1

Temat: Leczenie kanałowe zębów w Warszawie Jaki koszt?

czy wiecie może ile kosztuje leczenie kanałowe zeba w Warszawie?

2

Odp: Leczenie kanałowe zębów w Warszawie Jaki koszt?

Wszystko zależy od tego jaki jest to ząb i ile ma kanałów.Ja miałam zatrute 3 kanały i z tego co pamiętam zapłąciłam jakieś 500 zł. Warto jest wybrać się do solidnego gabinetu stomatologicznego, aby leczenie nie bolało oraz zostało przeprowadzone skutecznie.
Leczylam tam kanalówo jedynkę.Bałam się tego, ale efekt jest bardzo dobry.Ząb nie boli i nie odróżnia sie kolorem od innych.

3

Odp: Leczenie kanałowe zębów w Warszawie Jaki koszt?

Leczenie pierwotne pod mikroskopem pod uzupełnienie protetyczne
Leczenie zęba z 1 kanałem 449 zł
Leczenie zęba z 2 kanałami 549 zł
Leczenie zęba z 3 kanałami 749 zł
Ponowne leczenie kanałowe (re-endo) pod mikroskopem pod uzupełnienie protetyczne
Leczenie zęba z 1 kanałem 549 zł
Leczenie zęba z 2 kanałami 649 zł
Leczenie zęba z 3 kanałami 849 zł
Usunięcie złamanego narzędzia lub wkładu 399 zł
Usunięcie wkładu lanego metalowego składanego 599 zł

4

Odp: Leczenie kanałowe zębów w Warszawie Jaki koszt?

Wszystko zależy gdzie oczywiście smile U mojej Pani doktor taki jest cennik , moim zdaniem nie jest drogo, kiedyś na studiach w Lublinie płaciłam porównywalnie. A jakość usług bez porównania, moja Pani doktor jest najlepsza smile

5

Odp: Leczenie kanałowe zębów w Warszawie Jaki koszt?

Przede wszystkim musisz mieć dobre zdjęcie - pantomogram zrobisz stosunkowo niedrogo,  za jakieś 80 zl - to podstawa by dentysta dobrał odpowiednia metodę leczenia dla Ciebie

Ostatnio edytowany przez marta60 (2018-01-16 23:44:52)

6

Odp: Leczenie kanałowe zębów w Warszawie Jaki koszt?

Ja mam teraz leczenie kanałowe, jestem po 2 wizytach i zapłaciłam na razie 470 zł, a zdjęcie było RTG pojedyńczego zęba za 20 zł, więc można i taniej niż pantomogram:)

7

Odp: Leczenie kanałowe zębów w Warszawie Jaki koszt?

Poniżej 1000zł to nie znajdziecie takiej usługi i w mniejszych miastach...