26

Odp: Buty - jakie wybrać?

Zależy do czego potrzebujesz butów. Czy chcesz uprawiać jakiś sport czy buty do codziennych spacerów. Niedawno mój znajomy pokazał mi pewien sklep, który oferuje ciekawe buty Adidas. Przejrzałem ich ofertę i postanowiłem sobie zamówić jeden model, gdyż ceny wydają się nie być zawyżone.

27

Odp: Buty - jakie wybrać?

Ja póki co ogladam trapery damskie.
i zastanawiam się czy jakiś sobie nie kupić. Kilka lat temu miałam trapery i bardzo dobrze mi się w nich chodzilo. Botki i kozaki jakoś d mnie nie przemawiają.

28

Odp: Buty - jakie wybrać?

Fajny sklep ze sportowymi bucikami wszystkich wiodących marek jest, zawsze właśnie tam kupuję sportowe obuwie.

29

Odp: Buty - jakie wybrać?

Ja zazwyczaj szukam w sieci porad, żeby dowiedzieć się, jakie buty aktualnie są modne. Ja najbardziej lubię saszki i sztyblety. A Wy?

30

Odp: Buty - jakie wybrać?

Jak dla mnie to kupując buty powinno się kierować dwiema rzeczami - własnym gustem oraz wygodą. Nie wyobrażam sobie chodzić w niewygodnych butach. Ostatnio chciałam kupić coś do pracy i przeglądałam wybór półbutów damskich, gdzie można wybierać spośród wielu różnych modeli i marek.

Ostatnio edytowany przez Hera (2017-05-16 11:54:42)

31

Odp: Buty - jakie wybrać?

Warto sobie od czasu do czasu zerknąć na sportowe i eleganckie buty, a ceny rozsądne dla każdej osoby

32

Odp: Buty - jakie wybrać?

Dobrze wiedzieć.

33

Odp: Buty - jakie wybrać?

Muszą być na pewno wygodne, nie te z wąskimi nosami, bo deformują stopę...

34

Odp: Buty - jakie wybrać?

Stawiam na oryginalność, muszą się wyróżniać:)

35

Odp: Buty - jakie wybrać?

Ja lubię takie z długimi nosami .