1

Temat: Markowe okulary i soczewki

W ten weekend  - darmowa dostawa:
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-w-szkla-com-i-kodano-pl[/url]

Tutaj cała akcja Weekend Darmowej Dostawy:
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-z-urodaizdrowie-pl-2-4-10[/url]

2

Odp: Markowe okulary i soczewki

Fajne modele, może nawet któryś wybiorę:)

3

Odp: Markowe okulary i soczewki

Okulary akurat już mam, a soczewek raczej nie noszę smile

4

Odp: Markowe okulary i soczewki

Okulary też są fajne

5

Odp: Markowe okulary i soczewki

Potrzebuję okularów- nie koniecznie markowych. Na widziałam spory wybór okularów- tylko czy kupowanie okularów w sieci jest dobrym pomysłem? Może skorzystać z wirtualnej przymierzalni i sprawdzić jak okulary będą na mnie wyglądały?

6

Odp: Markowe okulary i soczewki

Namiary na porządne i markowe okulary -  Zakładam, że każdemu powinny one podejść, ale czy to wasze klimaty, to już zależy od was. Inna sprawa to budżet. Wiadomo, że markowe okulary nosi się po prostu lepiej, a trwałość to tutaj inna sprawa.

7

Odp: Markowe okulary i soczewki

Duży wybór znajdziecie również na  Nie tylko soczewki tam znajdziecie ale również okulary i kosmetyki do czyszczenia. Cenowo dobrze to wygląda.

8

Odp: Markowe okulary i soczewki

Powiem Wam, że ja mam wyjątkową słabość do markowych rzeczy. To jakość sama w sobie  i do tego od razu wszystko prezentuje się elegancko i z klasą. I takie samo podejście mam do dobrych oprawek do okularów. Wolę wybrać te z górnej półki cenowej np. od Versace: i mieć pewność, że posłużą mi na lata niż wybrać jakieś tańsze. Wy też tak macie?

9

Odp: Markowe okulary i soczewki

Też lubię markowe rzeczy, może to z mojej strony troszkę puste, ale najczęściej z marką idzie jakość i trudno mi się takim rzeczom oprzeć. Np. okulary, kupiłam kiedyś w promocji i nie przetrwały nawet pół roku i nie wynikało to z braku dbania o nie. Kolejne kupiłam już markowe, które posiadam do dziś. Jednak czas już na nowy model smile udało mi się trafić na niedrogie . Może i Wy skorzystacie.

10

Odp: Markowe okulary i soczewki

Ja mniej patrzę na markę a bardziej na fason, czy do mnie pasuje...

11

Odp: Markowe okulary i soczewki

Doradzali mi przy korekcji wzroku  i przyznam salon optyczny z dość szerokimi kompetencjami. Wszystko masz w jednym miejscu, łącznie z przygotowaniem okularów, montażem soczewki, badaniami, naprawą.

12

Odp: Markowe okulary i soczewki

Ja lubię belutti, mają takie fajne duże okulary