26

Odp: Krem ,czy baza?

Ja stosują krem pod makijaż. Próbowałam stosować bazę ale również wysuszała mi skórę.

27

Odp: Krem ,czy baza?

bazy zazwyczaj zapychaja cere, wiekszosc jest oparta na silikonach...ja na noc stosuję olejek ananbelle wielofunkcyjny, rano cera wygląda mega swiezo i dobrze, a potem krem nawilzajacy z la roche posay i dopiero podklad:)

28

Odp: Krem ,czy baza?

hej

29

Odp: Krem ,czy baza?

Krem zawsze musi byc, bo bez nawilzenia nie ma dobrego makijazu,a baze stosuje partiami, zaleznie od problemu - zazwyczaj wygladzajaca, zeby podklad nie wchodzil w pory. Porzadny demakijaz i oczyszczanie i nie mam problemu z zapychaniem mimo ze stosuje silikonowe bazy

30

Odp: Krem ,czy baza?

Najlepiej używać dobrego kremu, który porządnie nawilży... bazy pod makijaż w sumie nic nie dają, a niekiedy kosztują majątek!

31

Odp: Krem ,czy baza?

Oczywiście, że baza, kremy są zazwyczaj bardziej tłuste.

32

Odp: Krem ,czy baza?

Wszystko zależy od składy podkładu jaki nakładamy na krem lub bazę

33

Odp: Krem ,czy baza?

zawsze używałam kremów, ewentualnie olejków, teraz mam krem w formie żelu nawilżający i też spoko się sprawdza i nie roluje anni nic

34

Odp: Krem ,czy baza?

Baza to fajna opcja. Makijaż jest wtedy trwalszy i trzyma się dłużej smile

35

Odp: Krem ,czy baza?

Po nałożeniu bazy w żelu buzia robi się taka gładka i milutka w dotyku. Sam krem nie daje takiego efektu.

36

Odp: Krem ,czy baza?

Polecam bazę ultra underbase. Dobrze utrzymuje podkład a przy okazji świetnie nawilża skórę.

37

Odp: Krem ,czy baza?

Tylko krem!