1

Temat: Woda pitna dla dużej rodziny

Hej. Podobno bardziej się opłaca zamówić baniak z wodą niż jeździć co chwila do marketu po kolejne zgrzewki wody.
Czy ktoś z was liczył co jest lepsze? Macie może w domu taki dystrybutor?

2

Odp: Woda pitna dla dużej rodziny

Najlepiej kupić dzbanek filtrujący i mieć wodę z kranu ale oczyszczoną:)

3

Odp: Woda pitna dla dużej rodziny

Generalnie kupując wodę w butelkach, płacisz również za transport tej wody, a wiadomo, że musisz kupić sporo tych butelek. Wynajmując dystrybutor nie jesteś już skazana na tony plastikowych  butelek.

4

Odp: Woda pitna dla dużej rodziny

A ja mam dzbanek filtrujący, to duża oszczędność bo już nie muszę kupować wody w sklepie

5

Odp: Woda pitna dla dużej rodziny

Też uważam, że dzbanek filtrujący to fajniejsze rozwiązanie niż baniak. A jeszcze lepsze, to zamontować filtr wody pod zlewem w kuchni i mieć zdatną do picia wodę, prosto z kranu. Planuję takie rozwiązanie w niedługim czasie.

6

Odp: Woda pitna dla dużej rodziny

A u mnie do gotowania i picia wciąż tylko mineralna, jakoś nie przekonałam się do filtrów

7

Odp: Woda pitna dla dużej rodziny

Nie mam ale się zastanawiam nad zakupem.

8

Odp: Woda pitna dla dużej rodziny

Ja zamawiam wodę w baniakach z dowozem pod dom. Zawsze to mniej noszenia wink

9

Odp: Woda pitna dla dużej rodziny

Moim zdaniem wychodzi taniej albo na to samo, nigdy dokładnie tego nie liczyłam ale wygoda jest nie do oszacowania. Nie wiem jak Was ale mnie te walające się butelki denerwowały bardzo, u mnie w domu pije się głównie wodę dlatego idzie jej naprawdę dużo. Baniaki i dystrybutor to świetne rozwiązanie, niedługo kończy mi się umowa ale ani myślę rezygnować.

10

Odp: Woda pitna dla dużej rodziny

Też mam dzbanek z filtrem, wychodzi taniej niż kupowanie wody w butelkach.

11

Odp: Woda pitna dla dużej rodziny

Zbankrutowałabym, gdybym miała kupować butelkowaną do gotowania, chyba że dla dziecka i podczas ciąży/karmienia. Kranówka jest u mnie po przegotowaniu dobrej jakości, więc nie stosuję nic dodatkowo. niby mam dzbanek filtrujący, ale w poszukiwaniu oszczędności nie kupuję filtrów, więc stoi w szafce.

Najbardziej to chciałabym mieć tradycyjną studnię z taką wodą, jaką piłam w Baligrodzie w Bieszczadach. Kiedy zalałam nią kawę zbożową, smak był taki, jakbym piła zupełnie inny napój. Kawa była ta sama, kubek ten sam, smak w niczym nie przypominał tego, który znam z picia jej w domu.

12

Odp: Woda pitna dla dużej rodziny

U mnie kupuje się po prostu wodę w butelkach smile

13

Odp: Woda pitna dla dużej rodziny

Polecam dzbanki filtrujące, czysta woda bez noszenia butli ze sklepu...

14

Odp: Woda pitna dla dużej rodziny

Fakt, ja też przestałam kupować wodę mineralną odkąd mam dzbanek

15

Odp: Woda pitna dla dużej rodziny

Ja mam szklany dzbanek do filtrowania, bo jakoś te plastikowe mnie odstręczają...