1

Temat: Maskowanie koloru licówkami

Od dziecka mam raczej żółte niż białe zęby. Niby zdrowe, ubytki regularnie leczone u dentysty, tylko ten kolor…Zwłaszcza z przodu, z tyłu mam o dziwo bielsze. Ostatnio czytałam troche o licówkach. Podobno można nimi zamaskować naturalny brzydki kolor zębów. Nie znalazłam tylko pewnej ważnej dla mnie informacji. Czy licówki bolą? Chodzi mi o zakładanie i noszenie. Jesli ktoś wie coś na ten temat to bardzo prosze o odpowiedz

2

Odp: Maskowanie koloru licówkami

Same licówki  nie bolą, natomiast mogą boleć zęby pod nimi jak zaczną się psuć... Natomiast szlifowanie zębów przed założeniem licówek też nie boli bo stosuje się znieczulenia. Ale pewnie jakiś dyskomfort przy zabiegu jest, jak to u dentysty.

3

Odp: Maskowanie koloru licówkami

nie bolą, nie masz sie co przejmować;)  ja nosze na obu górnych jedynkach i czasem nawet zapominam ze je mam

4

Odp: Maskowanie koloru licówkami

Całe szczescie. Bałam sie ze stchórze jesli sie okaże że trzeba będzie pocierpieć. Wizualizacja oznacza że będe mogła sobie wczesniej zobaczyć jak to będzie wyglądało? Wiem ze są takie programy w których można sprawdzić np jak sie będize wyglądało w innym kolorze włosów. Czy to na tej zasadzie działa?

5

Odp: Maskowanie koloru licówkami

A czy moge je zrobic na wszystkie zęby które mam w innym odcieniu czy jest jakaś ograniczona liczba licówek które można założyc?

6

Odp: Maskowanie koloru licówkami

ogranicza cie chyba tylko cena;) ja za swoje 2 zapłaciłam ponad 3 tys, zł wiec sie nastaw że to troche kosztuje. Jedna 1700 bez promocji

7

Odp: Maskowanie koloru licówkami

Wybielanie jest dużo tańsze... A czy licówka nie ulegnie przebarwieniu po pewnym czasie,  np. pod wpływem mocnej herbaty?

8

Odp: Maskowanie koloru licówkami

Licówki są z wyglądu bardzo sztuczne ...