1

Temat: Jesienna wyprzedaż ubrań

Piszcie, co - gdzie - kiedy?
Na pewno warto zajrzeć do sieciówek: Zara, H&M, Szachownica

2

Odp: Jesienna wyprzedaż ubrań

Pretty One warto odwiedzić...

3

Odp: Jesienna wyprzedaż ubrań

Na bazarku ostatnio widuję fajne rzeczy, wcale nie kiczowate, a są 10-15 zł  tańsze niż podobne w sklepach

4

Odp: Jesienna wyprzedaż ubrań

Wystarczy poszukać na allegro, nowe rzeczy są tamo wiele tańsze, zwłaszcza po sezonie...

5

Odp: Jesienna wyprzedaż ubrań

Kiedyś były tańsze, ale teraz jest porównywalnie z innymi e-sklepami...

6

Odp: Jesienna wyprzedaż ubrań

Fajną opcją jest swap, wymiana ubraniami, organizowana w większych miastach, to dobra zabawa i bez finansowych kosztów:)

7

Odp: Jesienna wyprzedaż ubrań

Jak ludzie chcą, to potrafią się zorganizować  smile
Fajna sprawa i choć łatwiej wymienia się za gotówkę, to jeśli ktoś nie potrzebuje hajsu, a lubi często zmieniać fatałaszki, może wyjść usatysfakcjonowany.

8

Odp: Jesienna wyprzedaż ubrań

Też byłam na swapie, ale na mój rozmiar to ciężko coś znaleźć...

9

Odp: Jesienna wyprzedaż ubrań

Niedaleko mnie likwidują sklep i co prawda większość ubrań jest z sezonu wiosna - lato, ale np. podkoszulki z nadrukami za 6 zł to jest jednak gratka, kupiłam sobie kilka na zapas:)

10

Odp: Jesienna wyprzedaż ubrań

Mnie się podoba taka granatowa kurtka. Myślę, że na późną jesień i zimę byłaby idealna. Od dłuższego czasu szukam już jakiejś parki w sklepach, ale dopiero ta mi się spodobała

11

Odp: Jesienna wyprzedaż ubrań

W ten weekend możecie zrobić tańsze zakupy rajstop, ciuszków, bielizny, biżuterii i dodatków z darmową dostawą, m.in. w sklepach: MrGugu, Yupibag, Amberwood, Sara-rajstopy, Sobora, Konrad-bielizna:

[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-z-urodaizdrowie-pl-13-15-11-2015[/url]

12

Odp: Jesienna wyprzedaż ubrań

Fajna akcja... Super są te pokrowce Youpibag, można samemu zaprojektować, kupię taki siostrze na prezent:)

13

Odp: Jesienna wyprzedaż ubrań

Tanie bluzki - 9.90 w ebutik

14

Odp: Jesienna wyprzedaż ubrań

Modne ubrania w cenach do -70% w sklepie internetowym i w sklepach stacjonarnych.
Możesz kupić tanie sukienki idealne na małe i większe wyjścia - znajdziesz wielki wybór modeli.

Modne spodnie do pracy lub wygodne jeansy idealne na każda okazję - teraz w super niskich cenach!
Kobiece bluzki do pracy lub eleganckie koszule - to tylko niektóre z naszych propozycji na wielkie zakupy w atrakcyjnych cenach.

Płaszcze i kurtki w SUPER NISKICH cenach nawet do -80%!

15

Odp: Jesienna wyprzedaż ubrań

Dziewczyny, jeśli szukacie wygodnych ubrań, takich do codziennych stylizacji to jest ich mnóstwo. Ceny bardzo przystępne i spokojnie można coś wybrać. Ja wolę takie luźne stylizacje więc wygodne sweterki także w pracy mi się przydają.

16

Odp: Jesienna wyprzedaż ubrań

W Big Starze przyjaciółka kupiła mi kilka dni temu szalik za... 3.49 big_smile Dużo promocji mają na jesienno-zimowe czapki, szaliki, kominy.

17

Odp: Jesienna wyprzedaż ubrań

To na pewno była podróba, dobrze go obejrzyj wink

18

Odp: Jesienna wyprzedaż ubrań

Ja powiem szczerze, że na jesieni nic nie upolowałam, ale póki co mam sobie zamiar sprawić coś z kolekcji styczniowej bądź też już lutowej. Bardzo podoba mi się stylistyka tych ubrań, a co więcej, mają przepiękne odcienie, zarówno swetry, jak i kurteczki:)

19

Odp: Jesienna wyprzedaż ubrań

Awww... mieć taką figurę, żeby móc nosić sukienki swetrowe jak z linku, który podała Darria...

20

Odp: Jesienna wyprzedaż ubrań

Uwielbiam takie dzianinowe dłuższe swetry! Już czekam na okazje w necie:)

21

Odp: Jesienna wyprzedaż ubrań

Ja teraz taki kupiłam, jest świetny na wczesną wiosnę.