnie pojawiły się rozstępy na biodrach jak miałam naście lat - powód: zbyt szybko urosłam sad ale nie wygląda to źle, to taki ozdobnik smile paseczki na biodrach są klawe i nikt mnie nie przekona że jest inaczej smile

53

Odp: rozstępy w bardzo młodym wieku

Rozstępy nie są od szybkiego rośnięcia tylko od tycia;) Po prostu nabierałaś kobiecych kształtów za szybko, nie bez wpływu na to jest odżywiania, a mamusie w latach 80. i 90. gotowały tłusto, o kuchni fit nikt nie słyszał, i stąd te rozstępy...

54

Odp: rozstępy w bardzo młodym wieku

Żeby ich uniknąć, trzeba dbać o nawilżenie i natłuszczenie skóry, żeby była bardziej elastyczna. Młode dziewczyny o tym zapominają...

55

Odp: rozstępy w bardzo młodym wieku

Ja w okresie dojrzewania zaczęłam tyć, nabierałam po prostu babskich kształtów od tego czasu mam rozstępy na pośladkach...Niestety zauważyłam je zbyt późno i za dużo nie da się z nimi zrobić hmm No cóż...

56

Odp: rozstępy w bardzo młodym wieku

Przede wszystkim nawilżanie. Ja bardzo żałuję, że nie wiedziałam co to są rozstępy gdy mi się pojawiły i nic z tym nie zrobiłam. Można stosować różne preparaty dla kobie w ciąży, które zapobiegają rozstępom.

57

Odp: rozstępy w bardzo młodym wieku

Przez nierozsądne i szybkie odchudzanie dziewczyny szpecą się na cale życie, bo rozstępów nie usunie się niczym...

58

Odp: rozstępy w bardzo młodym wieku

Moja siostrzenica lat 12 ostatnio dość szybko przytyła i ma już rozstępy.. Co to będzie dalej?

59

Odp: rozstępy w bardzo młodym wieku

Dopóki rozstępy są świeże to mozesz próowac kremów, potem tylo zabiegowo.

60

Odp: rozstępy w bardzo młodym wieku

Kremy wybielają skórę i rozstępy są mniej widoczne, ale nie znikają.

61

Odp: rozstępy w bardzo młodym wieku

Najlepiej do nich nie dopuścić,  ale kto to wiedział jako nastolatek..?