1

Temat: Naklejki na paznokcie

Koleżanka sprawiła sobie fajne kolorowe naklejki na pazurki i nosi je już tydzień, wcale nie uważa żeby się nie zniszczyły i świetnie się trzymają. Znacie  je może? Bo nie chciała mi powiedzieć gdzie kupiła...

2

Odp: Naklejki na paznokcie

Ja kupiłam naklejki na sylwestra w naildesign, rzeczywiście się trzymały zaskakująco długo, są świetne na imprezy

3

Odp: Naklejki na paznokcie

Ja na allegro kupowałam tatuaże wodne na paznokcie.
Super rozwiązane wink
Na wierzch i tak dajesz jakiś lakier nawierzchniowy

4

Odp: Naklejki na paznokcie

O proszę, będę musiała je wypróbować . Sama póki co jestem na etapie testowania lakierów hybrydowych i będę musiała sobie sprawić kilka z oferty  . Wybór jest tam bardzo duży, ale chyba póki co wybiorę jakieś wiosenne odcienie.

5

Odp: Naklejki na paznokcie

A czemu koleżanka nie chciala Ci powiedzieć gdzie kupiła??Teraz rewelacyjne są tatuaże na paznokcie!

6

Odp: Naklejki na paznokcie

W wielu e-sklepach można je kupić:)

7

Odp: Naklejki na paznokcie

ja robię sobie hybrydy i często korzystam z naklejek wodnych - są ekstra;)

8

Odp: Naklejki na paznokcie

Naklejki wodne są super - wypróbuj. Można je nakładać na hybrydy albo na zwykły lakier. Fajnie ożywiają manicure. Kupisz je w sklepach internetowych albo na portalach aukcyjnych. Kosztują dosłownie kilka złotych.

9

Odp: Naklejki na paznokcie

Naklejki na paznokcie można kupić w każdej drogerii.
polecam stronkę
_________________________________________________

10

Odp: Naklejki na paznokcie

Naklejki na paznokcie? Boże... Ile wy macie lat? Może jeszcze sobie robicie na skórze te zmywalne tatuaże dla dzieci?

11

Odp: Naklejki na paznokcie

Profesjonalne naklejki na paznokcie nie wyglądają źle, a wręcz przeciwnie. Ale większość stylistek zrobi paznokcie w inny sposób. Na FB firmy EM Nail można popatrzeć jakie cuda robią dziewczyny przy wykorzystaniu ich produktów do stylizacji paznokci . Warto popatrzeć - może znajdziecie inspirację dla siebie.

12

Odp: Naklejki na paznokcie

Moja córcia lubi je sobie naklejać:)

13

Odp: Naklejki na paznokcie

A co sądzicie o  Osobiście uważam, że to przesada, ale córcia usilnie mnie na nie namawia (w sensie dla mnie tongue)

Ostatnio edytowany przez makalica87 (2017-02-09 09:40:55)

14

Odp: Naklejki na paznokcie

Mam takie jak tatuaże wodne, super się sprawdzają, sczerze to bardzo je lubię, ładnie widać cały wzór wink

15

Odp: Naklejki na paznokcie

Obecnie bardzo popularne są Oprócz tego warto zainteresować się brokatami i markerami, które bardzo łatwo nakładać samodzielnie. Wszystko to można znaleźć w internecie.

16

Odp: Naklejki na paznokcie

Ja lubię gwiazdki i kiwatuszki

17

Odp: Naklejki na paznokcie

naklejki to już tak średnio modne są raczej, mi się kojarzy z nastolatkami

18

Odp: Naklejki na paznokcie

Na ali jest ogromny wybór tyle że długo się czeka na dostawę

19

Odp: Naklejki na paznokcie

Naklejki na paznokcie dostaniesz w sklepach,które mają lakiery i inne akcesoria.

20

Odp: Naklejki na paznokcie

Ja sporadycznie używam naklejek, ale bardzo lubię te wodne

21

Odp: Naklejki na paznokcie

Szczerze mówiąc naklejki to dla mnie trochę wtopa trochę przeżytek. Teraz jest wiele innych metod jeśli chodzi o malowanie wzroków.

22

Odp: Naklejki na paznokcie

Zgodzę się z poprzednią wypowiedzią. Mnie również nie podobają się naklejki. Wolę zrobić sobie porządne paznokcie żelowe.

23

Odp: Naklejki na paznokcie

Fajne są dla nastolatek