1

Temat: C.d. o facetach: jak zmieniają żarówkę?

Zapraszają 15 Irlandczyków. Jeden trzyma żarówkę, a reszta pije, aż pokój zacznie wirować.

2

Odp: C.d. o facetach: jak zmieniają żarówkę?

Potrzebnych jest pięciu Żydów. Jeden wymienia żarówkę, a czterech narzeka, że ta nowa pewnie nie będzie świecić tak jasno, jak ta stara.

3

Odp: C.d. o facetach: jak zmieniają żarówkę?

Jeżeli jesteś prawdziwym mężczyzną, nie wymieniaj żarówki. Mężczyźni przecież nie boją się ciemności.

4

Odp: C.d. o facetach: jak zmieniają żarówkę?

Sposób gwiazd disco polo
Jeden wymienia żarówkę, a drugi pisze, jak bardzo tęskni za tą starą.

5

Odp: C.d. o facetach: jak zmieniają żarówkę?

Sposób sycylijski
Jeden Sycylijczyk wymienia żarówkę, a dwóch zajmuje się świadkami smile

6

Odp: C.d. o facetach: jak zmieniają żarówkę?

Jeden psychiatra zmieni żarówkę, ale pod warunkiem, ze ta żarówka będzie się chciała zmienić...

7

Odp: C.d. o facetach: jak zmieniają żarówkę?

Sposób polityka

Organizuje kampanie i ogłasza wszem i wobec, jak to zmieni żarówkę, kiedy już będzie u władzy, a po wyborach wymazuje to z pamięci i żarówka dalej jest ta co była.

8

Odp: C.d. o facetach: jak zmieniają żarówkę?

Egzystencjalnie
Jeden egzystencjalista wkręca żarówkę, a drugi obserwuje, jak żarówka sama w sobie symbolizuje żarzące się nadzieje subiektywnego postrzegania rzeczywistości w bezkresnym absurdzie wieczności smile

9

Odp: C.d. o facetach: jak zmieniają żarówkę?

Sposób gejowski
Jeden dzwoni po elektryka, a drugi miesza martini.

10

Odp: C.d. o facetach: jak zmieniają żarówkę?

[quote=Ksymena]Egzystencjalnie
Jeden egzystencjalista wkręca żarówkę, a drugi obserwuje, jak żarówka sama w sobie symbolizuje żarzące się nadzieje subiektywnego postrzegania rzeczywistości w bezkresnym absurdzie wieczności smile[/quote]

Dzisiaj mam takie poczucie, jakbym tkwiła we wiecznym absurdzie, a może to tylko moje postrzeganie rzeczywistości..:

11

Odp: C.d. o facetach: jak zmieniają żarówkę?

Czasem są takie dni, że lepiej nie szukać sensu w codziennych sprawach, które i tak musimy zrobić...

12

Odp: C.d. o facetach: jak zmieniają żarówkę?

A ja o facetach w wojsku dziś przeczytałam - za gwałt na poligonie przyznano kobiecie odszkodowanie jak za wypadek przy pracy... Szok!

13

Odp: C.d. o facetach: jak zmieniają żarówkę?

Faceci niestety mają swoje niezbyt subtelne zachowania, a kobietom trudno ich czasem okiełznać, zwłaszcza jak czują nad nimi przewagę...

14

Odp: C.d. o facetach: jak zmieniają żarówkę?

Ja ostatnio widzę głównie facetów delikatniejszych od kobiet. czasy macho chyba przechodzą powoli do historii...

15

Odp: C.d. o facetach: jak zmieniają żarówkę?

Wychowani przez samotne matki zwłaszcza przejmują tę kobiecą delikatność...