1

Temat: Leczyłyście przebarwienia laserem?

Hej!
leczyłyście przebarwienia laserem?
Jeżeli tak to dajcie znać gdzie jakim i przede wszystkim jakie efekty;)
pozdrawiam!

2

Odp: Leczyłyście przebarwienia laserem?

Mnie na razie wystarczają domowe sposoby, zresztą przebarwień nie mam wiele i nie są strasznie widoczne więc krem wybielający i maseczka z ogórka dają radę:)

3

Odp: Leczyłyście przebarwienia laserem?

Ja mam podobnie - mam raczej normalną cerę bez przebarwień, ale jeśli już trafi się coś niefajnego, to nie biegam na laser, bo to nie są dramatyczne zmiany koloru skóry, tylko sięgam po jakiś lepszy krem i w ten sposób likwiduje problem.
Zwykle to kosmetyki z apteki albo z drogerii.

4

Odp: Leczyłyście przebarwienia laserem?

Ja wybieram się na taki zabieg w styczniu, żeby przed wiosną zdążyć zadbać o cerę

5

Odp: Leczyłyście przebarwienia laserem?

Ja miałam usuwane laserem przebarwienia i również okazał się bardzo skuteczny.  Przebarwienia całkowicie zniknęły i nie ma po nich śladu.

6

Odp: Leczyłyście przebarwienia laserem?

Osobiście nie mam tego problemu (na szczęście), ale słysząłam od osób które robiły że działa bardzo dobrze.

7

Odp: Leczyłyście przebarwienia laserem?

Ja leczyłam, ze względu na to, ze przebarwienia były naprawdę widoczne. Kremy nie pomagały, inne „tradycyjne” metody też. Przyznam, że ten problem był dla mnie zauważalny i wpływał na moje samopoczucie. Jeśli naprawdę nie da rady pozbyć się przebarwień, to laser jest dobrym wyjściem. Sam zabieg trochę kosztuje, ale ja jestem zadowolona z efektów. Jak mówię – plamy były moją zmorą, którą potrzebowałam usunąć.

8

Odp: Leczyłyście przebarwienia laserem?

W leczeniu przebarwień skory kremy są mało skuteczne. Najlepiej zdecydować się na usuwanie przebarwień za pomocą światła IPL. Jest to zabieg bardzo skuteczny i efekt trwały. Barwnik znajdujący się w skórze ulega zniszczeniu, a cera odzyskuje zdrowy blask.

Ostatnio edytowany przez beata33 (2018-01-11 15:04:55)

9

Odp: Leczyłyście przebarwienia laserem?

Metoda laserowego usuwania przebarwień jest obecnie najbardziej skuteczna. Dzięki temu urządzeniu można usuwać wszystkie plamy pigmentacyjne. Należy jednak pamiętać o używaniu kremów z filtrem po zabiegu przez kolejna dwa miesiące.

10

Odp: Leczyłyście przebarwienia laserem?

Tak, zdecydowałam się na zabieg laserem frakcyjnym , ponieważ żadne kremy nie pomagały, a po trądziku zostały mi nieładne blizny. Dlatego, ze względu na brak pewności siebie, uznałam, że najlepszym sposobem będzie rozjaśnienie blizn niedoskonałości laserem. Zabieg pobudził naturalne procesy skóry do produkcji kolagenu. Skóra każdego dnia jest gładsza i bardziej napięta.  Efekt jest zauważalny, a zabieg dużo bardziej skuteczny niż nawet najlepsze kremy.

Ostatnio edytowany przez kasiaj (2018-02-22 10:23:58)

11

Odp: Leczyłyście przebarwienia laserem?

Nie tylko laserem likwiduje się przebarwienia, słyszałam też o innych metodach takich jak zabieg dermapen które też są bardzo skuteczne - dobierają metodę leczenia do skali problemu i oczekiwań pacjentek

12

Odp: Leczyłyście przebarwienia laserem?

Usuwałam przebarwienia posłoneczne laserem. Nie bolało, przed zabiegiem na twarz nakładają krem znieczulający. Po samym zabiegu przebarwienia zrobiły się ciemniejsze (ale lekarz uprzedził, że tak może być) a po jakichś dwóch tygodniach zbladły że praktycznie w ogóle ich nie widać. Także ja jestem jak najbardziej zadowolona z zabiegu. Tylko nie można robić takiego zabiegu przy karmieniu piersią, ja z tego powodu musiałam na kilka miesięcy przełożyć.

13

Odp: Leczyłyście przebarwienia laserem?

Warto najpierw spróbować kremów, jak nie są to duże przebarwienia...

14

Odp: Leczyłyście przebarwienia laserem?

A może naturalne metody typu sok z ogórków?

15

Odp: Leczyłyście przebarwienia laserem?

Oczywiście,że leczyłam i jestem bardzo zadowolona po wykonaniu serii zabiegów laserowych na przebarwienia posłoneczne. Mimo wielu prób ich usunięcia zabiegi w klinice w końcu przyniosły oczekiwane przeze mnie efekty. Polecam!!! Laser to skuteczna metoda ich usunięcia.