1

Temat: Odzież medyczna - proszę o rady

Z racji wykonywanego zawodu chciałabym kupić sobie nowy komplet odzieży medycznej. Jak do tej pory miałam standardowe białe bądź niebieskie spodnie + biała koszula, teraz jednak chciałabym wybrać coś w innych barwach. ]Tylko pytanie, czy według Was lekarzowi wypada być ubranym np. w różowy bądź koralowy fartuch? Bo nie ukrywam, ubrania w tych odcieniach podoba mi się najbardziej. Z góry dzięki za odpowiedzi wink.

2

Odp: Odzież medyczna - proszę o rady

Kobiecie lekarzowi wypada więcej niż mężczyźnie, tak że dla mnie może być ubrana i na kolorowo, byle by dobrze leczyła:)

3

Odp: Odzież medyczna - proszę o rady

nie wiedziałam nawet że w opiece zdrowotnej zwraca sie na takie rzeczy uwagę

4

Odp: Odzież medyczna - proszę o rady

Kiedyś chyba niebieski i zielony, tak popularne dzisiaj, mogły razić oczy przyzwyczajone do bieli, a dziś są normą, więc myślę, że inne kolory także będą do zaakceptowania. Schludne, odprasowane i dopasowane - chyba tylko na to zwracałabym uwagę, jeśli chodzi o ubiór służb medycznych i związanych z nimi osób.

5

Odp: Odzież medyczna - proszę o rady

Kolory są jak najbardziej wskazane także w szpitalu:)

6

Odp: Odzież medyczna - proszę o rady

Ja prowadzę własny prywatny gabinet i zdecydowałam się na odzież medyczną w kolorze żółtym (żakiety) i do tego białe spodnie, spodobało się pracownikom a jeszcze bardziej naszym pacjentom którzy docenili profesjonalny wygląd załogi smile

7

Odp: Odzież medyczna - proszę o rady

No nie wiem czy akurat żółta góra mnie jakoś by przekonywała... przepraszam.

8

Odp: Odzież medyczna - proszę o rady

Ja wam polecam jeden fajny sklep gdzie sam kupuje już od kilku lat i mega fajną odzież mają

9

Odp: Odzież medyczna - proszę o rady

Bardzo fajną odzież medyczną widziałam ostatnio, 159 zł za cały komplet uważam za bardzo w porządku. Będę zamawiać teraz do mojego gabinetu stomatologicznego.

10

Odp: Odzież medyczna - proszę o rady

Ja lubię kolorowe, a nie białe kitle u lekarzy, tak że warto pomyśleć, żeby w ten sposób zadbać o atmosferę dla pacjentów. Zieleń np. uspokaja:)