1

Temat: Ostrzegam, nie polecam...

Jeżeli mieliście złe doświadczenia np. z jakąś firmą to opiszcie to tutaj, żeby ostrzec innych

2

Odp: Ostrzegam, nie polecam...

chętnie bym napisała, ale nie wiem czy można:)
Za to na pewno moge powiedzieć że najgorsza z możliwych jest infolinia orange neostrada - koszmar...

3

Odp: Ostrzegam, nie polecam...

Oj zdecydowanie mogę się z tym zgodzić wink

4

Odp: Ostrzegam, nie polecam...

Ja nie polecam pewnego fryzjera z Płocka, spalił mi włosy - jak ktoś jest ciekawy to więcej informacji przekażę na priv...

5

Odp: Ostrzegam, nie polecam...

Nie poleca wszelkich urządzeń elektronicznych o dziwnie tanich cenach, bo nie są trwałe

6

Odp: Ostrzegam, nie polecam...

Ja ostrzegam przed oszustami, wciskającymi  podróbki butów sportowych zamiast oryginałów, które zamówiliśmy. Wiem, że ciężko jest tego uniknąć, szczególnie przy zakupach internetowych,

7

Odp: Ostrzegam, nie polecam...

Podróbki w sieci to nagminne zjawisko dlatego ja kupuję w sprawdzonych miejscach, tylko tak się uniknie oszustwa

8

Odp: Ostrzegam, nie polecam...

Niestety tania elektronika to po prostu tania chińszczyzna.

9

Odp: Ostrzegam, nie polecam...

Nie polecam ubrań z supermarketów, sam ich "zapach" wskazuje ze mogą mieć w sobie toksyczne substancje...

10

Odp: Ostrzegam, nie polecam...

Ja słyszałam, że właśnie niektóre supermarkety mają bardzo dobre ubrania. Głównie pod względem jakościowym. No i cenowo wychodzą przy tym korzystniej.

11

Odp: Ostrzegam, nie polecam...

No np lidl wink ma bardzo dobre ciuchy po ciekawych cenach

12

Odp: Ostrzegam, nie polecam...

Ciulowe spinki do włosów z Rossmanna, połamały się w palcach jak tylko wyszłam z galerii.

13

Odp: Ostrzegam, nie polecam...

Zauważyłam, że mam pecha do produktów do higieny intymnej... Nie sprawdził się u mnie żel Venus oraz Facelle. Oba mnie strasznie podrażniły hmm

14

Odp: Ostrzegam, nie polecam...

Za bardzo perfumowane? Ja mam od razu podrażnienia, a nawet infekcje za każdym razem kiedy pokuszę się o użycie zapachowej wkładki intymnej, niestety te bezzapachowe czasami też podobnie działają sad Masakra, a czasem potrzebuję, wiecie, jak się okres kończy.
Zawsze mnie to zastanawiało dlaczego płyny do higieny intymnej mają tak mocny zapach, przecież to wrażliwe miejsca są, a niektóre płyny wydają się być bardziej drażniące niż żele pod prysznic.

15

Odp: Ostrzegam, nie polecam...

Możliwe, ze to wina jakieś substancji zapachowej. Chociaż obecnie jestem wierna żelowi Intimelle z rumiankiem, który też ma w składzie perfumy a zupełnie mnie nie podrażnia. Wręcz przeciwnie, wszystko łagodzi.
Przy okazji nie polecam również glicerynowego kremu do rąk Eveline. Po aplikacji ręce są w jeszcze gorszej kondycji hmm

16

Odp: Ostrzegam, nie polecam...

Nie polecam tuszu do rzęs Wibo, niestety nie dało się go używać, za każdym razem łzawią mi oczy. Ma coś widocznie w składzie, bo inne, także tańsze, takich objawów nie powodowały...

17

Odp: Ostrzegam, nie polecam...

Nie polecam peelingu do włosów z kawą, dramat - tłusty, drobinek kawy jest mało i są grube, tak że zmycie tego z włosów jest wielkim problemem!

18

Odp: Ostrzegam, nie polecam...

Nie polecam kremów, które mają składników ok.  10, z czego 8 to czysta chemia. \mam po nich zaraz wypryski...

19

Odp: Ostrzegam, nie polecam...

Nie polecam zakupów w Lidlu rano - jak tam jestem to nigdy nie ma o tej porze czynnych zwykłych kas, tylko samoobsługowe...