1

Temat: Opieka medyczna

Opieka Medyczna :
• 900 placówek w całej Polsce
• pakiety opieki medycznej
• 3 lekarzy pierwszego kontaktu
• 26 lekarzy specjalistów
• konsultacje profesorskie
• 22 zakresy – 230 rodzajów badań laboratoryjnych
• 25 zakresów badań diagnostycznych
• medycyna pracy

2

Odp: Opieka medyczna

Niestety o omsignum znalazłam niepochlebne opinie hmm Interesuje mnie prywatna opieka medyczna i nie bardzo wiem w którą stronę nam się skierować. Czy któraś z koleżanek na forum ma np. wykupionyabonament medyczny ?

3

Odp: Opieka medyczna

Ja nie ufam firmom, które łamią regulaminy innych firm.

4

Odp: Opieka medyczna

to znaczy?

5

Odp: Opieka medyczna

No właśnie co to znaczy że łamią?

6

Odp: Opieka medyczna

Wszyscy, którzy piszą na tej stronie powinni stosować się do regulaminu, a spam oznacza jego łamanie. Tą reklamę znajdziemy w kilku innych miejscach na forum. na innych stronach potrafią dodawać je we wszystkich wątkach po kolei.
Tak poza tym, kiedyś dodałam w lokalnym serwisie ogłoszenie, że poszukuję pracy. Ktoś z tej firmy napisał do mnie. Oczekiwano, że najpierw im zapłacę, a dopiero potem będę mogła zarabiać i na czym? Oczywiście na spamowaniu. Nie rozumiem czegoś takiego. Jeśli trzeba ponieść koszty, niech odliczą je od wypłaty, a nie każą mi wysyłać im pieniądze.

7

Odp: Opieka medyczna

Można samemu wspomagać organizm w zdrowieniu?

8

Odp: Opieka medyczna

Bardzo ciekawe. Przeczytałam z uwagą, tylko szkoda, ze tak mało kolorów. Równie chętnie przeczytałabym o innych.

9

Odp: Opieka medyczna

Na mnie bardzo dobrze działa czerwony, dużo noszę ubrań i dodatków w tych kolorach

10

Odp: Opieka medyczna

Lubię czerwony, nie lubię niebieskiego, prawie wszystkie kolory są dla mnie ok, ale... okresowo uzależniam się od konkretnych. Mam za sobą kilkuletnią manię czarnego, roczną różowego i trzyletnią szarego. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale dostaję obsesji i zaczynam nosić się monochromatycznie i otaczać ulubionym kolorem.

11

Odp: Opieka medyczna

Też nie skorzystam.

12

Odp: Opieka medyczna

Wchodzę sobie na forum, a tu taki ciekawy wątek. Fajne macie podejście do niektórych spraw. Jak dobrze, że ludzie są tak różnorodni, w przeciwnym razie umarlibyśmy z nudów.

13

Odp: Opieka medyczna

Nie wierzę w tak tanią opcję.

14

Odp: Opieka medyczna

Moim zdaniem opieka medyczna na NFZ jest nastawiona na to, żeby pacjent odbył jak najwięcej wizyt, które utrzymają go w przekonaniu, że musi jak najczęściej widzieć swojego lekarza. Nie ma w tym nastawienia na wyleczenie pacjenta...

15

Odp: Opieka medyczna

Coraz więcej ludzi choruje, a medyków brakuje, większość zarabia w prywatnych gabinetach... Coraz gorzej będzie z tą opieką wydaje mi się...

16

Odp: Opieka medyczna

W ogóle chyba idziemy w tę stronę co USA,  wydaje mi się, że w końcu na NFZ będą podstawowe świadczenia, a za resztę się będzie płacić...

17

Odp: Opieka medyczna

moim zdaniem powinny być różne wysokości składek na NFZ i kto płaci najmniej powinien korzystać z podstawowych świadczeń tylko.