1

Temat: Do kogo z bliskich macie największe zaufanie?

Kto z Waszych bliskich jest taką osobą, której ufacie najbardziej? I dlaczego to akurat ta osoba?

2

Odp: Do kogo z bliskich macie największe zaufanie?

U mnie do niedawna była to starsza  siostra, ale odkąd ma swoje życie, spodziewa się dziecka itp. to jakoś straciłam z nią bliski kontakt, już jest zajęta budowaniem swojego związku i życia...

3

Odp: Do kogo z bliskich macie największe zaufanie?

Do mamy oczywiście, jeszcze nie zawiodłam się na niej.

4

Odp: Do kogo z bliskich macie największe zaufanie?

A ja ufam tylko sobie:)

5

Odp: Do kogo z bliskich macie największe zaufanie?

Tak w 100% czy nie do końca? big_smile

6

Odp: Do kogo z bliskich macie największe zaufanie?

Tak, w 100%, nie przychodzi mi do głowy żadna ewentualność, w której miałabym siebie zawieść:)

7

Odp: Do kogo z bliskich macie największe zaufanie?

To bardzo inspirujące i nie ukrywam, że podziwiam. Zawsze miałaś do siebie pełne zaufanie, czy musiałaś to w sobie wypracować?

8

Odp: Do kogo z bliskich macie największe zaufanie?

Może to kwestia charakteru? Nigdy nie lubiłam jak ktoś mną manipulował i zawsze na 1. miejscu stawiam to, co dla mnie najlepsze.

9

Odp: Do kogo z bliskich macie największe zaufanie?

To chyba dobra z Ciebie "psycholożka" i szybko wyłapujesz cudze intencje, choć właściwie to czasami ktoś próbuje na nas wpłynąć nie mając złych zamiarów, ale i tak ociera się to o manipulację.

Było kilka takich spraw, w których nie posłuchałam samej siebie i mocno tego żałowałam. Chciałabym nauczyć się tak jak Ty stawiać na pierwszym miejscu własne dobro.

10

Odp: Do kogo z bliskich macie największe zaufanie?

Po prostu patrzę na ludzi realistycznie, także na bliskich. Dzisiejszy świat nie sprzyja etyce, także w relacjach rodzinnych.

11

Odp: Do kogo z bliskich macie największe zaufanie?

Fakt, a jak tylko w grę wchodzą pieniądze to już nie ma zmiłuj...