101

Odp: Kremy do rąk

Ja mam strasznie suche dłonie i ciągle szukam dobrego kremu. Używam kremów cały rok, ale niestety nie znalazłam jeszcze swojego ideału. Każdy ma swoje wady i zalety, a czasem jest też zależne to od pory roku - np krem dobry latem jest badziewny zimą i na odwrót.

102

Odp: Kremy do rąk

Mi też było ciężko dobry krem znaleźć. Ostatnio dostałam z Semilaca Colloidal gold i naprawdę fajnie mi się sprawdza. następnym razem wezmę może jeszcze peeling bo też podobno jest dobry

103

Odp: Kremy do rąk

Najlepszy z najlepszych, który jakiś czas temu poleciła mi również moja kosmetyczka to Krem KOMPRES nawilżający do dłoni z serii Comfort Bielendy. Przy okazji smarowania rąk zawsze wcieram go dodatkolwo w skórki przy paznokciach i jeśli nie mam pomalowanych to także w same paznokcie. Świetny wpływ zarówno na dłonie jak i paznokietki.

104

Odp: Kremy do rąk

Świetny jak dla mnie jest krem do rąk nawilżająco- odzywczy. Super mam po nim dłonie, miłe w dotyku, a miałam strasznie wysuszona skórę. Nie drogi, a mega dobry kosmetyk o przyjemnym zapachu

105

Odp: Kremy do rąk

Ja smaruję ręce kremem do twarzy nawilżającym.

106

Odp: Kremy do rąk

W przypadku kremów do rąk to nawet nie zwracam uwagi na to, jaki efekt obiecuje producent. Jakoś... zupełnie inaczej niż w przypadku kremów do twarzy, nie stawiam kremom do rąk żadnych warunków. Nie wnikam nawet w to, czy krem jest nawilżający czy regenerujący. Jeśli już czymś się kieruję, to może zapachem i opakowaniem.

Malinka, nie szkoda Ci kremu do twarzy wsmarowywać w dłonie? Te do twarzy są dużo droższe. No chyba że efekt jest tego wart big_smile