51

Odp: Trwały makijaż - czy warto?

Mówisz o makijażu permanentnym? Dla mnie fajna opcja, bo przynajmniej masz perfekcyjny look i to bez stania przed lustrem i bez konieczności kupowania kosmetyków. Ja zdecydowałam się na zrobienie kresek, bo sama mam dwie lewe ręce do tego- zawsze wychodzi mi coś nie tak, a jednak oczy wyglądają o wiele lepiej z takim podkreśleniem smile A robiłam tutaj: u pani Dominiki i mega polecam smile Koleżanka z kolei brwi u niej robiła i też wygląda bardzo ładnie. smile

52

Odp: Trwały makijaż - czy warto?

Mnie bardzo podoba się . Chyba porwę się na ten typ makijażu, bo będę mogła rano wstawać choć chwilkę później tongue

53

Odp: Trwały makijaż - czy warto?

raczej bym się nie zdecydowała. na brwi wystarczy henna, na usta jakiś balsam, a reszta może być przecież naturalna, w słońcu i tak nabiera się trochę kolorów.

54

Odp: Trwały makijaż - czy warto?

Znakomicie! Dzięki wielkie za wszelkie porady w tym obszarze tematycznym smile Z całą pewnością mi się przydadzą smile

55

Odp: Trwały makijaż - czy warto?

zbyt szybko nudzę się wszystkim, żeby robić coś na stałe smile poza tym nie wygląda to dobrze wg mnie.

56

Odp: Trwały makijaż - czy warto?

Ja bym sobie zrobiła brwi i rzęsy bo malowanie codziennie zabiera za dużo czasu, ale nie znam nikogo kto już to sobie robił więc nie znam opiniii

Też o tym myślałam, ale podobno to boli. I wymaga po zabiegu podleczenia. Czy nadal tak jest?

Dziewczyny, ja sobie robiłam i po pierwsze zabieg ten wygląda inaczej niż Wam naopowiadano, po drugie jak dla mnie to ogromna wygoda nie tylko na wakacjach ale na co dzień. Rano mam więcej czasu na inne czynności i zawsze mam pewność, że moje brwi (ja sobie robiłam tylko brwi ale sądzę, że z oczami czy ustami jest tak samo) są w idealnym stanie. Poza tym często malując je złościłam się, bo jedna czasem wyglądała inaczej niż druga. Teraz ten problem znikł. Co dla mnie ważne to wygląda to bardzo naturalnie. Ale może lepiej zaczerpnijcie rady profesjonalisty, bo ile ludzi tyle też punktów widzenia. Swoje brwi miałam robione w  na pewno pani Marta doradzi w kwestii metody czy koloru pigmentu tak jak było w moim przypadku. Od razu wiedziałam, że jestem w dobrym miejscu. To ważne jeśli ktoś umie opowiadać o tym co robi.

57

Odp: Trwały makijaż - czy warto?

heej

58

Odp: Trwały makijaż - czy warto?

Na pewno warto zapoznać się bardziej z tematem. Polecam stronę:  Taki makijaż zapewnia świetny wygląd cery cały czas i prezentuje się doskonale.

59

Odp: Trwały makijaż - czy warto?

Ja mam problem z brwiami, a że w Magic Visage kiedyś robiłam rzęski, pani to profesjonalistka to chyba bym się jeszcze na permanentne brwi wybrała. Codziennego domalowywania to mam już po dziurki w nosie, a wtedy basen czy coś to trzeba strasznie uważać.

60

Odp: Trwały makijaż - czy warto?

A ja bym się nie zdecydowała, jak trzeba to pójdę do kosmetyczki na jednorazowy makijaż. A tak ciągle mieć na twarzy te sztuczności, to jakoś mi nie pasuje.

61

Odp: Trwały makijaż - czy warto?

odradzam makijaż permanentny. Można łatwo trafić na partacza i potem chodzi się oszpeconym. Poza tym to nienaturalnie wygląda.

62

Odp: Trwały makijaż - czy warto?

Uważam, ze brwi permanentne wyglądają super, choć jeśli miałabym się zdecydować, to metodą piórkową. Moja mama miała miesiąc temu wykonywany taki zabieg. Powiem szczerze, że bardzo dobrze wpłynęło to na jej samopoczucie i wygląd. Jest koło 50, brwi zarysowane są w taki sposób, ze wygląda świetnie. Z drugiej strony - dojrzałe kobiety na pewno nie powinny decydować się na bardzo ciemne brwi, czasami wygląda to źle.

63

Odp: Trwały makijaż - czy warto?

Jestem przeciwna. Makijaż stały zazwyczaj wyglądanie niesamowicie sztucznie.

64

Odp: Trwały makijaż - czy warto?

Jednak wolę różnorodność w makijażu i nie chciałabym mieć jednej jego wersji na twarzy...

65

Odp: Trwały makijaż - czy warto?

Usta permanentne to bym sobie zrobiła - żeby nie poprawiać ciągle szminki...

66

Odp: Trwały makijaż - czy warto?

Ja mam kreske na powiekach