76

Odp: Filmy

a co bola cię oczka od komputera? Mnie też, ale na szczęście nie siedzę za długo, bo jak siedzę za długo to mi łzawią

77

Odp: Filmy

Ja seriale oglądam na [url]http://iitv.info/,[/url] tam jest akurat taki limit, ze spokojnie da się obejrzeć jeden odcinek dziennie i tylko jeden. Na psot.pl kilka razy oglądałam i było ok, ale są limity. Ostrzegali tylko kiedyś  na tej stronie, żeby nie wierzyć oszustom, którzy proponują usunięcie limitów w zamian za sms, dość drogi zresztą.

78

Odp: Filmy

Bolą i myślę że od komputera.... a martwię się bo na jedno oko i tak słabo widzę....

79

Odp: Filmy

To trzeba iść do okulisty i okulary zacząć nosić, bo wada się szybko pogłębi... Od dawna tak masz?

80

Odp: Filmy

Mam wadę wrodzoną i okuliści mówili że wada ani się polepszy ani pogorszy ale to było kilka lat temu....

81

Odp: Filmy

No ale doraźnie możesz z czegoś korzystać? Jakieś krople czy coś?

82

Odp: Filmy

Tak, krople mi pozostały....dorażnie i chwilowo...

83

Odp: Filmy

ale okulary koniecznie musisz nosić skoro masz wadę, nawet taką która stoi w miejscu! smile

84

Odp: Filmy

Tylko że żaden okulista mi ich nie zalecił a byłam u wielu....

85

Odp: Filmy

aa no to co innego wink
a co to w ogóle za wada?

86

Odp: Filmy

Prawie nie widzę na jedno oko....

87

Odp: Filmy

ciekawe ... i nikt nie zalecił okularów? ani operacji, np.laserowej  -  to podobno teraz bezpieczne, moja koleżanka miała minus 8 i zrobiła sobie operację, teraz ma minus 5 smile

ale, ja w sumie się nie znam na tym ... więc nie będę nic sugerowała, mam w sumie neiwielką wadę minus dwa i minus 1, a okulary (zamiennie soczewki) noszę od prawie 15 lat smile

Ostatnio edytowany przez justyna (2010-11-26 16:39:13)

88

Odp: Filmy

ja lubię dobre komedie romantyczne

89

Odp: Filmy

Kiedyś ich nie trawiłam, ale były chłopak mnie nimi zaraził. Dzisiaj je lubię. Oczywiście nigdy nie przyznam, że były miał na mnie jakikolwiek pozytywny wpływ, bo gdyby nie on, to obecny chłopak albo któraś z koleżanek namówiłyby mnie do oglądania i też bym polubiła. W komediach romantycznych najbardziej urzeka mnie ten cudowny dystans bohaterów do wszelkich gaf i obciachów, które im się przydarzają. To jest mistrzostwo!

90

Odp: Filmy

Do kin wchodzi polski film - komedia: Jak się pozbyc cellulitu. Chociaż osobiście nie przepadam za kinem i filmami polskimi za nielicznymi wyjątkami to ten film widzę, że zapowiada się nieźle, widziałam zapowiedź na filmwebie i widzi mi się całkiem całkiem! Myślę, że będzie lepszy i śmieszniejszy od Lejdis i Testosteronu. Zresztą sama historia tez wydaje sie ciekawa: babki poznają się w salonie Spa, potem imprezują i uwodzą facetów, podobno niektórych z nich będzie się ciężko pozbyć, gorzej niż  znienawidzonego cellulitu!

91

Odp: Filmy

Dla mnie "Lejdis" był cudowny, "Testosteron" też, więc nawet gdyby ten im nie dorównał, byłby ok.

92

Odp: Filmy

dla mnie Testosteron był śmieszny, a Lejdis to była totalna porażka ....
z polskich filmów nawet dobre było Wesele (ten nowy), Lekcje pana Kuki, Kup Ter@z, Vinci ... i chwilowo nie pamietam reszty tytułów smile

93

Odp: Filmy

"Vinci" to dla mnie jeden z najlepszych filmów wogóle. A co oglądałaś jako pierwsze? "Lejdis" czy "Testosteron"?

94

Odp: Filmy

testosteron smile
a na lejdis dostałam wejściówki na pokaz przedpremierowy i z trudem się powstrzymałam żeby nie wyjść razem z tymi tłumami, które wychodziły w połowie big_smile big_smile big_smile
ale dotrwałam do końca.................. jestem z siebie dumna wink

95

Odp: Filmy

Czyli po raz kolejny się sprawdziło: podobno tym, którzy obejrzeli najpierw "Testosteron" nie podobają się "Lejdis" i na odwrót. Mi się "Lejdis" spodobały. Uwielbiam Magdę Różczkę.

96

Odp: Filmy

W obu żadnej głębi nie dostrzegłam wink

97

Odp: Filmy

ja myślę,że w przypadku tego typu filmów szukanie głębi jest totalnym bezsensem wink trzeba się wyluzować i dobrze bawić - ja na Testosteronie się naprawdę uśmiałam

do takich relaksujących filmów zalicza się też Wybuchowa Para - ale absolutnie nie szukajcie tam głębi big_smile

98

Odp: Filmy

Dokładnie. trzeba pośmiać się z głupawego zachowania bohaterów i to wszystko.

99

Odp: Filmy

Ostatnie filmy "kasowe" z plakatów, jakie widzę na mieście, nie zachęcają mnie do pójścia do kina.  mam wrażenie, że scenariusze są już pisane na jedno kopyto, a taki film poza tanim dowcipem i mało prawdopodobnymi zbiegami okoliczności nie będzie miał wiele do zaoferowania...

100

Odp: Filmy

To ja ostatnio oglądałam "Rytuał". Całkiem przyjemny. Teraz na dziś planujemy obejrzeć jakiś triller. Poszperam jeszcze w necie bo nie wiem na co padnie smile