1

Temat: jakie zasłony wybrać?

Witajcie kochane kobietki. Może coś poradzicie? Mam w salonie dwa duże bardzo słoneczne okna. Od kilku lat mam jedne zasłony i już patrzeć nie mogę na nie. W salonie mam kolory biało, szare i chciałabym, żeby te zasłony się czymś wyróżniały, żeby były znaczącym akcentem pokoju i najlepiej żeby zaciemniały pokój. Podobno sa takie zasłony co nie przepuszczają światła. Co byście doradziły? A może ktoś może mi zrobić jakąś aranżację i wykonać  takie zasłony? Bardzo prosze o poradę. Te gotowe co oglądam w sklepach nie podobają mi się.

2

Odp: jakie zasłony wybrać?

Witaj, wiesz co mi się wydaje, że lepiej zrobisz jak postawisz na jakieś pastelowe odcienie. Moim zdaniem zbyt ciemny salon nie będzie się dobrze prezentował. Zwłaszcza, że lato już mija i za oknem niedługo będzie  non stop ciemno i deszczowo. Dodatkowe przyciemnienie wnętrza może tylko pogorszyć nastrój domowników. Najciekawsze wzory zasłon znajdziesz w internecie.

3

Odp: jakie zasłony wybrać?

A może szare zasłon, ale lniane? Będą dobrze zaciemniać.

4

Odp: jakie zasłony wybrać?

mi sie wydaje że najlepiej takie zasłony do salonu możesz sobie uszy u jakiegoś krawca podać pomysł czego oczekujesz od tych zasłon na pewno coś wymyślą zawsze możesz kopic rolety dzień i noc do tego zasłony i krotka firaneczka na paręnaście centymetrów wydaje mi się że efekt będzie naprawdę świetnie prezentowało możesz tak zrobi smile Możesz tez poszuka na necie takiego czegoś albo zaprojektowac.

5

Odp: jakie zasłony wybrać?

Zasłony są bardzo ważne w każdym pomieszczeniu, dlatego faktycznie najlepiej dobrze przemyśleć zakup i dobrać je do całego wnętrza. Jeżeli jednak masz w swoim salonie kolory szary i biały to ja postawiłabym na jakiś żywy kolor np. turkus albo limonka, mogłaby też być fuksja. Najlepiej kupić sobie tkaninę i pójść do krawcowej która uszyje ci zasłony czy np. panele na wymiar

6

Odp: jakie zasłony wybrać?

Ciężko cokolwiek jest ci doradzić, ponieważ nie napisałaś nawet mniej więcej, jakie style preferujesz i jakie masz gusta... Ja ostatnio robiłam zakupy w sieci, kupowałam firany i mogę podać ci namiary na sklep, z którego byłam bardzo zadowolona:-)

7

Odp: jakie zasłony wybrać?

Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Zajrzałam dzisiaj na tego linka z Ardeco i jestem zachwycona zarówno produktami i aranżacjami. Juz wiem co kupię do salonu, mało tego zainspirowałam się i zaszaleję z oknem w kuchni (mąż się złapie za głowę ;-)) Spodobały mi się też plisy i chyba z czasem wymienię w sypialni na coś takiego. Póki co w poniedziałek dzwonię do tej firmy i zamawiam zasłonki. Jeszcze raz dzięki.

8

Odp: jakie zasłony wybrać?

Ja gustuję w gładkich zasłonach, wzorzystych i połyskliwych nie lubię.

9

Odp: jakie zasłony wybrać?

Bardzo fajne są rolety rzymskie, do salonu pasują idealnie. Stały się w ostatnim czasie bardzo popularne i ja się temu nie dziwię bo stwarzają bardzo fajny efekt. Są też zasłony na szynach i też moim zdaniem są super bo wygląda to tak świeżo i nowocześnie. opisują w nim jakie zasłony są teraz modne i może to podsunie Ci jakiś pomysł.

10

Odp: jakie zasłony wybrać?

Ja mam połączenie rolet rzymskich i zasłon. Wszystko lniane w kolorze złamanej bieli. Nie widząc reszty Twojego wnętrza trudno powiedzieć, co dokładnie będzie tam pasowało.

11

Odp: jakie zasłony wybrać?

Te rolety rzymskie super wyglądają w nowoczesnych aranżacjach.

12

Odp: jakie zasłony wybrać?

Ja mam również okna od południa i jak za dnia chce sie obejrzeć telewizor to trzeba koniecznie zasłaniać bo nic by się nie obejrzało. Jakiś czas temu kupowałam dla siebie nowe dekoracje okien i zdecydowałam się tym razem na ... plisy.

Na poczatku planowałam kupić rolety ale plisy wydały mi się ciekawsze. Nie jest to jeszcze tak popularne. Wybrałam jasny wesoły wzór.

13

Odp: jakie zasłony wybrać?

Lubię cienkie zasłony, a nie takie grube kotary jak w teatrze:)

14

Odp: jakie zasłony wybrać?

Może zasłona pudrowy róż? Ostatnio ten kolor jest bardzo popularny, a z szarością będzie fajnie współgrał. Możesz dodać jakieś akcenty w tym kolorze jak chociażby poduszki dekoracyjne i salon od razu będzie prezentował się lepiej big_smile Sprawdź , wybór jest spory, znajdziesz tam też grubsze zasłony, które nie będą przepuszczały światła smile

Ostatnio edytowany przez iza00 (2020-06-29 21:46:00)

15

Odp: jakie zasłony wybrać?

Najpiękniej prezentuje się welur na zasłonach. Elegancko i z klasą xD

16

Odp: jakie zasłony wybrać?

U mnie kwiatowe zasłony są, fajnie rozweselają wnętrze

17

Odp: jakie zasłony wybrać?

Mnie się marzą koronkowe zasłony, takie jak kiedyś były firany szydełkowe z grubych nici. Ufarbowałabym je na jakiś fajny kolorek:)