51

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Sprawa jest w zasadzie banalna po prostu trochę ruchu i mniej jeść, ale rzeczywiście suplementy wspomagają odchudzanie. Spotkałam się tzn. nie osobiście tylko u mojej bratowej z suplementem  , a na stronce opisują wydawać by się mogło proste zasady żywieniowe. Powiem Wam ,że  ta moja bratowa zaczęła się laszczyć.

52

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Jest wiele sposobów na zdrowe odchudzanie, jednym z nich jest ekstrakt z jagód goji. Badania naukowe wykazały, że tabletki na odchudzanie z ekstraktem z jagody goji wspomagają spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej z najbardziej problematycznych obszarów, a dodatkowo zapobiegają powstawaniu niedoborów witamin i minerałów podczas stosowania diet eliminacyjnych. Jeśli chodzi o cenę to jest naprawdę niska z porównaniem do konkurencji, ponieważ inni producenci proponują za podobną cenę jedynie 500 mg ekstraktu z goji a tu mamy ponad dwa razy więcej bo 1200 mg.

53

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Dziewczyny, uważajcie z tymi metodami na szybkie chudnięcie. Jeśli nie robi się tego z głową to można rozregulować układ trawienny. Ja tak miałam, tygodniami męczyły mnie wzdęcia i zaparcia. Musiałam lekarza odwiedzić, który zalecił picie dużej ilości wody. Jakoś po tym udało się wrócić do normy, ale odstawiłam wszelkie wcześniejsze eksperymentalne metody

54

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

mało kto wie ale do odchudzania jest bardzo przydatne białko  takie bądź podobne byle była to serwatka, zamiast tkanki tłuszczowej zastępujemy to tkanką mięśniową, oczywiście spalacze tłuszczu też mają swoje nieocenione pozytywne wpływy ale nie o tym teraz.
Dodatkowo trenin 2-3 razy w tygodniu, dieta bez cukru ale ze zdrowymi węglowodanami i białkami, odpowiednia ilość snu również ma wpływ na nasz przebieg odchudzania

55

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Najlepiej po prostu wprowadzić więcej ruchu do życia i utrzymywać zdrowa dietę.

56

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Nie polecam szybkiego odchudzania, bo efekt jojo gwarantowany.

57

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Dobre efekty przynosi stosowanie olejku konopnego

58

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Są dwie bardzo ważne rzeczy w odchudzaniu: dieta oraz ćwiczenia. Dieta, a raczej zdrowe odżywianie, zmiana nawyków żywieniowych, czyli zamiana przetworzonego na nieprzetworzone, panierki na grillowanie, napojów słodkich na wodę, herbaty, świeże soki, soli i cukru na przyprawy przyspieszające spalanie i przemianę materii.. jest mnóstwo zasad, ale najważniejsze to wprowadzać wszystko stopniowo.
Dodatkowo, tak, jak mówię, polecam produkty ekologiczne, zdrowe, nieprzetworzone.

59

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Co polecacie na zwiotczałą po szybkim chudnięciu skórę?

60

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Wolniej chudnąć, bo inaczej skóra będzie wisieć coraz bardziej, albo można ją wyciąć, ale to zabieg chirurgiczny...

61

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Odchudzanie nie jest nałatwiejszą sprawą na świecie...kto próbował ten dobrze wie. Trzeba mieć dużo samozaparcia i silnej woli. Motywacja leży w głowie, sama dieta nic nie da. Swego czasu próbowałam odchudzać się na własną rękę, potem z dietetykiem a efekty za każdym razem był takie same czyli żadne. Poddałam się po kilku tygodniach, miesiącach.

62

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Według mnie odchudzanie to nie tylko dieta - to zmiana stylu życia. Takiego, który doprowadził do otyłości na nowy. Mniej wygodny dla kogoś przyzwyczajonego przez lata do jedzenia byle jak, byle co, nieaktywnego fizycznie itd. To tak ogólnie rzecz biorąc. Każdy jednak ma inne cele, inny organizm, przyzwyczajenia dlatego chyba najlepiej kwestie odchudzania przedyskutować z dietetykiem. Dietetyk jednak nic za nas nie zrobi - może edukować, wspierać, opracować dietę itd. ale ostateczny sukces w odchudzaniu zależy wyłącznie od zainteresowanej osoby.

63

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Żeby osiągnąć wymarzony cel trzeba włożyć trochę pracy. Nie przytyło się w tydzień i w tydzień nie ma co oczekiwać cudów. Polecam połączyć zdrową zbilansowaną dietę z treningami. Ja mam ułożoną dietę  i bardzo polecam, bo jem, to co lubię i zdrowo. Do tego trenuję z jej platformą treningową i efekty, które do tej pory osiągnęłam są mega, ponieważ ułożyła mi plan treningowy pod moje cele. Polecam z całego serca smile

64

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Ja zamawiam sobie  5 posiłków dziennie, wszystko jest smaczne i zdrowe a ja w końcu jem regularnie co bardzo ułatwia odchudzanie;)

65

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Złota zasada odchudzania, to jeść mniej i mniej tłusto, czy słodko:)