1

Temat: Program do fakturowania

Pytanie do dziewczyn prowadzących swoje biznesy. Czy program do fakturowania  przydaje się w firmie? Czytałam trochę o jego możliwościach - są bardzo duże. Kuszące są też jego możliwości integracji z innymi systemami np. księgowością online. Korzystacie u siebie z takich programów?

2

Odp: Program do fakturowania

Takie programy to fajna sprawa, można dużo zrobić bez pomocy księgowej

3

Odp: Program do fakturowania

No tylko trzeba mieć jakąś wiedzę z zakresu księgowości. Można isc np. na kurs  i samemu sobie radzić z prowadzeniem firmy

4

Odp: Program do fakturowania

U mnie księgowością zajmuje się księgowa, więc nawet nie wiem, jakiego programu używa. Są tam różne bezpłatne kalkulatory, które mogą się przydać w prowadzeniu firmy.

5

Odp: Program do fakturowania

Każde wsparcie w firmie dobrym programem księgowym się przydaje. W moim przypadku bardzo sprawdził się darmowy sklep internetowy . Dzięki temu szybko ruszyłam se swoim biznesem smile

6

Odp: Program do fakturowania

Ja mogę polecić prosty w obsłudze program do fakturowania. Jest bardzo funkcjonalny i co ważne, dostosowany do najnowszych wymogów.   Bardzo pomocny w prowadzeniu działalności.

7

Odp: Program do fakturowania

Na początek coś prostego i nie przez Internet, bo jak są problemy z połączeniem to firma stoi. I to że "internet jest wszędzie" to żaden argument Może być np. WAPRO Fakturka , albo od razu coś z obsługa magazynu - WAPRO Mag. Mam, używam - pracuję na tym i przy okazji wdrażam od prawie 20 lat. Także nie rzucam ściemy z partyzanta...

8

Odp: Program do fakturowania

A z jakich czytnikow kodow korzystacie? Co sądzcie o tych [url=http://jantar.pl/branze/logistyka-i-magazynowanie/czytniki-kodow-kreskowych-terminale-tablety]tu[/url]? No i sami drukujecie etykiety czy zamawiacie?

9

Odp: Program do fakturowania

ja osobiście polecam program płacowy  bardzo pomocny w firmie i na pewno ułatwi życie wielu księgowym smile

10

Odp: Program do fakturowania

Samodzielne prowadzenie księgowości nie jest dobrym rozwiązaniem. To ryzyko. Biura rachunkowe to najlepsze rozwiązanie. Maja odpowiednie programy (moja ma InvoiceDigitizer do skanowania faktur i automatycznego wprowadzania ich do RAKS), wiedzę i ubezpieczają się od możliwych błędów. Samodzielnie to za drogo by nas wyszło. A jakbyśmy popełniły błąd to trochę by to zabolało naszą kieszeń.

11

Odp: Program do fakturowania

Wygodna jest księgowość online oraz fakturowanie online

12

Odp: Program do fakturowania

Dobry program do fakturowania na pewno przyda się w biznesie smile to program dosyć łatwy w obsłude i ma fajne funkjce, które według mnie bardzo pomagają w pracy w firmie z dokumentami

13

Odp: Program do fakturowania

Są też dobre darmowe programy, sprawdzają się w małych firmach.

14

Odp: Program do fakturowania

Darmowe programy mają ulomnosci, np. nie mają opcji faktury VAT marża

Ostatnio edytowany przez kasia001 (2022-09-19 03:44:42)